Glavni meni

VW Golf ... das auto ...

Započeo DebeliZmaj, 12 Oktobar, 2012, 23:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj



od skoro imam jedan primerak 1.6 td, ekoloska katastrofa u pokretu ...
troshi D2, ide ko bolestan na loz ulje ... :)) ... skinuta turbina ... kako fino pljuje naftu iza kad se igras sa gasom ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar


nszabac

Ja uzeo ovo da malo probam posle bmw


UFF


ЯЭВОЛУТИОН

Hoce covek da dobije BORE kad mu crkne neka dizna....siemens ono bese..jel
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: nszabac poslato 18 Oktobar, 2012, 23:10
Ja uzeo ovo da malo probam posle bmw


brate nije valjda da ti se svidjaju ove stopaljke.....?

borkos

Posle Bembare tu nema sta da se proba...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

ok ovaj dole je udobniji
i to je JEDINA prednost koju ima

Kengur

Da, onda uffe nadji picku od 50 godina, jer je ova od 20 samo malo tvrdja :)

kako serete sektasi... :)

pit



      Ja bi reko nesto ali plasim se da cu Uffu da povredim osecanja koja gaji prema propeleru pa bolje da cutim ..ali da znas Kenguru da imas podrsku od mene kad su njih dvojica u pitanju...mislim sektasi.

Zeljkamp

Nisi mi jasan zasto me prozivas?! Kada ti odgovorim onda pocnes da kukas i da me tuzakas adminima...
TwinZ Auto & Moto

pit


UFF

nek vozi sta ko hoce ali ja nikad ne bi menjao e36 za produzenog golfa bez obizra koliko je stariji

A ti kengure ne kenjaj jer da ne volis babe ne bi vozio tog raspalog japanca (eto ti tvoja logika)

Kengur

ja vozim baku jer je odrzavanje ravno nuli za razliku od kola vise klase starih 10god. Nema sta da crkne. Napijem se i omlatim bankinu na avali i boli me tuki dok se ti nerviras sto ti je neko izgrebao bmwa. Kad budem imao za kasko i kad me bude boleo kurac dal cu da ga polupam tad prelazim na skuplja kola.  to tada moj les je odlican jer ga ne zakljuvcavam osim ako ostavim naocare u kolima.  A ti ako bi vozio pre raspalog bmw starog 20 godine od bore stare 10 ti si poremecen. To je bora a ne raspali klio.  Ozbiljan komplex. 

nano

onoj e36 nis ne fali samo da je coupe crni/plavi :D

nszabac

Citat: UFF poslato 20 Oktobar, 2012, 01:47
ok ovaj dole je udobniji
i to je JEDINA prednost koju ima
Mislis da je udobniji ? Sa KW gevindama i 18 coli felnama teeskooo.Ali godine cine svoje zato je otisla bekica.

Zeljkamp

Koje je godiste BMW a koje je VW?
TwinZ Auto & Moto

UFF

Citat: Kengur poslato 21 Oktobar, 2012, 02:06
ja vozim baku jer je odrzavanje ravno nuli za razliku od kola vise klase starih 10god. Nema sta da crkne. Napijem se i omlatim bankinu na avali i boli me tuki dok se ti nerviras sto ti je neko izgrebao bmwa. Kad budem imao za kasko i kad me bude boleo kurac dal cu da ga polupam tad prelazim na skuplja kola.  to tada moj les je odlican jer ga ne zakljuvcavam osim ako ostavim naocare u kolima.  A ti ako bi vozio pre raspalog bmw starog 20 godine od bore stare 10 ti si poremecen. To je bora a ne raspali klio.  Ozbiljan komplex. 

hvala za to poremecen  [thumb_up]
a i za komplex   [cheers]


koliko vidim ovde na forumu sve neki doktori pa svaki drugi post daju dijagnozu, cas neki komplex, cas neka zrtva marketinga

ili su zavrsili psihologiju ili su glupi ko kurac a zele da zvuce pametno  [neampojma]  sta je od ta dva

Lazic

Èekaj bre, bora je u stvari golf sa gepekom... :o [facepalm]  Naravno da bi radije vozio i raspali klio, nego golf... [facepalm]