Glavni meni

Zasto podjebavamo svestena lica na forumu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 Novembar, 2012, 11:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 15:11
tebi verovatno nije ali meni i svim mojim drugarima je vazniji prijatelj nego njegov komsija kome ce on da uspori net i jos da ucini nesto sto nije fer i posteno

Zamenio si teze. ©to ka¾e ona prièa: nije ti svako ko te vadi iz govana prijatelj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 15:11
pa objasnio bi mu
i tebi bi objasnio da sedimo negde i da me pitas
i svi drugari koje imam i koje znam bi objasnili meni ako oni znaju a ja ne znam i pitam ih
tebi verovatno nije ali meni i svim mojim drugarima je vazniji prijatelj nego njegov komsija kome ce on da uspori net i jos da ucini nesto sto nije fer i posteno

To radim i ja, i opet æu.

Tema su sve¹tena lica i pitanje morala koji propovedaju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

srbac

Aj da malo odbranim Jereja. Covek je rakao da u kuci ima ADSL i da ne krade net. To pitanje je verovatno postavio zbog mobilnog telefona kada se nadje negde van kuce. Verovatno nema neku tarifu za net na telefonu.
Ko od nas nije negde u inostranstvu pokusao da uhvati WIfi......

Ivan1979

Pustite bre coveka  [stop]
evo ,,,,   ja jedini  placam putarinu  kad idemo na voznje   :o

Popsy

Citat: Slaninar poslato 19 Novembar, 2012, 15:06
To je hiljadu ipo dinara meseèno. Ako mora za te pare da se cigani, hakuje tuði net... ne znam, meni je to ba¹ onako... kao da ¾ica dinar-dva na ulici. Nakupi se i tako dosta para, ali nekako... zna se ko radi takve stvari.

https://www.youtube.com/watch?v=Tt3dV-kdYNg

[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Gvozden

Citat: Popsy poslato 19 Novembar, 2012, 15:23
Citat: Slaninar poslato 19 Novembar, 2012, 15:06
To je hiljadu ipo dinara meseèno. Ako mora za te pare da se cigani, hakuje tuði net... ne znam, meni je to ba¹ onako... kao da ¾ica dinar-dva na ulici. Nakupi se i tako dosta para, ali nekako... zna se ko radi takve stvari.

https://www.youtube.com/watch?v=Tt3dV-kdYNg

[rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

sasafilipovic

Citat: CBRR1 poslato 19 Novembar, 2012, 09:04
Citat: sasafilipovic poslato 19 Novembar, 2012, 01:59
Citat: UNCLEBOB poslato 19 Novembar, 2012, 01:27
Neznam čemu toliko čuđenje pa i Jerej je čovek od krvi i mesa. Verovatno da moze da zivi od prihoda kao sveštenik ne bi morao da se bavi i dopunskim  poslovima.A kao svaki normalan čovek zeli svojoj porodici da obezbedi nešto više.Druga stvar bi bila da je u manastiru i da je monah koji je se zavetovao na siromaštvo i odricanje od mnogih stvari. To bi onda stvarno bilo za svaku osudu.

E moj brate... nemaš ti pravu sliku o manastirima. Nema tu ni mrvica siromaštva a kamoli odricanja.
Gresis brate gresis...obilazim i obilazio sam Manastire po Srbiji Crnoj gori,konacio kod njih i trebao bi da znas ako si i Ti obilazio i konacio,video bi cime se hrane i sta rade...I treba da nam bude ovako,sada kada bi otvorio temu i pitao Vas kada ste bili kada ste udelili koji dinar crkvi manastiru,Ja prvi bi se rayocarao,svi smo mi velike srbende a pljujemo po sopstvenoj veri i ljudima u njoj,kako god bilo sa pojedincima,sto ja licno ne osudjujem jereja,uhhh veliki je to greh danasnjice,upoznajte coveka pa sudite,ZALOSNO JE TO KAKVI SMO,UMESTO KADA NEKO KRENE DA PLJUJE PO NECEMU STO JE NASE DA GA ODMA UCUTIMO,NE KOD SRBA JE TAKO,DAJ DA LAJEMO U PRAZNO...po tome smo opste poznati,i sta jerej i internet,sad treba i ja da otvorim temu,e ovaj i ovaj riva i yasto je to tako,ajde bre ostavite se vise crkve i ljudima u njima..!!!!!! ako je nekome sadisfakcija da pljuje po crkvi manastirima svestenicima,idi brate u prvu crkvu pa ispljuj sve zivo u njoj,ako ces se bolje osecati...ovo je moj stav uopsteno o svima,dase neko ne nadje uvredjenim i prozvanim...

