Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Sti¾e mi notes veèeras oko 20, pa skeniram sve i kaèim na forum. Ima tu i fotografija, èlanaka, rezultata, ... Sva¹ta ne¹to.

Za Vojvodiæa si skroz u pravu. Deèko je skroz na mestu, ali matori...

Novosaðani, zna li neko ¹ta je sa Robikom? Nisam ga video ba¹ dugo. Bio je pojava sa svojih 100+kg na Automaticu  ;D

Mad Max

super, jer ja sam neke plasmane i zaboravio, bilo je ili prva tri, ili lizanje asvalta. zamolio sam sestru da mi posalje slika. npr. banja luke te god 04 se i ne secam nesto posebno, znam samo da nisam bio radostan sto cu je voziti, radi toga sto je par godina pre tu blaza pao i ostao u invalidskim kolicima, a sabljic je ubio 250-ku kao iz aviona da je ispala.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Vasa Margum

Isla je ta Yamaha dobro,ali ne toliko dobro koliko si je ti dobro vozio!
Secam se kad si se pojavio niotkuda,sto ti rece padobranac,ali se tako isto dobro secam komentara ljudi koje si vec spomenuo(Robika,deki coton...) MALI VOZI UBIJA!
Kad je neko dobar,a nov je u prici uvek je opravdanje gubitnika: vozi prljav motor!
Poznajem dosta trkaca,ovo sto pises je ziva istina,mislim da svi osim Kuleta prolazite istu frku,deda je oguglao i na staze i na konkurenciju...

Koliko god da vam je zivot ispunjen, uvek ima mesta za jedno pivo

farbach

i Nadan je slomio nogu, na RSV-u

Mad Max

da, ti si mu radio motor, auu kad je to doslo, kakav spektakl.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

to vreme 04-te je bilo stvarno opusteno, svi su se zezali i komunicirali, vecina, tako je meni ostalo u secanju, ja sam svima prilazio komentarisao, razgovarao, evo jos jedan detalj. tad je u Kraljevu bio sabanagic do nas u box-u, jer svi smo vozili za Markos, matori sabanagic nam je pomogao da promenimo gume, mi smo imali montirace kompresor i dobru volju, dao nam je masinu za montiranje, koju je on napravio i jos uvek je u zivotu, stoji kuci. ekipa NS je stvarno extra bila, svi su tu bili da pmognu druze se. sef kluba Zeljko se na kraju trke samo smejao i zagrlio me, nije mogao ni on da veruje sta se desilo. e da, doca je vozio suzuki 600, i nije mogao da veruje da ne moze da me uzme, klali smo se tu trku, posle pricali u boxu, on kaze imam bre bregaste na motoru i ne mogu da te uhvatim, zar toliko dobro ide ta yamaha, a robika, se samo smeje, i vice, alo bre pustite decka, nije on kriv sto zna da vozi, stisnite bre jajca
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Doèa. Jbt zaboravio sam na tog èoveka.


Mad Max

da, on je nazalost nastradao u saobracajnoj, prevrnuo se autom. imao je neku bolest iznenadnog spavanje, nije epilepsija, ne znam kako se zove. odspava malo i idemo dalje. to mu se nije moglo desiti na motoru, jer je adrenalin cinio svoje pa nije moglo doci do toga. nazalost mnogo puta sa autom je imao udese radi toga i zadnji je i nastradao.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Znam, znam, èini mi se 2005. godine.

Inaèe, provereno znam da Vasa ima brdo slika sa trka. Samo ako ima vremena da kaèi  ;)

Mad Max

malo iskacem i preskacem, kako se cega setim tako i pisem nemojte zamerit, zelim na neki nacin da vam bas prikazem kako je i sta bilo. sto se tice mojih roditelja, ratno stanje traje, ali posle svake trke i treninga zovem javljam se da je sve dobro i plasman, cale uvek posle pehara ide da casti drustvo i saziva ih da se opiju. oni su se borili u svakom pogledu da to ostavim, ali vec kasnije su popustili, videli da me ne mogu zaustavit, mada uvek je bilo prepirke, kao i dan danas. razumem ja njih, jer toliko padova, lomova, svega i svaceg motor im je neprijatelj
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max

da tako nekako 05, vozio je za duku, a oni se pojavili 05. ja imam brdo slika, ali sve su to uglavnom od profi fotografa, bas bih voleo da vidim te sa "strane"  kako izgledaju. samo snimke da sredim, bukvalno imam svaku trku
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

E kad reèe profi slike, jel ima neko Despotov broj ili neki drugi vid komunikacije?
Trebaju mi neke slike iz 2004, da obradujem tatu. Prièao sam sa njim, ima u arhivi, ali sam zaboravio da mu uzmem broj telefona  [facepalm]

Mad Max

napisi puno ime i prezime,mozda neko zna. ja sam imao, ali telefona se promenilo i nisam sacuvao
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Despotoviæ, èini mi se Milorad, ali nisam siguran.

Mad Max

jeste, covek je u bgd, cini mi se na vidikovcu, bio kod njega, uzimao poster od ove trke KV-04, uradio mi veliki, lep za male pare.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Lazic

Priznajem da sam mamlaz za trke i da nisam imao pojma ko si i èime se bavi¹, ali cela ova prièa me dr¾i na ivici suza, pome¹ana oseæanja, sreæa/ponos/pivo, onaj neprejebivi oseæaj u krivini, kad ti se èini da je to sve ¹to postoji na svetu... SVAKA ÈAST, hoæemo jo¹, jo¹, jo¹, jebote kakva droga samo èitati, GA©OOOOO, vodi me na neke trke...:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ga¹par poslato 28 Oktobar, 2012, 17:46
Despotoviæ, èini mi se Milorad, ali nisam siguran.
@gaspar
Zovi Lovrica....on sigurno ima, a ako nema zna ko ima....ja verovatno imam ali mu ne znam ime i prezime....nadimak Despot mi nista ne govori.
Inace ima ih dosta ovde kod mene u kraju koji suy u nekom momentu terali trke....Lovra, Vrabac (sad mu cerka vozi 125), Stanic......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Vasa Margum

Gaso,otvoricu novu temu sa slikama naseg moto sporta,a ti kao vrstan poznavalac kanalisi u ovu temu.
Da ne kvarimo Vidicu temu.
Koliko god da vam je zivot ispunjen, uvek ima mesta za jedno pivo

Gašpar


Lazic