Glavni meni

1000-rka 2013

Započeo Mad Max, 21 Novembar, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

druga tura (klasa) nova avantura. sa 1000-rkom pocinjem 2013, nije neka lepa brojka 13, ali sitnice na stranu i pun gas. trenutno ganjam opremu i najbitnije, a to e color sema, mislio sam standard WSBK ali je dosadna, svi je voze, nesto sam slucajno nasao sto mi se svidja, ako neko nadje jos neku kombinaciju neka predlozi. farbanje je nekad u jan-feb, tako da imam vremena.         danas je trening poceo sa plivanjem malo karting cu ukljucit i kasnije bicikl
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic


Mad Max

nije lose, mada nekako mi tamno ne ide na njega. ova narandzasta mi je nekako totalno nova, sad kad bih nasao jos neku takvu pa da biram
Brzi od smrti, Jaci od bola


gogo42

evo neka od kombinacija,,jeste da ima boje koje podsjecaju na SBK

[attachment deleted by admin]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

gogo42

Pored svih ovih kombinacija,,i jos koje ce Manijaci da predloze!
Moras da popijes pivo,,i da stavis ruke pod glavu i sam da razmislis! Mislim da je Najjaca kombinacija boja iz sezone 2006,a opet ima Orange!!!!
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Zeljkamp

Citat: Mad Max poslato 21 Novembar, 2012, 21:07
druga tura (klasa) nova avantura. sa 1000-rkom pocinjem 2013, nije neka lepa brojka 13, ali sitnice na stranu i pun gas. trenutno ganjam opremu i najbitnije, a to e color sema, mislio sam standard WSBK ali je dosadna, svi je voze, nesto sam slucajno nasao sto mi se svidja, ako neko nadje jos neku kombinaciju neka predlozi. farbanje je nekad u jan-feb, tako da imam vremena.         danas je trening poceo sa plivanjem malo karting cu ukljucit i kasnije bicikl
Ova koju si postavio KIDA!!!
TwinZ Auto & Moto

gogo42

Citat: Zeljkamp poslato 21 Novembar, 2012, 23:53
Citat: Mad Max poslato 21 Novembar, 2012, 21:07
druga tura (klasa) nova avantura. sa 1000-rkom pocinjem 2013, nije neka lepa brojka 13, ali sitnice na stranu i pun gas. trenutno ganjam opremu i najbitnije, a to e color sema, mislio sam standard WSBK ali je dosadna, svi je voze, nesto sam slucajno nasao sto mi se svidja, ako neko nadje jos neku kombinaciju neka predlozi. farbanje je nekad u jan-feb, tako da imam vremena.         danas je trening poceo sa plivanjem malo karting cu ukljucit i kasnije bicikl
Ova koju si postavio KIDA!!!
AL SAMO KORITO U CRNO ILI CARBON FOLIJA PA LAKIRANJE
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

®or¾ GTI

jle ti nastavljas da vozis trike ili bi da saras motor iz dosade, i gde je nastavak price o karijeri :)?

Radanovic

A da ga ofarba¹ u Repsol boje , ima dosta narand¾aste ?  :D

Radanovic


Mad Max

Citat: zorzgti poslato 22 Novembar, 2012, 00:05
jle ti nastavljas da vozis trike ili bi da saras motor iz dosade, i gde je nastavak price o karijeri :)?
nastavak uskoro, nisam imao vremena, a 06 e bas teska i lepa sezona pa mora dobro da se napise
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

izgleda da je moja najbolja, sve ove plave su skoro iste, nesto mi se ne svidja
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

Citat: Mad Max poslato 22 Novembar, 2012, 18:11
izgleda da je moja najbolja, sve ove plave su skoro iste, nesto mi se ne svidja
razmisli od crnom koritu , prednji blatobran umjesto bijela da bude crna,,,felge samo orginal sa Orange trakama ;)
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

felge sam ovako zamislio, uradio bih repsol, ali da sam uzeo hondu, sto je bio plan, ali eto
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

danas mi je ova kombinacija bila zanimljiva, sad ne znam, zar je moguce da bmw ima samo par kombinacija uradjenih, a svi ostali jos milion [veryangry]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

pocelo je treniranje, upravo sa kart voznje stigli i ruke vise ne osecam
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

naravno i bazen je juce bio u programu
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11