Glavni meni

Kako zajebati Massima Tamburinija ili kako od 30000e napraviti 300e..

Započeo WOLVERINE, 04 Oktobar, 2012, 11:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

WOLVERINE



Ja bi ovog dizajnera, kreatora ili kako vec nazvati tu kvalifikaciju castio pivom.... [cheers] [cheers] Ja sam pre neki dan bio fasciniran sa KREATIVNOSCU I DISPOZICIJOM KOLORITA.  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]  Jednostavno sam uvideo da ovi Italiani nemaju pojma sa bojama i izborom materijala i opreme... [nono] [nono] [nono] A sto se tice ovog gore pomenutog gospodina,MASSIMO TAMBURINI on tek nema pojma. Pravi crvene motore koji kostaju toliko para.  [neampojma]  [kralj]


E sad kad Italijani to naprave to izgleda otprilike ovaka......   bas bez veze............ [balavi] [balavi] [balavi] [balavi] [balavi]





     A nasi kreatori i dizajneri to naprave ovako...
. [facepalm] [facepalm] [facepalm].  Verovatno sa zeljom da se to ukolopi u okruzenju u kom zive, da se stopi sa mentalitetom i krajolikom.... [doh] [doh] [doh]




  Preporucuje se krojenje folije na licu mesta sa sto manje truda i sa sto tupljim skalperom...... Izgleda rusticnije,,,
[doh] [doh] [doh]










   Felne ofarbati u kontrastu sa sarom SHEDOVka... malo senke na krakovima ili obrnuto...
[ludak] [ludak]











Sa karbonskih povrsina poskidati sav suvisan lak.. Olaksava se motor i poboljsavaju performanse.....
[yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]








Za ovakvim migavcima i nosacima bi zaplakali cak LSL i BARAKUDA.... :'( :'( :'(




  Samo se pitam sta li rade oni inzenjeri u ZARDu, AKRAPOVICu, JARDINEu.....  treba samo doci do Srbistana i  evo resenja... cemu muka, trud i skola... [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]








                                                         Uz svo uvazavanje vlasnika motocikla NISAM MOGA DA SE UZDRZIM....  TESKO MI JE DA SHVATIM DA NEKO STVARNO MOZE DA NAPRAVI OVAKO NESTO OD NECEGA STO JE IKONA I TOP U SVETU MOTOCIKLIZMA.....  Zao mi je i MOTOCIKLA i vlasnika.....
   [cheers] [cheers] [cheers]

        [watching] [watching] [watching]

Major


Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

Jefta


Zverka

sta dr.reci no IDIJOT ludi  OPALJENI U MOZAK bolesnik.itd
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

zverka vlasnik je nas forumas :)


inace svo to budzenje mi je nekako normalno za trafiku na plin ali takvom vlasniku nikad bi trebalo prodati ovakav motor, samo sto protiv toga ne postoji zakon jbg

Bori¹a


Zverka

Citat: UFF poslato 04 Oktobar, 2012, 11:42
zverka vlasnik je nas forumas :)


inace svo to budzenje mi je nekako normalno za trafiku na plin ali takvom vlasniku nikad bi trebalo prodati ovakav motor, samo sto protiv toga ne postoji zakon jbg
ma nek je  clan ...koliko god...BRATE  puko covek
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

pazi,znam i vlasnika i garazu  :P
italijansko jako prdalo..  :P :P :P
brmmmm

Jefta

Citat: bokilic poslato 04 Oktobar, 2012, 11:46
pazi,znam i vlasnika i garazu  :P
italijansko jako prdalo..  :P :P :P
Па ако знаш власника што га бре ниси питао:" ЗАШТООООООО????"

Major


Boban_m

Da ne znate vlasnika, prvo sto bi mi palo na pamet je da je sva sminka da prethodni vlasnik ne prepozna motor ;D


skijash


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.



mkt


Lazic

Viðao ga danima, mo¾e vlasnik gara¾e da posvedoèi da sam ga obilazio kao tursko groblje...[facepalm]