Glavni meni

ÈESTITKE 2011

Započeo ts.marko, 31 Decembar, 2010, 11:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ts.marko

Svim moto drugarima i njihovim porodicama ¾elim sve najbolje u novoj 2011.g
[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]


serbduck



    Svima zelim pre svega zdravlja, srece i para....

  ... i naravno bar po 25.000 bezbednih kilometara na dva tocka ( to samo za 2011 g.   ;) )




Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Nadalina

Drugari, zelim vam sve ono sto i sebi zelim- to vam je sasvim dovoljno da budete srecni! [cheers]
Dzukela u podznaku

mali_zmaj

sve najbolje motomanijacima i onima koji to ¾ele postati a pla¹i ih na¹ blago agresivno motomanijaèki stav!! sve najbolje u novoj i puno preðenih kilometara!!
jin-jang

Gašpar

Drugari, zelim vam sve najlepse u novoj godini i da nam se motori podmlade za par godina, a da u sebe nabiju bar jos po 25.000 km kako kaze Serbduck   [cheers]

P.S. Svima NAM takodje zelim da nam u novoj godini DebeliZmaj manje ide na zivce  ;D ;D

gmum44

STA GOD KAZEM KLISE TAKO DA SVE NAJ NAJ NAJ !MNOGO LJUBAVI ,SEX-a... I BEZBEDNE VOZNJE!!!
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers] [talas] [talas] [talas]
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gavrolini

Citat: Nadalina poslato 31 Decembar, 2010, 12:10
Drugari, zelim vam sve ono sto i sebi zelim- to vam je sasvim dovoljno da budete srecni! [cheers]
uh pa ne bih se slozio...sta ako ti pozelis nekog extra frajera sa dobrom alatkom :)  mene on bas i ne bi usrecio  [prebicute]


Sve najbolje. Zelim vam puno zdravlja i para za benzin...sve ostalo cemo lako.

UFF

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2010, 15:46
Citat: Nadalina poslato 31 Decembar, 2010, 12:10
Drugari, zelim vam sve ono sto i sebi zelim- to vam je sasvim dovoljno da budete srecni! [cheers]
uh pa ne bih se slozio...sta ako ti pozelis nekog extra frajera sa dobrom alatkom :)  mene on bas i ne bi usrecio  [prebicute]

ovaj gavrolini opet kudi konja kojeg nije jahao ;D

Tj konja koji njega nije jahao  [rofl]

Gavrolini

ajde bre...sinoc smo se malo ljubili i ti odmah mislis da ce da padne sex....covece nisi moj tip...volim ribe sa dugim nogama  [rofl] [rofl] [rofl]

dzimika

 Novoj godini ti ¾elim puno zdravlja,veselja,ljubavi...Bla,bla,bla...Dosta vi¹e tih pizdarija! ®elim ti neverovatan sex, takav da te ,,infrakt strefi", ¾elim ti da u pola manje radi¹, a da te plaæaju tri puta vi¹e. Hiljadu ludih noæi sa najluðim prijateljima.Ako ovo po¹alje¹ na deset adresa dogodiæe se...KURAC-ni¹ta...kao i obièno...ali barem æe¹ uspeti da izmami¹ osmeh tvojim prijateljima­.. ;))tako da... ¹alji daljeeee ... iiiii ...~*--*~ SRECNA NOVA GODINA ~*--*~­­­­­ :):)
:))))))))))))))))))))))))))000

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2010, 15:54
ajde bre...sinoc smo se malo ljubili i ti odmah mislis da ce da padne sex....covece nisi moj tip...volim ribe sa dugim nogama  [rofl] [rofl] [rofl]

Ovaj deo mu je problematican  [rofl] [rofl] [rofl]

Nadalina

Citat: Gavrolini poslato 31 Decembar, 2010, 15:46
Citat: Nadalina poslato 31 Decembar, 2010, 12:10
Drugari, zelim vam sve ono sto i sebi zelim- to vam je sasvim dovoljno da budete srecni! [cheers]
uh pa ne bih se slozio...sta ako ti pozelis nekog extra frajera sa dobrom alatkom :)  mene on bas i ne bi usrecio  [prebicute]


Sve najbolje. Zelim vam puno zdravlja i para za benzin...sve ostalo cemo lako.

Ma, breeee, bre! Trenutno sam u fazonu da zelim motor i to je to! ;D
A, mnogo si se ti uhvatio nesto tih frajera! :D Man` se toga, Gaaavro!
Dzukela u podznaku

UFF

Pa zato je gavrolini i smuvao poison girl
Ja duze noge odavno video nisam ;D

Kengur

Sta reci a da vec nije receno... :)

Sve najbolje u sledecoj 2011! I jos vise druzenja, i rostilja, i naravno voznji!
[cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Gavrolini

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2010, 16:30
Pa zato je gavrolini i smuvao poison girl
Ja duze noge odavno video nisam ;D
ej,ej ,ej nema toga  [rofl]

Nadalina

Citat: UFF poslato 31 Decembar, 2010, 16:30
Pa zato je gavrolini i smuvao poison girl
Ja duze noge odavno video nisam ;D

Ne radi mu to! ;D
Rekoh ti kako sam ja morala i da cutim dok je telefonirao sa svojom devojkom! :D
Gavra Strasni- osim kad ga zena zove! :P
Dzukela u podznaku

Gavrolini

jbg....moja mala ima tesku ruku....

Ivan1979

 [talas] [talas] [talas] [talas] [talas]
Svim manijacima zelim puno zdravlja i bezbednih kilometara. Za ostalo se obratite Deda Mrazu  [cheers]
[talas] [talas] [talas] [talas] [talas]

DebeliZmaj

duck: sto nepita zmrazdedu gde je uzeo opremu .. vidi koliko broj .. pa skoro i meni taman ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dragan_kineziolog

Tezak je zivot nas nindzi