Glavni meni

moto manijak PREVARANT

Započeo Gavrolini, 01 Januar, 2011, 06:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: Dr. Pop poslato 02 Januar, 2011, 04:50
Citat: Havarisan poslato 01 Januar, 2011, 22:12
Jesi li ti proverio brojeve?

Èuj brojeve,

pa koji motor brojeve ima [thumb_up] [clapp] [rofl] [rofl] [rofl]
pa neki imaju ali tvoj sigurno ne

despic

ocu ja da budem vitez...
ja sam iz Loznice
a i karam ko blesav, bez da skidam farmerke ;)
klasican divljak

MIGE

Citat: despic poslato 02 Januar, 2011, 10:03
ocu ja da budem vitez...
ja sam iz Loznice
a i karam ko blesav, bez da skidam farmerke ;)
jos ako imas kaubojke i bele carape,ja te kandidujem za viteza prvog  :D

despic

klasican divljak

zodiac

Brojeve biras sam kad kupis motor, ispisu ti sta hoces ;D
Prijatelj je zao drug

Admiin

Najbolje da izaberes svoj broj teleona taj nema niko.

Dr. Pop

u mom sluèaju nisam birao nego mi èovek ostavio prazno mesto da sam odaberem kad budem hteo, da se ne zajebem na brzinu, nego na tenane razmislim pa si upi¹em ¹ta si oæu....
MK Arhangel

Gašpar

Eto pratimo trendove, imamo vitezove  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dr. Pop je upravo postao Vitez, time nista nije dobio sem sto mu ispod imena pise MM Vitez, al to je manje bitno  ;D

Pope,  [cheers] za celu kafanu, ne postaje se vitez svaki dan  [rofl] [rofl] [rofl]

Dr. Pop

pa zar je to nekad problem bio ........

Yeeeeeeeeeeeeeee

[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
MK Arhangel

Lazic

Pope, banovace te zbog titule...

edit:
tamo...

pit

Citat: Lazic poslato 20 Januar, 2011, 00:36
Pope, banovace te zbog titule...

edit:
tamo...

                ''Tamo''.... hahah ma moz da mu ga puse ...

UFF

Prva pit-ova psovka koja mi se svidela ;D

pit

Citat: UFF poslato 20 Januar, 2011, 03:39
Prva pit-ova psovka koja mi se svidela ;D

                  A jesi li primetio da sada ( posle pocetnih turbulencija ) forum radi normalno ,atmosfera je kakva i treba da bude opustena .Nekog preteranog lupetanja i preterivanja nema.
                Po meni za to je zasluzan upravo urednicki tim koji ne lupa packe i ne disciplinuju svakog za razlicito milsljenje.
                 Ovo je meni posebno drago jer to znaci da nisam asocijalna licnost koja raspiruje versku rasnu i nacionalnu mrznju i podriva tekovine foruma.
                 

Dr. Pop

A bre ljudi, ovde su svi dobrodo¹li, ono ¹to je naj bitnije je da budemo samokritièni i da uvek podjemo od sebe, ne smemo razmo¹ljati tipa boli me k.rac za druge meni je bitno kako se ja oseæam, tako ne¹to ne vodi nièeu , samo netrpeljivosti, zato postoji vreme koje re¹ava probleme i naravno dru¾enje i pivo. banovanje i uskraæivanje slobode govora ni¹ta ne re¹ava samo produbljuje mr¾nju i nezadovoljstvo.
A sad da li æe neko da me  banuje ili ne, ne vidim nikakav problem u tome. Nikoga nisam vredjao  nikoga ne mrzim , nemam ni¹ta ni protiv koga, ne radim ni na èiju ¹tetu, pa kome je kako volja.....
MK Arhangel

UFF

Citat: Dr. Pop poslato 20 Januar, 2011, 14:44
A sad da li æe neko da me  banuje ili ne, ne vidim nikakav problem u tome. Nikoga nisam vredjao  nikoga ne mrzim , nemam ni¹ta ni protiv koga, ne radim ni na èiju ¹tetu, pa kome je kako volja.....

Ti

A sta cemo sa debelim zmajem?
On je strani placenik ;D

Dr. Pop

hahahhahaa

ni njega ne mrzim, za¹to bi, da li ga volim ili ne to je veæ druga stvar, ali na tome neka ostane, ja i njemu kao i svima ostalima ¾elim svi sreæu ovoga sveta , mislim da sam to i njemu rekao a i tebi ako se dobro seæam.
Ne moram svakoga da volim ali ne moram nikoga da mrzim....
MK Arhangel

UFF

Ma kakav bre vitez on je MM PREVARANT ;)

Gavrolini

ej bre vracaj pravi naziv teme...nemoj da se zajebavas

Gašpar

Stvarmo, ko je promenio naziv teme i titule?

Gavrolini