Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

skijash

Ima logike, ako je jedna polovina èistoæa, druga polovina je prljav¹tina. Zato i vozimo offroad, radi zdravlja.

Bori¹a

bas tako
a i kao sad niko ne zna lekovita svojstva blata.. ;D

gogo42

Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

ЯЭВОЛУТИОН

Samo da vam pojasnim....po pitanju lekovitog blata....ima blata koja lece i pomazu kod nekih bolesti, ali samo ILOVACA leci sve bolesti.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Mad Max

tako je prosla kupovina i to ludilo, taman nesto resis i mislis dobro je nema vise, ali, kao i uvijek postoji ali, trebaju oklopi, auspuh, commander..... masa opreme, koja nimalo nije jeftina. koliko se secam, oklop sam uzeo od barkovica (uvek bio zadovoljan njegovim radom) dogovorim snjim i pun gas subotica po oklop, donesem i ganjam nekog da farbam. Markos je tu godinu resio da vozimo u klupskim bojama (sto je meni bilo drago) konacno da budemo ozbiljni u nekom pogledu. nadjem ja neke majstore, skupo sve, sreca moja, pojavljuje se moj drugar Benz i dogovara farbanje sa najjacom firmom, samo troskove da platimo. benz hoce da se lakirau sve nalepnice i da bude svetski uradjeno, tako i bude, (jest trajalo i noseno do firmopisca pa nazad, al vredelo je) rade ljudi, pripremaju, smirglaju, spric git i ostale zezalice, a mi ko mi, gde sve to da se ne zalije i da rade ljudi suvog grla i punog prasine, 2 kartona piva i udri (meni malo neprijatno, decko otvorio svetsku radnju, a mi tu sa pivom) proslo sve super, ofarbano do bola.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

auspuh, to je bila expedicija prava. boban mi kaze da je upoznao nekog miljenka na grobniku, radi akrapa i daje povoljno trkacima. okrenem coveka kaze ima, dodji ima svega, cene dobre, mada opet skupo, al nema nigde za ove pare, tako da dodje kao dzaba. skrpim lovu i gledam kako cu otici do ZG, kad spico kralj lazi, pojavljuje se i kaze ide on do ZG poslom pa mogu snjim, super, gratis prevoz koji nije povoljan. najgore, sto on slaze sebe da je otvorio oci, a pogotov nesto drugo, dolazim ujutro po tebe, ajd i to da vidim. u kaficu pijem kafu, cekam ga, nema ga, kasni, ma kontam, slagala dzukela i otisao ko zna gde, kad, svira ludak i vice, ajmo kasnimo. gas, stigli u ZG, direktno kod miljenka (MIGOMOTO) kuci, radnja je u pripremi, ali puna svega, kombinezona, kaciga, auspuha, ma ne znam cega nema i gde da gledam. pokazuje nam akrapa EVO-titanium komplet, kaze imam jeftiniju varijantu, Racing-inox (prilicno povoljnije) pitam sta i kako, ovaj navodno povoljniji radi materijala, ne, uzimam ful titanium (kad ide krava nek ide i tele) uzmem os pozicije za noge, sediste, pazarili smo tu lepo oko 2000eur, prazni dzepovi, al puno srce i dusa, krecemo kuci, spico ko spico, me vozao do BL, pa kafa, pa neke sisarke, ih, smorio me, hocu kuci da montiram akrapa i cujem kako peva, jarane polako, nece pobeci, vidi ovde lepote (sreca, negova zena zvala, pa smo konacno i kuci krenuli)
Brzi od smrti, Jaci od bola

