Glavni meni

A sta moze zima meni, sta mi moze sta mi sme...

Započeo MarkoMZ, 13 Decembar, 2012, 18:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MarkoMZ

Zimsko manijacenje 2012 :) Dobar deo leta mi je motor bio neispravan tako da sam ostao zeljan voznje, ko bi cekao da prodje cela zima do sledece sezone ;) Poskidao sam sve lomljive delove sa motora, kupio 12m mornarskog kanapa i obmotao zadnju gumu da imam makar koliko toliko saru da mogu da vozim po snegu i ledu ;)



Evo je zadnja guma sa kojom sam se usudio da vozim po snegu, doduse nju sam obmotao kanapom.

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

I prednja guma za koju nisam imao kanap tako da je ostala ista ovakva kao sa slike  :P

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Zadnju gumu sam ispustio i obmotao je kanapom koliko god sam jako mogao, zatim naduvao ponovo gumu da zategne jos vise kanap jer da je ostao labav brzo bi se pokidao ;)

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Evo jos par slicica dok je bio u garazi...

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Malo zagrevanja u dvoristu dok postigne radnu temperaturu pa u sneg :)

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Jedini problem mi je pravila prednja guma jer nema ni malo sare koja bi mogla da drzi pravac pa je to bila otimacina ceo put, te levo te desno  ;D ali sve u svemu ja sam prezadovoljan voznjom po snegu!

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Malo poziranja nikom nije skodilo  :D :D :D

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

I drugar sa njegovom malom ali ljutom masinom  8)

[attachment deleted by admin]
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

MarkoMZ

Tako da za prave manijake nema zime cak ni sa SM gumama po snegu :) samo je bitna volja i nedostatak sivih celija i sve se moze :D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!



MarkoMZ

Citat: mkt poslato 13 Decembar, 2012, 19:08
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
zimske radosti heheheh sutra mozete i nesto ovako


Ma ovaj ima pozadi gusenicu bas ga briga, ja cu za sledecu zimu bolje da se spremim i da kupim obe kramponke i onda celu zimu mogu da se vozim :) a ne da motam kanape pre svake voznje :D ali bitno je da se snalazim i ovako :D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

ProjectLord

Loodilo!
Primetih baznu stanicu od moje firme u pozadini :)

Hohštapler

...ja sam razne ludake viðao za ¾ivota, al ti si u top10... ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

MarkoMZ

I to je neko priznanje za "level up" :D

Kad padne ponovo sneg kupicu kanap i za prednju i nema zime ;)
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Mik

Iskustvo sa bicikla je da su "kramponke" dobre, ali samo za odrzavanje pravca po neravnom ledu pokrivenim malim slojem snega. O krivinama nema govora, to mora da se bas uspori. Ali mislim da nije lose kupiti te kramponke, kakve god. (U mom kraju (Pancevu) ne nalazim racunicu da kupim neki mali cross za zimsku voznju po snegu, mada nije iskljuceno da i do toga dodje - obozavam da mislim kurcem kad god za to ima mogucnosti!)

P.S. Ako je ovo ludilo, onda je to i skijanje i sankanje. Ovo je samo jos jedna od tih divnih zimskih radosti - samo treba izbegavati saobracaj!

@MarkoMZ - lepa tema, i, po vremenskoj prognozi, tek ce itekako da bude u januaru.

UFF


Mik

@UFF
Ti ovde dade prognozu za lokaciju za koju normalni skot ne pozeli ni koznovenericnu bolest da ponese kao uspomenu!

Ne slazem se!  [nono] [nono] [nono]  Mada pomalo  :P ...

MarkoMZ

Pa da je ovakva temperatura u januaru isto bi se vozio kao sto cu se voziti sa ovim kanapima po snegovima koji ce biti :P
Ko kaze da skijanje nije ludilo :D Ma sve su to zezancije da se ubije vreme a da ipak adrenalin malo prodrma i kad zaveje ovo belo govno :)
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!