Glavni meni

Umalo najebah, pa sad krpim... Honda CBR 600F3

Započeo sdCBR, 22 Oktobar, 2012, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sdCBR

Kako sam i napisao u naslovu, umalo najebah pa sad moram popravljati, inace to je bilo 19.06., auto mi bio u kvaru i krenem na neke terapije motorom, odjednom iz sporedne ulice izlece biciklista, pokusavam da ga izbegnem ali ipak dolazi do kontakta i dalje ne moram da vam pricam... [glavazid]

[attachment deleted by admin]

sdCBR

Sa slika se vidi kako je motor prosao, sledilo rasturanje, pa onda malo pauze jer su finansije bile u problemu, pa onda pribavljanje delova i krpljenje

sdCBR

Pukao far, satovi i leva dekla i ponesto plastika


[attachment deleted by admin]

sdCBR

E sad malo slika rasturanje i krpljenja

[attachment deleted by admin]

sdCBR

Jos malo slika

[attachment deleted by admin]

sdCBR

i jos malo

[attachment deleted by admin]

sdCBR

Kupljeni far i satovi, hvala Havarisanom za to  [hello]

isprobao satove, i ogulio farbu sa rezervoara, dalje nastavlajmo kad se uhvati vremena

[attachment deleted by admin]

mkt

auhhhh  :(
ti kao u autobus da si udario a ne u biciklistu  ;D

sdCBR

Jbg, mada kad pogledas samo su plastike popucale, najvise gornja bocna desna i blatobran sve ostalo citavo samo sto sam ja sad kad sam uzeo da radim odlucio da uradim sve jer neke su od pre imale po neku pukotinu pa sad hocu to sve da sredim

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sdCBR

Ne bih o tome ovde, ipak je tema o popravci i sredjivanju motora, a to sto je bilo bilo je

¹tampar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 22 Oktobar, 2012, 10:30
....a kako je biciklista prosao?

Citat: sdCBR poslato 22 Oktobar, 2012, 12:49
Ne bih o tome ovde, ipak je tema o popravci i sredjivanju motora, a to sto je bilo bilo je


Ubio si ga ko zeca??

3006

Bicikliste nije ni bilo...
Stvarno izgleda stra¹no, ali ebe¹ to. Sve ¹to se popravlja i kupuje podlo¾no je promenama. Ruke, noge, glava, to se ne menja. Bitno da si ti ok.

sdCBR

Hvala druze na podrsci...
a sto se tice motora nije bas tako strasno, nisam odmah slikao motor pre nego sto sam poceo da ga rasturam jer u biti se nje nista ni videlo sem fara i desne gornje bocne plastike

R power

Vidim da neke plastike radis iz mnogo delova,po meni se to ne isplati raditi,bolje da si uzeo druge polovne,jer ovo ce ti brzo popucati,jer jednostavno nije to to....... ovo ti iz iskustva kazem jer se i ja time bavim...

Lazic

Znaèi kad skroz sjebem plastike da ih ne donosim kod tebe na krpljenje, jer brzo popucaju...:D Hvala unapred...:P

R power

Citat: Laziæ poslato 22 Oktobar, 2012, 19:00
Znaèi kad skroz sjebem plastike da ih ne donosim kod tebe na krpljenje, jer brzo popucaju...:D Hvala unapred...:P

Tebi to i onako nece smetati,jer ti si pukao od rodjenja...

R power

#17
Evo i malo problematike za neznalice......kad se spaja iz toliko delova nikad to ne moze da bude pravo,onda se pravac koliko toliko izvlaci gitom i opet to nije to,jer oklopi dobijaju svoju neku novu formu,kasnije i kad bi se stavio drugi fabricki deo ne bi se lepo uklapao sa susednim oklopima i drzacima.....

E da a svaki git ma koliko bio tanko nabacen ima svoj rok trajanja,a kamoli dge je stavljen po santim,a vidjao sam radove strucnjaka i sa vecom debljinom gita,lazicu uleti ti tvrda ki..

MIGE

Citat: R power poslato 22 Oktobar, 2012, 19:48
Evo i malo problematike za neznalice......kad se spaja iz toliko delova nikad to ne moze da bude pravo,onda se pravac koliko toliko izvlaci gitom i opet to nije to,jer oklopi dobijaju svoju neku novu formu,kasnije i kad bi se stavio drugi fabricki deo ne bi se lepo uklapao sa susednim oklopima i drzacima.....

E da a svaki git ma koliko bio tanko nabacen ima svoj rok trajanja,a kamoli dge je stavljen po santim,a vidjao sam radove strucnjaka i sa vecom debljinom gita,lazicu uleti ti tvrda ki..
auuuu laki,sta ti rekao  [rofl] [rofl]

sdCBR

gledao sam da kupim ali ne nadjoh nista povoljno, a pravljene od poliestera takodje su nezgodne jer kod ove f3 ima gomilu nosaca na tim prednjim plastikama, trenutno tragam za srednjom plastikom prednje maske, sto ide oko fara, ako neko slucajno ima polovnu neka javi.
a iskreno i samo jedna plastilka je iz vise delova tako da valjda ce ta jedna nekako preziveti