Glavni meni

Auto Patosnice Unishop Net Auto Oprema

Započeo danijeln, 31 Oktobar, 2012, 09:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

danijeln

Veliki Izbor Tipskih Auto Patosnica, Unvierzalnih Presvlaka i Dodatne Auto Opreme
Brza Dostava, Provereni Kvalitet, Povoljne Cene


Prodaja i distribucija visoko kvalitetnih patosnica za sve vrste vozila.Brza isporuka sirom Srbije.
[/B]



Marke Automobila

ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROEN
DACIA
DAEWOO
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
IVECO
KIA
LADA
LANCIA
MAZDA
MERCEDES
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
ROVER
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLKSWAGEN
ZASTAVA


Dodatna Auto Oprema

AUTO KOMPLET



SADRZAJ:

   *  Euro Trokut
   *  NOVA Prva Pomoc
   *  Garnitura Sijalica (H4 ili H7)
   *  Fluoroscentni Prsluk
   *  Radne Rukavice
   *  Uze za vucu
   *  Torbica od Ripsa


CENA AUTO-KOMPLETA JE: 4,700  RSD

UNIVERZALNE AUTO PRESVLAKE



   * SPEEDLINE – Cena: 2.800 RSD
   * TRENDLINE – Cena: 3.400 RSD
   * SPORTLINE – Cena: 3.800 RSD
   * ENERGY – Cena: 3.400 RSD


Za vise informacija posetite nas sajt


Auto Patosnice - Auto Oprema


http://auto-patosnice.com/

Proizvode je moguce poruciti pouzecem preko kurirske sluzbe ili uplatom na ziro racun

za dodatnu podrsku i objasnjenja kontaktirajte

Danijel
069/498-433
0655763767

Ivan1979


Havarisan


Major


Gašpar

Prva stvar, ovo nije prodavnica moto opreme, tako da je ovo obièan "Razni oglas".

Druga stvar, smanji malo cene. Ja uzimam patosnice za bilo koji auto po 1500 dinara. Sti¾e na kuænu adresu, uklapa se u milimetar, raðeni prema originalu. A ako vam ne odgovara original, po¹aljete mu kalup po kome hoæete da napravite. Pritom birate boju konca, poruba, tepiha. Ja za Alfu uzeo crne sa crvenim koncem. Arèim ih neka tri meseca, pre¹le su oko 7-8.000 i nema ni najmanjih tragova o¹teæenja. Ako nekome treba broj, neka se javi  :D

E da, i ovo sam napisao jerr sam tako u moguænosti  ;D

bokilic

a jel imate tecnu kompresiju,kad vec ima te dodatne opreme patossnice itd..
mozda moze da covek nabavi,nemojte mu mjaukati oglas :)
i adaptere...
brmmmm

Major


UFF


danijeln

Citat: Ga¹par poslato 31 Oktobar, 2012, 10:37
Prva stvar, ovo nije prodavnica moto opreme, tako da je ovo obièan "Razni oglas".

Druga stvar, smanji malo cene. Ja uzimam patosnice za bilo koji auto po 1500 dinara. Sti¾e na kuænu adresu, uklapa se u milimetar, raðeni prema originalu. A ako vam ne odgovara original, po¹aljete mu kalup po kome hoæete da napravite. Pritom birate boju konca, poruba, tepiha. Ja za Alfu uzeo crne sa crvenim koncem. Arèim ih neka tri meseca, pre¹le su oko 7-8.000 i nema ni najmanjih tragova o¹teæenja. Ako nekome treba broj, neka se javi  :D

E da, i ovo sam napisao jerr sam tako u moguænosti  ;D

Pozdrav

patosnice prodajem uglavnom samo auto salonima i auto shopovima tako da ih nema u prodaji po pijacama i ostalim mestima jer ovo je kvalitet
KARAKTERISTIKE PROIZVODA

TIPSKE GUMENE AUTO PATOSNICE

    Visokokvalitetne tipske gumene autopatosnice za sve vrste vozila.
    Patosnice su proizvedene od kvalitetne i ciste gume,parfimirane aromom vanile.
    Svojim oblike tipske patosnice odgovaraju obliku poda modela vozila za koje su namenjena.
    Opremljene su fiksatorima za vozila koja u svojoj opremi imaju pripremljene klinove za montazu.
    Take ce patosnica biti obezbedjena od proklizavanja i podvlacenja pod komande vozila.
TIPSKE TEPIH PATOSNICE

    Visokokvalitetne tipske tepih autopatosnice za sve vrste vozila.
    Gornji deo patosnice je ojacan podlogom koja obezbedjuje dugotrajnost materijala.
    Donji deo patosnice je oblozen hrapavom gumom.
    Svojim oblikom tipske patosnice apsolutno odgovaraju obliku poda modela vozila za koje su namenjene.
    Opremljene su fiksatorima za vozila koja u svojoj opremi imaju pripremljene klinove za montazu.
    Take ce patosnica biti obezbedjena od proklizavanja i podvlacenja pod komande vozila.

Gašpar

Ja prièam o èoveku koji ih sam proizvodi, nisu kineske niti sliène gluposti. Kupio sam vi¹e od deset kompleta i do nije bilo nikakvih problema.
Uostalom, uvek sam voljan da uporedimo i da javno napi¹em da su ove tvoje duplo kvalitetnije  [cheers]

UFF

da milsim da mora administratorima da posalje po jedan besplatan test primerak  [rofl]
ionako je dobio besplatnu reklamu

balcan girl

a sto bi mi vama verovali na rec?? nek posalje svima po jedan primerak :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Dakle Alfa 147, BMW e46, Nissan Almera i ne znam ¹ta æe ovaj Arapin.
Ako su dobre, hvaliæemo ih na sva usta  [rofl]

rboban

Suzuki Baleno GS

P.S. ja vec pustio pricu po firmi kako su ekstra i ne klize!!!
Ride It Like You Stole It

zemunboy

Citat: Ga¹par poslato 31 Oktobar, 2012, 14:50
Dakle Alfa 147, BMW e46, Nissan Almera i ne znam ¹ta æe ovaj Arapin.
Ako su dobre, hvaliæemo ih na sva usta  [rofl]
Njemu nesto za Kamilu...

neskez


danijeln

Tipske Auto Ratkapne za sve vrste vozila



Auto Cerade protiv grada

NOVO NA NASEM TRZISTU***

Cerade su napravljene od termo folije punjene penom kako bi sacuvale auta od udara grada i sunca.

Upotrebljavaju se u svim godisnjim dobima. Jednostavna i laka montaza.

Velicine:

    S-do 3.80m
    M-do 4.30m
    L-do 4.80m
    XL-do 5.30m
    XXL-do 5.80m



Pokrivena su sva putnicka vozila, mala dostavna vozila, karavani i dzipovi.
http://auto-patosnice.com/



Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ne dotièe njega to ¹to mi pi¹emo. Tj ni ne vidi on te postove  [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

A jel prodaje¹ ti teènu kompresiju?
Ga¹o, cimaj èoveka da napravite neki dil... vidi¹ da ima razraðen biznis, pa bi mogli da uðete u tal za kompresiju... ti uvoz on distribucija.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

bole njega qrac bas nastavlja sa spamom a nigde nema cene
nije mi jasno sta trazi uopste ovde ako ne vozi motor?