Glavni meni

BROTHERHOOD !!! SLIKE SA NASIH PUTOVANJA !!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 28 Decembar, 2010, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

nemam to misho brate kad dodje onaj istetovirani drogerash abdulah koji se razume u kompove cu da ga zamolim da on to kao carobnjak za kompjutere meni lepo pokaze pa ako skapiram onda do jaja a ko ne do tad mora ovako jer sam ovo stvarno hteo da podelim sa svima vama jer sta je to sto ostaje posle nas kad nam zivot sevne pred ocima u poslednjoj secundi i kada je poslednji uzdisaj..... tada staje ono sto se proslo sa prijateljima  ...eeeeee kad dodje do toga stvarno cu se nasmejati i biti veseo znajuci da sam sve to prosao sa ljudima koje volim cenim i postujem i znam da ce to biti jedan mnoooogoooo dobar film!!!!LTBB 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

e bane evo ti sajt  http://dodaj.rs/

izabere¹ dodatne moguænosti, zaokru¾i¹ sve slike u BROWSE, klikne¹ da ti smanji na 800 piksela ili manje i pored toga stavi¹ iksiæ i uploaduje¹...  preko toga mo¾e vi¹e slika odjednom
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

misa-pei

To je ona moja filozofija... Kad proleti pred oèima, ka¾e¹ dobro je bilo i ode¹ sa osmehom na usnama i poleti¹ ili shvati¹ ¹ta si propustio i ode¹ tu¾an da te peku...
Država je najveći neprijatelj naroda

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

#68
 [yahoo]djerdap
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

nastavak price o nashim putesetvijama sutra LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

noam chomsky

a kako bi bilo da razdelis malo tih majci? Ako ne, onda mi reci barem za onu sa motorom na grudima gdi si je nabavio....ja bih nju...tako posedovao...pozz
lepota prirode je refleksija lepote nauke

mikelandjelo


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!