Glavni meni

Kako se NE kreæe na more... [facepalm]...:-)))

Započeo Lazic, 08 Oktobar, 2012, 14:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

#120
Ko je mislio da more hladno u sumrak, nije se zajebao... [rofl] Ali slatko smo se okupali... [yahoo]

[attachment deleted by admin]

Lazic

Danas ceo dan u fri¾ideru, a juèe u toplom moru, fuuuj... :o

[attachment deleted by admin]

Lazic

#122
Neki prièaju da u Jadranu nema delfina...:P Mada je ovaj ulovljen i baèen u kavez...:D

[attachment deleted by admin]

Lazic

#123
A onda je do¹lo danas, tj juèe...  [facepalm] Klizanje br.1 Na izlazu iz Gacka... Vidi se trag na ulici... I blago genijalno re¹enje ruèice prednje koènice od cevke i super lepka... [rofl]

[attachment deleted by admin]

Lazic

@revolution:
Jel imam u onom kr¹u jo¹ neki poklopac pumpe za vodu, ovaj neæe jo¹ dugo... [yahoo] [yahoo] [yahoo]

[attachment deleted by admin]

Lazic

I za kraj, otapanje na onoj eko pumpi u Èaèku, gde se onomad Tarabiæ pojavio ispod bankine, a bez pertli...:D Sad videh, iskusno sam prekrstio noge, pa se ne vide pocepana kolena... [yahoo]

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Jefta

ЈАОООООООООО!!!!! Добро дошли назад ЧИТАВИ!!!

balcan girl

tacno sam znala da ja to putesetvije ne mogu da zamislim  [kralj]
ljubim vas oboje tako nenormalne  :-* :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

vi ste ko macke imate po devet zivota.ma kakvi devet...........devedeset i devet,al nek ste vi nama zivi i zdravi

Vlajko

Pitam ga ja sinoæ.. pa jel ima¹ ki¹no?

ka¾e imam..
kuæi  [doh]  [glavazid]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin


Jooooooooj, ¹to je vama bilo doooobroooo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 13 Oktobar, 2012, 03:55
@revolution:
Jel imam u onom kr¹u jo¹ neki poklopac pumpe za vodu, ovaj neæe jo¹ dugo... [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Naravno, onaj sto si krpio, pa sam ga zamenio celim...koji vise to nije....bem te blesava...sto se nisi podmetnuo pod motor, nego deres deklove....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Previ¹e brzo smo pali, nisam stigao... Ako nekoga sluèajno zanima kako onaj sulundar zvuèi u relativno zatvorenom prostoru, evo ovako...:D Budala se malo igrala...:D

KLE na Španjoli

castor

Anfakingbilivable! [kralj] [kralj] [kralj]

Dobro vi nama do¹li nazad èitavi. [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


Gašpar


Ivan1979


Taraba

Sklepaj neke crash barove molim te. Podi¾e¹ cenu delovima za KLE na domaæem tr¾i¹tu. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?