Glavni meni

vi¹e nemam ni bicikl :-(

Započeo Icemilutin, 06 Oktobar, 2012, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Icemilutin

Ostao sam bez jedinog dvotoèka¹a koji sam imao :-( Danas mi je oko 17h u Kosmajskoj ulici na Ceraku maznut bicikl KTM Chicago, sivo-narand¾asti. Na¾alost, nemam slike bajsa, ali je isti kao na avataru. Kad nadjem negde neku sliku, postaviæu je. Inaèe, olo¹ je imao smelosti da ga drpi iz ulaza, isred mojih vrata, dok je nas petoro bilo u stanu! Ako ga neko, nekad, negde sluèajno zapazi, bio bih mu jako zahvalan da me obavesti. Hvala
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa vidi gore da nije DEBA ili Stevica, menjao vozilo za DOP....Bar narkomana na Ceraku ima.....a gde si ti nasao da vozas skupo biciklo.....
Kako ono Seselj rece:
"Kazete nema tvodona, kako nema kad je pun Cevak tvodona, samo sto ne nicu po pavkovima"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Icemilutin

hahaha... Nisam znao da mi je tako fin kraj jer sam se skoro doselio. Raspitaæu se o tim likovima. Hvala ti :-)
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Icemilutin poslato 06 Oktobar, 2012, 22:15
hahaha... Nisam znao da mi je tako fin kraj jer sam se skoro doselio. Raspitaæu se o tim likovima. Hvala ti :-)
Kosarkaski teren iznad Maxija....gore su svako vece....ajde raspitacu se dali neko prodaje, znam celu ekipu narkica gore....terao ih iz dvorista sedam godina.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Icemilutin

Ne znam kako da ti zahvalim...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

djolefer

nikako jos,, nije ti nasao bajs,, nije on uff :D
:D

monsterbnt

Neki detalji po kojima se moze prepoznati?
Smrt SVIMA!!!!

Icemilutin

malo je izgreban sa desne strane i ima plastične pedale. Nova novcijata zadnja guma.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

UFF

potrebne su moje usluge?


nego zar vi u toj zgradi ne zakljucavate ulazna vrata?

znam da sam se smorio prosli put cekajuci da neko sidje da mi otvori i za malo popio svo pivo jos ispred

Icemilutin

bio bih ti zahvalan. Izgleda da su ostala otkljucana vrata, jer nije obijana brava. Jbg...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

ЯЭВОЛУТИОН

Bio danas oko podne na ceraku.....nema debe i nema stevice...verovatno spricaju tvoj ktm u venu.....a po ceo dan sede gore i jure shemu za fix...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Icemilutin

iza kog maxija su ti tereni? U kosmajskoj ili jablanièkoj? Potra¾iæu ih ja...
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

MIGE

Citat: revolution poslato 07 Oktobar, 2012, 15:48
Bio danas oko podne na ceraku.....nema debe i nema stevice...verovatno spricaju tvoj ktm u venu.....a po ceo dan sede gore i jure shemu za fix...
a sta je sa mikicima?jesu li jos zivi?

ЯЭВОЛУТИОН

Petefijeva je ulica, na uglu sa Kotorskom....pa gde si ti vozio taj bicikl kad ne znas ulice....dakle idek kozmajskom, i kad prodjes Maxi a pre milicevica (citroen servis) ides desno uzbrdo (da znam jednosmerna je u kontru) , i posle pedeset metara sa leve strane izmedju belih zgrada sa nalazi kosarkaski teren....sa desne strane ima kucica, zapravo ventilacija od atomskog....ili sede na njoj ili na klupama malo nize....Deba je ...debeo i ima cnu kratku kosu....nikad ne bi rekao da se gudrira, a stevica je obicno u trenerci i na plus cetrdeset...najvise voli belo...pa je itrenerka te boje.,..obicno....stevica je dokaz da od droge ne moz da umres...nema 40 kila sa krevetom, svetlo smedja kosa i obicno naocare za sunce.
Mikica radi u PINKU ko kelner, burazer sanira po austriji, i dalje...pozenili se i podobijali decu....ma papucari klasicni. ;D ;D
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 07 Oktobar, 2012, 16:24
Petefijeva je ulica, na uglu sa Kotorskom....pa gde si ti vozio taj bicikl kad ne znas ulice....dakle idek kozmajskom, i kad prodjes Maxi a pre milicevica (citroen servis) ides desno uzbrdo (da znam jednosmerna je u kontru) , i posle pedeset metara sa leve strane izmedju belih zgrada sa nalazi kosarkaski teren....sa desne strane ima kucica, zapravo ventilacija od atomskog....ili sede na njoj ili na klupama malo nize....Deba je ...debeo i ima cnu kratku kosu....nikad ne bi rekao da se gudrira, a stevica je obicno u trenerci i na plus cetrdeset...najvise voli belo...pa je itrenerka te boje.,..obicno....stevica je dokaz da od droge ne moz da umres...nema 40 kila sa krevetom, svetlo smedja kosa i obicno naocare za sunce.
Mikica radi u PINKU ko kelner, burazer sanira po austriji, i dalje...pozenili se i podobijali decu....ma papucari klasicni. ;D ;D
mislimo na iste mikiche?veljko i burazer?

Icemilutin

rekoh veæ da sam se skoro doselio u ovaj kraj, pa ga jo¹ uvek ne poznajem dobro. Potra¾iæu ih.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 07 Oktobar, 2012, 16:26
Citat: revolution poslato 07 Oktobar, 2012, 16:24
Petefijeva je ulica, na uglu sa Kotorskom....pa gde si ti vozio taj bicikl kad ne znas ulice....dakle idek kozmajskom, i kad prodjes Maxi a pre milicevica (citroen servis) ides desno uzbrdo (da znam jednosmerna je u kontru) , i posle pedeset metara sa leve strane izmedju belih zgrada sa nalazi kosarkaski teren....sa desne strane ima kucica, zapravo ventilacija od atomskog....ili sede na njoj ili na klupama malo nize....Deba je ...debeo i ima cnu kratku kosu....nikad ne bi rekao da se gudrira, a stevica je obicno u trenerci i na plus cetrdeset...najvise voli belo...pa je itrenerka te boje.,..obicno....stevica je dokaz da od droge ne moz da umres...nema 40 kila sa krevetom, svetlo smedja kosa i obicno naocare za sunce.
Mikica radi u PINKU ko kelner, burazer sanira po austriji, i dalje...pozenili se i podobijali decu....ma papucari klasicni. ;D ;D
mislimo na iste mikiche?veljko i burazer?
Jok Mikica ciganin i burazer.....gde su ziveli ti Mikichi na koje ti mislis....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Icemilutin poslato 07 Oktobar, 2012, 14:35
bio bih ti zahvalan. Izgleda da su ostala otkljucana vrata, jer nije obijana brava. Jbg...

ja bi prvo porazgovarao sa komsijom onda ili sa onim ko jos ima kljuc

Icemilutin

samo kom¹a i moj matori. Sa kom¹om sam prièao odmah, ali uzalud.
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

SSZGO

a da batalis ti to, idi radi nesto korisno i kupi drugi bajs
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor