Glavni meni

BROTHERHOOD !!! SLIKE SA NASIH PUTOVANJA !!!

Započeo BANE BROTHERHOOD, 28 Decembar, 2010, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

sutra nastavak sa drugih voznji!!!LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

K_A_W_A

Druze, to si sve mogao da spojis u jedno. Ovako si za svaku sliku otvarao novi post. Ili vitlas da imas sto vise poruka ;)

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

K_A_W_A

Ipak ti vitlas zvezdice i broj poruka ;)  [zvizdi]  Ajd onda uzivaj :D  [cheers]

BANE BROTHERHOOD

Citat: K_A_W_A poslato 28 Decembar, 2010, 21:37
Druze, to si sve mogao da spojis u jedno. Ovako si za svaku sliku otvarao novi post. Ili vitlas da imas sto vise poruka ;)
Citat: K_A_W_A poslato 28 Decembar, 2010, 21:37
Druze, to si sve mogao da spojis u jedno. Ovako si za svaku sliku otvarao novi post. Ili vitlas da imas sto vise poruka ;)
ne znam kako  a tebi ako se ne svidja nemoj ni da gledas pozdrav!!!i ajde molim te nemoj da kvaris temu  i ovako nije tu da bi se komentarisalo vec gledalo a za postove me zaaaabooooleee ushi ono bash bash a i tek juce sam poceo da vozim motor tako da izvini molim te .
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

BANE BROTHERHOOD

covek me komentarise  a ni ne zna me  ...nema veze slabo ferceram sa kompjuterima ali zato druge stvari radim odlicno ja sam samo hteo da prijateljima pruzim prelepe trenutke voznji i putesetvija  druzenja i zezanja koje prodjoh sa njima tokom svih ovih godina  a on me napade kako tu jurim neke postove ,pluseve   i  ostalo  nema veze mislim druze  gresis al ajde ko je mene poznavao i ko me poznaje ni pakao mu tesko ne pada .ccc.cc.c. e da i hvala ti misho brate moj  sta ces pogrese ljudi  ne znaju ljude pa bi da kvare ono sto oni nemaju a to nesto se nosi u srcu  a ne kupuje se u prodavnici!!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

misa-pei

LET THERE BE BROTHERHOOD!!!!

Ovo jeste najpametniji naèin da se postavi mnogo slika, a ne da se jedna strana optereti sa 100 komada koje nikad neæe da se uèitaju. Zato, nek je za nauk svima, ako imate puno slika, lepo ih rasporedite u vi¹e postova, da bi se stranica lak¹e uèitavala.

Bane, hvala ti za slike, ima ne¹to u tome... :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Milo¹*

nema frke bane, ko te zna, zna kakav si.. ne zna te èovek verovatno ni¹ta nije lo¹e mislio :)   pozzzzzz  LET THERE BE BROTHERHOOD!
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

BANE BROTHERHOOD

Citat: misa-pei poslato 28 Decembar, 2010, 22:09
LET THERE BE BROTHERHOOD!!!!

Ovo jeste najpametniji naèin da se postavi mnogo slika, a ne da se jedna strana optereti sa 100 komada koje nikad neæe da se uèitaju. Zato, nek je za nauk svima, ako imate puno slika, lepo ih rasporedite u vi¹e postova, da bi se stranica lak¹e uèitavala.hvala misho jbga s obzirom da imam preko 12000 slika svaki dan cu ucitavati po 15 tak komada jer ja stvarno ne znam kako drugacije da ucitam sve su slikane sa canonom i imaju preko 1 mb a ja ih smanjujem na do 500 kb  a i to je muka za nas matorce sta da ti kazem kad sve znash mislim da bi danasnja deca koja idu u obdaniste to brze uradila al sta cu kad sam se rodio u pogresno vremeima i tebe i ljilje na slikama a jacu lagano da ubacujem jednu po jednu pa nacice se tu gomila ljudi koji ce se prepoznati na slikama pa na prolece u nove pobede!!!LTBB 4 LIFE!!!

Bane, hvala ti za slike, ima ne¹to u tome... :D :D :D :D
Citat: misa-pei poslato 28 Decembar, 2010, 22:09
LET THERE BE BROTHERHOOD!!!!

Ovo jeste najpametniji naèin da se postavi mnogo slika, a ne da se jedna strana optereti sa 100 komada koje nikad neæe da se uèitaju. Zato, nek je za nauk svima, ako imate puno slika, lepo ih rasporedite u vi¹e postova, da bi se stranica lak¹e uèitavala.

Bane, hvala ti za slike, ima ne¹to u tome... :D :D :D :D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

misa-pei

E, Bane, ima jedna alatka, zove Photoshop, pa tamo ima jedan deo, zove su queve, e tu mu yada¹ da ti sve slike iz direktorijuma redom otvara, smanji kako treba, snimi pod novim imenom. Radi jednu po jednu, pa malo strpljenja, ali mnooooogo lak¹e nego da sve to radi¹ ruèno.
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

U jbt, kako sam ovo napisao, k‚o posle tri gajbe piva :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Milo¹*

e bane evo ti sajt  http://dodaj.rs/

ode¹ u izabere¹ dodatne moguænosti, zaokru¾i¹ sve slike u BROWSE, klikne¹ da ti smanji na 800 piksela ili manje i pored toga stavi¹ iksiæ i uploaduje¹...  preko toga mo¾e vi¹e slika odjednom
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D