Glavni meni

Sta mislite, kawasaki z550 gt 1982?

Započeo rade126, 03 Januar, 2013, 15:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rade126

E ovako drugari imam priliku da uzmem kawasaki z550gt u dobrom stanju uradjena generalna i stvarno je dobar, treba da se nasteluju karbovi al sve ostalo je ok i nege sitnice. kardanski pogon. eto sta mislite??? Jel ga imao neko? Ima li delova? Od cega pasu itd... Mane vrline. evo slike motora bas tog

ЯЭВОЛУТИОН

1. nema originalno kuciste filtera....karburatori ne mogu da se nasteluju kako treba
2. izduvne grane su pravljene a i lonac lici d aje pravljen
3. desni dekl ispod koa su pickupovi je kod tih kawa kritican...ovaj je nesto farban, ali mislim da je razbijaen pa varen
4. volan i zmigavci nisu njegovi
5. lose ofarban
6. generalna....pa taj motor moze samo karike da ubije i primarni lanac
7. ........
ima jos stavki...ovo je onako na brzaka....ima bre motora da valjaju za male pare.....iam jedna ceo u delovima takav...bio je ceo , ispravan a onda su ga rasturili jer nisu mogli da dobiju 500 evra u keshu....dacu ti telefon od momka sa vidikovca :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006


rade126

sve to sto si rekao znam jer poznajem coveka koji ga prodaje,posalji mi broj tog momka na pp :-)  Pa mogu od njega da uzmem neke delove i kompletiram moj?

Che

Jos malo pa moj vrsnjak.
Za muzej je odlican.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: rade126 poslato 03 Januar, 2013, 16:10
sve to sto si rekao znam jer poznajem coveka koji ga prodaje,posalji mi broj tog momka na pp :-)  Pa mogu od njega da uzmem neke delove i kompletiram moj?
Dacu ti telefon ali da ne dovozis motor kod mene...dogovoreno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur


Nadalina

Citat: Che poslato 03 Januar, 2013, 16:14
Jos malo pa moj vrsnjak.
Za muzej je odlican.

Hoces da kazes da si i ti odlican, al` za muzej?! [rofl]
Dzukela u podznaku

ЯЭВОЛУТИОН

Sta se smejes...nek ide kod Bokilica...on covek nema pametnija posle nego se drka sa lomovima...doduse i mene preko zime zapalo par komada....ali ovo je u domenu moguce kontrole stete....ja mu rekao da ne uzima to, a on da sve to zna i da mu dam telefon....znaci covek resio da pazari....moze telefon ali dalje od mene, i sa telefonom i bez telefona.
raklog:
membrane na karburatorima stare 20 godina...koja je verovatnoca da nisu mrtve....a 100 evra komad....ili set karbova od zephyra 550...ne hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

nemoj ni kod mene,,,,nemam zivce za nove lomove...to motor iz paracina....
brmmmm

bokilic

p.s.
mislim da je agregat solidan. i da nema mnogo ulaganja...
ako je to taj sto mislim da jeste....
brmmmm

Bishke

au,reci kupis motor koji ni majstor nece da popravlja [rofl]
You should do one thing every day that scares you

bokilic

Citat: revolution poslato 03 Januar, 2013, 17:13
Sta se smejes...nek ide kod Bokilica...on covek nema pametnija posle nego se drka sa lomovima...doduse i mene preko zime zapalo par komada....ali ovo je u domenu moguce kontrole stete....ja mu rekao da ne uzima to, a on da sve to zna i da mu dam telefon....znaci covek resio da pazari....moze telefon ali dalje od mene, i sa telefonom i bez telefona.
raklog:
membrane na karburatorima stare 20 godina...koja je verovatnoca da nisu mrtve....a 100 evra komad....ili set karbova od zephyra 550...ne hvala
heeeeeheee,,membrane imam :P a mozda i karbove u rezervi...bar bi trebalo da ih imam...
brmmmm

rade126

membrane su mu stavljene pre par godina nove! uradjena generalna. radio je vlasnik pre njega ulozio ono 1200eur sve original i novo. e pa tako

rade126

Nisam ovu temu otvorio da se vi sprdate samnom, vec da pitam kakva su iskustva!!! aha pa vi sad vidite    :-)

rade126

Citat: Bishke poslato 03 Januar, 2013, 18:13
au,reci kupis motor koji ni majstor nece da popravlja [rofl]
A u reci da imam para da kupim novi pa da ne moram da se jebem sa krsevima

El Jefe

Iskustvo ti je ovakvo kako ti je Revolucija napisao.Na tom motoru su samo karike crkavale i menjane.Sve ostalo ce ti se samo kasti
Друштво за заштиту од животиња

Kengur

Bolje skupi jos 500e, nego da u lesa ulozis 1000e....

El Jefe

Mada ,kad bolje razmislim nije karika kokoska,pa da crkne.
Друштво за заштиту од животиња

rade126

znas kako dajem auto i on mi doplacuje tako da nisam u nekom gubitku!