Ti si ih godinama obilazio. Ja sam godinama kod njih radio. Znam ih... i takve i ovakve. Nema vise niceg duhovnog... sve se vrti oko svetovnog, spletkarenja i malverzacije. Pare... mnooogo para.

Phoenix

na temu:

samo stajanjem u crkvi mozesh da postanesh vernik isto kao i stajanjem u garazi da postanesh auto!
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

jerej

cetiri strane lupanja u prazno, a ja uopste nemam android mobilni telefon..  [ludak] [ludak] [ludak]

Bori¹a

Citat: Phoenix poslato 19 Novembar, 2012, 17:19
na temu:

samo stajanjem u crkvi mozesh da postanesh vernik isto kao i stajanjem u garazi da postanesh auto!


;D ;D

mareskin

Citat: jerej poslato 19 Novembar, 2012, 17:32
cetiri strane lupanja u prazno, a ja uopste nemam android mobilni telefon..  [ludak] [ludak] [ludak]

Mo¾e¹ da se kaèi¹ i sa drugim operativnim sistemima na telefonu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 14:06
Aj zamislite sad da imam prijatelja koji je pandur a pitao me da mu objasnim kako da komsiji ukrade internet?

I sta cu ja sad da mu kenjam i moralisem kako to nije u redu da se radi a pogotovo da on to ne bi smeo jer pre4dstavlja zakon ili da mu uz ladno pivce objasnim kako to da uradi?

Pa prijatelj mi je bre, naravno da cu da mu objasnim a da li ce on to da uradi ili ne bole me bas qrac, nije to moja stvar, ne kradem ja, on krade, njemu na dusu ide

E isto je to i ovde slucaj, forumas postavio pitanje, ko hoce iz solidarnosti nek mu pomogne savetom a ko nece neka ga podjebava (to je trebao i da ocekuje kad je otvorio takvu temu) a to sto se on peca i prima na podjebavanje je vec njegov problem
pazi, u tom slucaju si ti saucesnik, a on od celog foruma trazi da mu budu saucesnici.

Zverinjak II


SSZGO

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2012, 14:54
Pa jel si video mozda mene u ovoj temi da sam objasnjavao kako da se hakuje wifi?

Ja to ne znam, nesam skolovala, ne se razumem i te koputore i sva ta cuda...


inace hiljadarka mesecno x 12 je preko 100 jevreja godisnje pa ako ti je to mala cifra da ti dam br racuna da mi uplatis  :-*

nije malo, to benzin za celu godinu !!!


nego,kad uplacuje, i meni odma da uplati 400 eura kiriju nedeljno x 52 nedelje...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej

i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??

Uncle Bob

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 01:14
i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??
[rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 01:14
i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??

©to bi rekao moj æale, ja te krstim a ti prdi¹... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

prpa_zr

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 01:14
i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??

svakojake varijante raspleta sam oèekivao ali ovo..

;D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja znam kako, ali necu da ti pomognem da zgresis, oce Jereju....nije bogougodno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 09:42
Ja znam kako, ali necu da ti pomognem da zgresis, oce Jereju....nije bogougodno.
Jooooooooj bre celavi al si uporan  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Bogougodno jojjj budale koji si ti ludak  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]