Glavni meni

Moj pocetak Trkacke karijere

Započeo Mad Max, 26 Oktobar, 2012, 23:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

evo koja slika od kraljeva 04, dok ne pocnem pricu
Brzi od smrti, Jaci od bola

balcan girl

ajde pricaj vise treba da se spremam za grad a nikako da pocnem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mad Max

spremaj se, veceras sumnjam da cu nesto pisat
Brzi od smrti, Jaci od bola

balcan girl

ih kakav si covek breeee al bar malkiceee nestooooo
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

farbach

navuce nas pa sutne. Samo refresujem stranu, ceo dan.

mareskin


Svaka èast za temu. Pratim.

Nikad nisam gledao u¾ivo moto trke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

April

Do you want to be right or do you want to be free?

ЯЭВОЛУТИОН

Eto mogao bi it ti umesto da citas da pises.....secam se vremna stare Juge i ludila na Grobniku....Usce se jos vozilo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

srbac


Gašpar

Znam da imam ovu sliku na kompu, skinutu sa nekog foruma i listam i listam i listam i ne mogu da je nadjem.

Pogodite ko je na slici  :D

srbac


Lazic

Marko je oduvek bio pomalo egzibicionista, prima èovek trofej u toplesu... [ludak] :P Koliko li je bilo vruæe...? :D

UFF

dobro nije dosao samo u fila papucama :)


nego mad max ti si  [kralj]  kako sve ovo napisa kao da se meni desavalo

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mad Max

ne znam kako vam izgleda dok citate, nadam se da mogu bar deo svega vam preneti. dok ne pocnemo sa Kraljevom, malo da vam objasnim nabavku guma, opreme i tako nekih detalja
Brzi od smrti, Jaci od bola

CBRR1

Citat: Mad Max poslato 28 Oktobar, 2012, 11:24
ne znam kako vam izgleda dok citate, nadam se da mogu bar deo svega vam preneti. dok ne pocnemo sa Kraljevom, malo da vam objasnim nabavku guma, opreme i tako nekih detalja
[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Neeee, sad ce se ovaj cbrr1 napali pa ce da vozi Happening.....ma nece ipak je picka :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 28 Oktobar, 2012, 11:30
Neeee, sad ce se ovaj cbrr1 napali pa ce da vozi Happening.....ma nece ipak je picka :)
i u dusi i u telu...pickurina...celavi evo ti  :-* za dobro jutro...

Mad Max

na prvoj trci sam vozio fabricke ulicne gume, koje su drzale dva kruga i posle zvacu kao po zebri. boban je izvadio jedan par polovnih race guma i to su mi namontirali u vrscu. za bataju smo pripremili miselinke, zvao sam lalu mog drugara da mi to organizuje. kakve su to peripetije, te trci na bus da preuzmes, te izlazi na auto put on se vraca iz italije pa da pokupim. tad je par miselina bio od 270-300eur. e posto sam dokazao da mogu se nosit sa trkacima iz klase 600, pocinje interesovanje drugih da se sredi motor i sta treba da pripremim. promenimo creva od kocnica, pa ulje kociono, castrol 5.1 jer ona slabija isparavaju i stvaraju vodene cepove pa moze doci do slabijeg kocenja. kazu treba prenose uzeti, jer to se menja, ok, okrenem lalu, daj uzmi neki prenosa, koje hoces, zuba? ma otkud ja znam, znas ti to, uzmi svega po malo, pa valjda pogodis. narucujem ja to, novca ima, ne previse, uvek malo skripi, ali nije strasno, jer napravit ce se za dan dva tri. lokal radi, vrte se ljudi. trening, e to je nesto posebno, relacija Bijeljina-Brcko-Bijeljina je nasa najpopularnija staza.
Brzi od smrti, Jaci od bola