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mad Max

estrada me prekinuo, ajmo. trci kod darka, kad, prc, nema nista sutra bre, jao ja drhtim ko stene, al okreni se i kuci, da sam makar mogao oka sklopit. sutra brze opet kod njega,naravno, ide nas 5-6, gori od male dece, da se cuje kako radi masina, opet prc, otera nas darko, predvece bre dodite, imam posla, ajde napolje, jooooooj, udavio bih ga kao macku, al ko popisani se okrenemo i napolje (darko je inace radio duze vremena kod stankare i imao je njegovu skolu pederisanja prema musterijama) konacno dodje vreme i mi kod njega, puna garaza, nemas se gde okrenut, cekam kad ce nas sve isterat i ostavit sve, on montira polako, pa gnijeci ko po jajima, ja cupam kosu sglave, sve namontirano, ostao top i problem se javlja oko carbon selne, nekako ludacki dolazi, tam vam, nikako kako treba, vidim ja kako bi trebala da legne, al ne smem da kazem darku, isterace me, na kraju, ode u kucu, sledi, aktiviranje racunara, pa dok podigne sistem, pa pranje ruku, guzova, nogu..... jer ne moze svakakav raditi na racunaru, dok to traje, uzmem selnu i nabudzim, ali skinem je ponovo, jer kad dode i vidi da smo stavili, poludece i opet isterati nas, dodje on uklopi i sledi palenje, opet neki rituali, dok nisam popizdeo, kazem mu darko pali motor (blagim tonom, ne glasno, ne ljutito) konacno smilovao se i upali, jao ljudi kakav je to osecaj i zvuk, pa to je nemoguce i neponovljivo, rezi sestica, on je turira do 6-7000rpm, taman da baci malo plamena i pravi explozije, kao da nije ta motor. mogao sam e celu noc slusat
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic

I ¹ta sad, o¹ da pocrkamo po ovom snegu, pi¹i bre... [prebicute] [hello]

Radanovic

Veljko , jesi ti zaboravio na ovu temu  [watching]

Zeljkamp

Nije zaboravio, samo nema vremena da pise. Praznici su, mora se cugati, kome je do pisanja... ;)
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

da me moja uciteljica videla koliko sam danas citao,poljubila bi me u celenku.......pa ovoliko nisam citao ukupno za sve zavrsene skole ;)

tema,dogadj,dozivljaj je vrh vrha glasam za top 1 ;)

i meni je bio ukraden motor ali ga ni dan danas nisam vise video.
zapravvo nije bio ukraden,vec mi je najbolji prijatelj prodao motor koji sam ostavio kod njega i inscenirao kradju,obijena vrata garaze itd.
na kraju sam nasao neke matice,srafove i plastike od rezervara u njegovoj garazi ispod grede.....sto znaci da je lopov cak i rasklopio motor tamo,a ko bi to uradio da je dosao da krade?
zatim se klupko polako pocelo obmotati..... :(

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 05 Februar, 2013, 18:19
da me moja uciteljica videla koliko sam danas citao,poljubila bi me u celenku.......pa ovoliko nisam citao ukupno za sve zavrsene skole ;)

tema,dogadj,dozivljaj je vrh vrha glasam za top 1 ;)

i meni je bio ukraden motor ali ga ni dan danas nisam vise video.
zapravvo nije bio ukraden,vec mi je najbolji prijatelj prodao motor koji sam ostavio kod njega i inscenirao kradju,obijena vrata garaze itd.
na kraju sam nasao neke matice,srafove i plastike od rezervara u njegovoj garazi ispod grede.....sto znaci da je lopov cak i rasklopio motor tamo,a ko bi to uradio da je dosao da krade?
zatim se klupko polako pocelo obmotati..... :(

Najbolji prijatelj!?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

da,covek koji je spavao jeo,pio,srao u mojoj kuci....ni jedan rodjendan/slava/veselje ga nije zaobislo,davao mu i para,placao pica,stekao zenske pored mene i mog drustva,pozajmljivao bi mu auto da ih otprati kuci......i ovo mi je bilo jedno ogromno hvala za sve sta sam cinio (kao i moji drugari) za njega.

digo mi je hiljadarku hondu 2007 god i to jos 2008 ili 09 godine ne se secam se ni ja tacno,mislim da je 2008.
posle sam cuo da se lik totalno promenio (jer ga ja nisam video od negde 2006 pa sve do momenta kada mi je digo motor),poceo je krasti stvari gde god je radio,cak je nekima prodao i nekih 5ha sume koji nemaju veze sa njim,prestavio se ko vlasnik sume,neznam tacno pricu.....

mareskin


©ta je na kraju bilo sa i u vezi sa tim motorom?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

hagor

auuuu, ocemo nastavak price, sa odusevljenjem sam sve procitao od prve do poslednje stranice, kralju, pisi dalje !
RIde or Die

eclipse4

jel ima negde neki video snimak tvojih trka ili bar neke od njih?

Mad Max

video materijala ima sigurno 10 sati, cekam da se prebaci na dvd, pa da se postavi na youtube, u frci sam sa vremenom i nemam nekako volje na brzaka kucat, videcu sa rodjakom da on pocne pisat a ja cu dopunjavat.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic