Glavni meni

Moto Zurka MC Balcan Boy Jagodina

Započeo balcan girl, 10 Novembar, 2012, 21:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

Ja i moj klub MC Balcan boy iz Jagodine (SUPPORT 81) vas pozivamo na moto zurku 08.12.2012.god kod nas u palmalendu tj. u Jagodinu :D svirace POP BOX momci su inace nas omiljeni bend odavde, sirok repertoar muzike strani i domaci rok naravnooo :D pice, klopa i sve sto ide uz nas. bajkeri ulaz ne placaju, civili placaju 200din to se naravno ne odnosi na manijake  :-*
dobro vi meni dosli opet u jagodinu  :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Pali bre sektasi...cega ste vi support....Urosu Misicu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma mani me sa tim u obavezi sam da napisem :P a ja hocu da dodjete vi moji manijaci da me zabavljate jer radim u sanku :P mogao bi neko da mi djuska na sanku dok radim mislim da bi mi to pomoglo :P :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mora se tako....vojnici moraju da rade u sanku....tako je to kad pristanes da budes u sekti :)
p.s.
Ne idem po sektaskim zurkama i skupovima jos od polovine devedesetih...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nja nja nja mani me sektasa ja radim u sanku zbog paraaaaa :D samo ja baratam sa parama :D :P a zurkica je otvorenog tipa breee :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska


jerej

Citat: balcan girl poslato 10 Novembar, 2012, 21:13
Ja i moj klub MC Balcan boy iz Jagodine (SUPPORT 81) vas pozivamo na moto zurku 08.12.2012.god kod nas u palmalendu tj. u Jagodinu :D svirace POP BOX momci su inace nas omiljeni bend odavde, sirok repertoar muzike strani i domaci rok naravnooo :D pice, klopa i sve sto ide uz nas. bajkeri ulaz ne placaju, civili placaju 200din to se naravno ne odnosi na manijake  :-*
dobro vi meni dosli opet u jagodinu  :-*

ovo neki moji sviraju??  :o :D :D :D :D :D

balcan girl

pa pise cika gorane mc balcan boy :D nisu jerej ovi su malo zesci :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

Citat: balcan girl poslato 10 Novembar, 2012, 21:39
ma mani me sa tim u obavezi sam da napisem :P a ja hocu da dodjete vi moji manijaci da me zabavljate jer radim u sanku :P mogao bi neko da mi djuska na sanku dok radim mislim da bi mi to pomoglo :P :-*
poku¹aæu, mila!  :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


balcan girl

mmmmmm poison na sanku niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Ninja Boy

 [slavlje] [slavlje] [slavlje] ZURKA  [vatromet] [vatromet] [vatromet]

balcan girl

sutra tj. subota od 20h pa izvoliteeeee :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz


[slavlje] ¾urkaaaaa [slavlje]
i ja cu na ¹ank ili ispod...... [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Dragana friz


Lazic