Glavni meni

Doilomiti na prolece

Započeo Panco.KV, 22 Decembar, 2012, 23:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panco.KV

Razmislja li neko o Dolomitima,Stelvio ijos detaljnije se moze organizuje prelepo putovanje

YoYa


juce gledam klipove i dodje mi da placem,

,,ja planirao za jun put italije i svice ..ali posto dolaze 2 svadbe na prolece  a na obe sam kum bice napeto bas...
mora se trazi jos neki poso sa strane,,,

ako se uglobim,, ja sam za ,





goranvojska


Panco.KV

Ja se spremam samo da smo zdravi pa da se organizujemo

TOECUTTER71

Nekoliko "Toplih" saveta, ako æete iæi put dolomita, prvo da termin ne bude posle Juna(najbolje bi bilo da bude kraj maja, ili prva treæina juna) zato ¹to treba stiæi do dolomita, bilo kojim putem da za¾dite do podno alpi skoje god strane bude pretoplo, ja sam pro¹le godine i¹ao u julu i zahebao sam se zbog vruæine, naravno ne na samim dolomitima, ali sve ostalo je pakao.Drugo ako iko ko bude i¹ao ima karticu koja ¹ljaka na booking.com sajtu, mo¾e se poprilièno para u¹tedeti ako dva meeca ranije bookirate sme¹taj, jer u ¹atoru na dolomitima spavati(i u julu , hladno je...e sada ko ima 25.godina(meni tada nije bilo ni toplo, ni hladno,ni ni¹ta mi nije bilo, kamen mi je jastuk bio...:) naroèito u stiskavcu)al, jerbo sam pro¹o èetres, ne mogu vi¹e "dosta je bilo kume" Treæe...ispod 10 dana puta, vam je bezveze da idete, naroèito kao stvarno hoæete da obidjete dolomite kako treba, postoji i jo¹ jedna opcija za same dolomite, da se sa sme¹tajem na primer stacionirate u chieze-u ili bolzanu ..svi pasevi, St.Moriz, Davos etc..sve je to na 80/90kilometara u krug...posle vam toplo preporuèujem spu¹tanje na como i obilazak MotoGuzzijeve fabrike, ulaznica za muzej i sve ostalo je oko 30 evra(ko voli nek ..jel..)
Stelvio foto

Panco.KV

Pocetak ture bi bio iz slovenije -Austrija pa onda Dolomiti.