Glavni meni

Tra¾im posao

Započeo Andreja, 30 Novembar, 2012, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Zavr¹io sam tehnièku ¹kolu "Zmaj" u Zemunu, smer "ma¹inski tehnièar za kompjutersko konstruisanje", trenutno (taènije 2.5 godine) radim u TC "U¹æe" u firmi koja odr¾ava centar, vozim ma¹ine ¹to peru podove u gara¾i, holove centra...

Promenio bih posao jer znam da ovde neæe biti napretka u bilo kom smislu, kao ni veæe plate a i sam posao mi se ne sviða, stoga bih ¾eleo da naðem ne¹to drugo, treba mi ne¹to perspektivnije. Bitno mi je da je posao stabilan, ne bih da dam otkaz u ovoj firmi pa da izvisim :)

Posedujem vozaèku dozvolu A i B kategorije, prilièno dobro poznavanje engleskog jezika i rada na raèunaru (net, office), ranije sam dobro baratao sa Auto Cad-om, Pro Engineer-om, Catiom, to se sve pozaboravljalo ali za kratko vreme mogu da se podsetim :) Odgovoran sam, otvoren za saradnju, preduzimljiv...

Ako ni¹ta drugo, radio bih privremeno i u magacinu ili kao kurir, vozaè, dosta toga. Da napomenem da guzicu ne dam nikome  [bejzbolka]

Ukoliko znate nekoga kome trebaju radnici, dajte mi kontakt telefon ili me jednostavno predlo¾ite, pomozite kolegi da poveæa kvalitet ¾ivota  :D

'fala!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika


Plazma Keks

http://emp.rs/kontakt.html
javi se u ovu firmu, mozda im treba neko za kompjutersko konstruisanje

AndreyRR

jako si motivisan i perspektivan kad zelis da radis u magacinu i kao kurir

Andreja

Citat: Andreja poslato 30 Novembar, 2012, 18:20
Ako ni¹ta drugo, radio bih privremeno i u magacinu ili kao kurir, vozaè, dosta toga.
Verujem da postoji naèin da se napreduje u magacinu ukoliko poka¾e¹ da si preduzimljiv i da posao ne radi¹ preko tukija (nisam ti ja dao minus) :)

Hvala Plazma, ¹ibnuæu im e-mail pa ¹ta bude  [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

AndreyRR

nema potrebe oko minusa da se brines,za njih me zabole tuki
cisto sumnjam da mozes da napredujes od magacina ka
nekom ozbiljnijem mestu sem sefa magacina.moj predlog ti je da odnovis
znanje iz pomenutih programa a ne da se zabadas u neki smrdljiv magacin

UFF

direktor u mojoj firmi je dosao da radi kao jebeni prodavac
lepo oblacenje, ran dolazak na posao, pozitivan stav, kulturno ponasanje i obavezno slihtanje i eto ga direktor sad

redak slucaj ali nije nemoguce

AndreyRR


UFF

moze bar bj?

ako ne moze ni to onda si unapred osudjen na propas   ;D

Andreja

Ne dam guzu, ne dam glavu :D

Biram propas'! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

KIZA73

Biraj to sto imas za sada ako imas redovnu platu jer posla nema nigde. Ja ga ganjam vec godinu ipo i sve se zavrsi na obecanjima. Svako obecanje me zamlacuje po 2-3 meseca i prodje vreme, a ja bez  posla.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

SrpskiDzedaj011

Информационе технологије и страни језици.... Једино где може да се заради осим у криминалу....


Нажалост морају да се напомињу и неке ствари које по здравој логици подразумевају а то је хигијена, култура понашања и облачења....
I have to return some video tapes....

Dutchman

Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 01 Decembar, 2012, 01:01
Информационе технологије и страни језици.... Једино где може да се заради осим у криминалу....


Нажалост морају да се напомињу и неке ствари које по здравој логици подразумевају а то је хигијена, култура понашања и облачења....

ja se ne obogatih ni od IT-a ni od stranih jezika a znam ih nekoliko ... pa mi bolje ide kao stolar

SSZGO

Citat: Dutchman poslato 09 Decembar, 2012, 02:20
Citat: SrpskiDzedaj011 poslato 01 Decembar, 2012, 01:01
Информационе технологије и страни језици.... Једино где може да се заради осим у криминалу....


Нажалост морају да се напомињу и неке ствари које по здравој логици подразумевају а то је хигијена, култура понашања и облачења....


ja se ne obogatih ni od IT-a ni od stranih jezika a znam ih nekoliko ... pa mi bolje ide kao stolar


a mozda si samo nesposoban da ih iskoristis na pravi nacin :)

a mozda ti bolje da naucis samo jedan jezik ali perfektno...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dutchman

moze biti , a mozda nema posla :D danas ima toliko ljudi koji kazu da su IT da chovek sa CISCO akademijom i svim WIN sertifikatima zavrshi kao prodavac u komtrejdu za 250e , i josh ga teraju da reshava neki glupi test da bi dobio posao tipa shta je HDD i tome slichne nebuloze ... matori treba srece i veze da bi naleteo na dobar posao u toj struci ... tj dobro placen , jbg ja sam radio ranije u struci dok je plata bila soma evra , kad su pocheli da da zajebavaju narod dele otkaze dovode one kojima je 300e dovoljno , tad je sve otishlo u kurac , sad mozesh da nadjesh posao za te pare samo na pochetku nekog projekta , izfizikalishesh sta treba i posle godinu dve aj zdravo odrzavanje sistema ce da radi neko za 300e ;)

srbija brate , da je dobro i ti bi bio trener negde u jerkovicu za te pare ;)

SSZGO

Citat: Dutchman poslato 09 Decembar, 2012, 13:03
moze biti , a mozda nema posla :D danas ima toliko ljudi koji kazu da su IT da chovek sa CISCO akademijom i svim WIN sertifikatima zavrshi kao prodavac u komtrejdu za 250e , i josh ga teraju da reshava neki glupi test da bi dobio posao tipa shta je HDD i tome slichne nebuloze ... matori treba srece i veze da bi naleteo na dobar posao u toj struci ... tj dobro placen , jbg ja sam radio ranije u struci dok je plata bila soma evra , kad su pocheli da da zajebavaju narod dele otkaze dovode one kojima je 300e dovoljno , tad je sve otishlo u kurac , sad mozesh da nadjesh posao za te pare samo na pochetku nekog projekta , izfizikalishesh sta treba i posle godinu dve aj zdravo odrzavanje sistema ce da radi neko za 300e ;)

srbija brate , da je dobro i ti bi bio trener negde u jerkovicu za te pare ;)

jedna od prednosti it posla je sto mozes da ga radis online, potrazi posao u drugim zemljama, ja sam to uradio kad sam imao 16god...
ako znas da radis, lako ces naci nesto...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Kanarinac

Pa sto onda ode u Dubai? Ako ovde ima posla toliko? Jel tamo radis kao IT?

Boki

Lako je spoliti pamet iz inostranstva, i ja sam se skoro vratio. Brzo se zaboravi kako je u Srbiji, kad naviknes na bolje... Ovde se za najgluplji posao treba cimati par meseci, a preko ga nadjes za nedelju dana.

AndreyRR

svi koji su otisli preko kenjaju,pa ako je tako lose sto se ne vrate

MIGE

Citat: AndreyRR poslato 09 Decembar, 2012, 14:54
svi koji su otisli preko kenjaju,pa ako je tako lose sto se ne vrate
pa ako se vrate ,ne mogu da kenjaju onda  :D