Glavni meni

moto manijak PREVARANT

Započeo Gavrolini, 01 Januar, 2011, 06:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Vitez?
haha uzas
to je za one retarde na drugom forumu al magarac koji je otvorio temu je mislio da ce tako i ovde biti
Zajebo se jer se nas pocasni clan se slozio sa mnom da mu promenimo titulu

Gavrolini

jebo te magarac sto je otvorio temu :)
Ajde ne pravi se glup i znas da je svaka slucajnost namerna i da nije dzabe bas VITEZ

UFF

Ako je nekog prevario onda nije vitez nego prevarant ;)
Cekamo popa da se oglasi sta zeli da bude
Moze da bude i "striptizeta" ako zeli :D

Gavrolini

ja ne zelim da POP bude striptizeta...stvarno taj prizor ne zelim da vidim :)

UFF


Panta Zemunac

Va¾i se Lenèugo...ja da budem vitez a ti ( :o) kojem je bilo mnogo da da 900e za Forda a koji je posle toga oti¹ao za 1200e...poku¹ao si da ''uradi¹'', nisi uspeo i jbg.. :P

¹alim se, ipak ti prepu¹tam mesto viteza za ¾ovala foruma...kada veæ izmi¹lja¹, pa izmisli barem ne¹to da nas nasmeje¹, preuvelièaj ali kao mu¹ko a ne neka  [zena] !

nego, ¹alu na stranu, koliko te platim da me nauèi¹ da vozim bajk ali da ne padnem barem 100meteri....evo, imao sam 2700, za Fiestu uzeo 1200 = 3900 a za ¹ljaku mi treba 3500e...znaæi, 4 glavice za 100 meteri, malo li je na ovu skupoæu, taman da sebi kupi¹ jo¹ jedan padobran jer ti ne pada¹, ne!?! [klanjam_se]

kolika si stipsa, pre bi se ubio nego da izguli¹ tu blembaru...daæu ti ja RSV da se nauèi¹ padati a ja nepadati,va¾i?!! :-* [neampojma]

Uzeo sam KLE u ©apcu i verovali ili ne, imao je neke brojeve...mislim, na faru da je ne¹to pisalo H4 ili sl. (jeste li na te brojeve mislili?)...cenio je 1500 a ja sam mu uspeo spustiti èitavih 50e...eee, pa to je, vidim, veliki uspeh....mogao sam i platiti 1550, ¹ta ga znate, ©abac je to!!

Dr. Pop

buaahahahahahaa

vitez, prevarant, zar je bitno, titula, je titula .....
buhahahahaha

mo¾e li neki kompromiss....
MK Arhangel

Gavrolini

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2011, 00:35
[rofl]
jos jedan dokaz da je i ovaj prevarant samo bleda kopija Sapcana  [nono]

Panta Zemunac

vidi...pa jo¹ nema ni tatoo...ma kakvi bleda kopija...ma nikakva.....taj nije ni pro¹ao pored èivije! [watching]

Dr. Pop

samo neke dve amaterske na ledjima  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
MK Arhangel

Gile_ExtremeBoy

Pazite se ovaj se isto tako glupirao...  [djavo]

....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell