Glavni meni

Kako ofarbati motor

Započeo CBRR1, 19 Novembar, 2012, 14:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

CBRR1

A sta mislis o zlatnim felnama..? a uz zlatne felne motor u mat crno,jesi mozda razmisljao o tome..?

WOLVERINE

Brate ne doseze njegova percepcija dotle... jer si ti lud otici ce u qrac sa idejama... najbolje ja da ofarba u belu perlu.... i karbon...

WOLVERINE

Brate sta to farbas? Jer Candy?

CBRR1

brate kolica za malter...hoces da ih radis..?

WOLVERINE



Imam dobru KTM kolor shemu za njih....

Bori¹a

ajde doteraj ta kolica ovamo, ja sad zidam susaru (pusnicu) pa da se malo kurcim sa unikatnim kolicima...
pola pola cemo da platimo ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Ako koristite KTM semu na gradjevinskim kolicima, obavezno uzmite onu RACING, sa narandzastim ramom...da kolica budu brza....nemojte one sive ramove sa gej sljokicama....i obavezno narandzaste rucice....i polugice...u gey roze boji....mislim da UFF ima jedne koje hoce da proda...kaze da su crvene, ali vuku na gayrozle..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

bila bi dobra fora da felne budu pola crvene pola zute, onda pri velikoj brzini budu narandzaste kao KTM.

Bori¹a

Citat: revolution poslato 19 Novembar, 2012, 19:23
Ako koristite KTM semu na gradjevinskim kolicima, obavezno uzmite onu RACING, sa narandzastim ramom...da kolica budu brza....nemojte one sive ramove sa gej sljokicama....i obavezno narandzaste rucice....i polugice...u gey roze boji....mislim da UFF ima jedne koje hoce da proda...kaze da su crvene, ali vuku na gayrozle..

videcemo, ja cu da dam moja kolica treba samo da se presmirglaju malo, cbrr1 mora da pomogne malo...
uff je prodao te rucke, nema nista

Major

Opet se neko igrao sa dugmicima?


CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 19 Novembar, 2012, 19:36
bila bi dobra fora da felne budu pola crvene pola zute, onda pri velikoj brzini budu narandzaste kao KTM.

[facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [facepalm]

con3

Sta je ovo svi hocu da farbaju motore :)

CBRR1

Citat: con3 poslato 20 Novembar, 2012, 13:41
Sta je ovo svi hocu da farbaju motore :)
Gospodin Uff otvorio temu i hoce covek da farba CB1000,Ja mu predlazem HRC sa zlatnim felnama,i predlazem i predlazem i predlazem,A ON SABAN OTVORI TEMU U MOJE IME TJ NICK KAKO FARBATI MOTOR TUKI PALAC...Ja necu da farbam motor, ali hocu gradjevinska kolica,jer planiram tog Uffa da provoyam po parku u njima i da mu pokazem cari sume,tj da ga yadovoljim muski,JBGA TOLIKO ZASLUZUJE IPAK MI JE OTVORIO TEMU,DUSA MOJA... :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ ;D ;D ;D ;D ;D

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja se isklucujem iz teme..na neko vreme...poceli ste da podjebavate i admine...nece to na dobro da izadje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
@cbrr1...sram te bilo
@wolwerine....i tebe neka je sram
@revolution.....mi se izvinjavamo...mlogo se izvinjavamo....nego ova dvojca mi uvalili polutku viagre  :'( :'(
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

besumna metoda je sad IN i boje na bazi vode...

Kengur

UFFe, mislim da te malo jebuckaju.  :) Tipujem na borca gredu da ce da te nategne, wolverin i revo su ipak drugari... Ustvari mozda ce drugarski...  :)

CBRR1

Citat: Kengur poslato 20 Novembar, 2012, 15:28
UFFe, mislim da te malo jebuckaju.  :) Tipujem na borca gredu da ce da te nategne, wolverin i revo su ipak drugari... Ustvari mozda ce drugarski...  :)
A ja tipujem da cu ipak da ga nategnem...

CBRR1

Eeeeee da posto je ovo MOJA tema,slobodno pisite sta hocete,pa i zdravlje vase strine kakvje pisite,bole me patka nisam ja ko neki CITAJ I OPET CITAJ I OPET CITAJ UFF...

mareskin

Citat: Kengur poslato 20 Novembar, 2012, 15:28
UFFe, mislim da te malo jebuckaju.  :) Tipujem na borca gredu da ce da te nategne, wolverin i revo su ipak drugari... Ustvari mozda ce drugarski...  :)

A mali kad obeæa, obeæo je :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu