Glavni meni

Jedan mladiæ poginuo, drugom amputirana noga u saobraæajnoj nesreæi kod Ru¹nja

Započeo zmiya, 28 Septembar, 2012, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Jedan mu¹karac je poginuo, a drugi je te¾e povreðen u saobraæajnoj nesreæi koja se dogodila sinoæ oko 22.45 sati na Ibarskoj magistrali kod skretanja za Ru¹anj.

Kako saznajemo od oèevidaca, vozaè motora izgubio je kontrolu nad dvotoèka¹em i udario u bankinu, nakon èega se motor zapalio.


Vozaè je zadobio povrede grudnog ko¹a i iako su lekari Hitne pomoæi poku¹ali reanimaciju na licu mesta, on je preminuo.

Njegov saputnik je te¾e povreðen i amputirana mu je noga od kolena na dole. On se nalazi na odeljenju reanimacije u Urgentnom centru.

Nesreæa se dogodila sinoæ oko 22.45 na Ibarskoj magistrali kod skretanja za Ru¹anj. Kako saznajemo, do nesreæe je do¹lo kada je vozaè motocikla koji se kretao u pracu Èaèka iz jo¹ netvrðenih razloga udario u bankinu. Od siline udarca motor je odleteo 30 metara dalje, a potom se i zapalio. Samo pukom sreæom te¹ko povreðeni mladiæ izbegao je sudbinu prijatelja jer je nakon nesreæe moga biti prega¾en, ali je zahvaljujuæi brzim refleksima vozaèa automobile koji je nailazio izbegnuta veæa tragedija.

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

I koliko sam proèitao u novinama, traumatska amputacija leve ruke i noge...


dzony

Ja mislio malo se kvari vreme polako se zavrsava sezona pa ce ova tema dao bog da zamre,al ne lezi vraze.

Dok nisam dosao na ovaj forum nisam znao da toliko motorista godisnje pogine u srbiji.

UFF

Nemamo mi ovde ni trecinu otvorenih tema od stvarnog broja poginulih kod nas

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

motor yamaha fz 750

suvozac se zove stefan radoje i brat je od jednog mog poznanika

kaze da je izgubio i nogu i ruku
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

aleks89rd

Citat: SSZGO poslato 28 Septembar, 2012, 22:39
motor yamaha fz 750

suvozac se zove stefan radoje i brat je od jednog mog poznanika

kaze da je izgubio i nogu i ruku
vozacu spala kaciga i klizali su preko 50 metara. noga traumatska amputacija, ruku lekari amputirali. probudio se i svestan je.
to je ono sto ja znam

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aleks89rd

vozac je bio 91-92 godiste a suvozac 95o, aloooooo 95o. to bre ne zna gde je suplje!
kupili su motor (ovaj decko 95 je kupio motor) i isto vece nastradali.

taj koji je deci prodao motor samo da bi uzeo pare TREBA DA VISI JER JE UBIO DVA MLADA ZIVOTA!!!

informacija je iz prve ruke.

SSZGO

Citat: aleks89rd poslato 29 Septembar, 2012, 01:08

taj koji je deci prodao motor samo da bi uzeo pare TREBA DA VISI JER JE UBIO DVA MLADA ZIVOTA!!!


ajd ne lupaj molim te
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

aleks89rd

jel bi ti prodao detetu od 16 godina motor, da nema ni dozvolu? da je isao sa ocem pa da mu je otac kupio onda je to druga prica, onda krivica ide na oca.

©eki

Citat: aleks89rd poslato 29 Septembar, 2012, 09:20
jel bi ti prodao detetu od 16 godina motor, da nema ni dozvolu? da je isao sa ocem pa da mu je otac kupio onda je to druga prica, onda krivica ide na oca.

Ima istine...

ЯЭВОЛУТИОН

Motor ne ubija....problem je bio u njemu...da mu nije on prodao motor prodao bi mu neko drugi....onaj odozgo je udario recku i to je to....Otac mu verovatno nikada ne bi bi kupio motor sto automatski daje detetu za pravo da sedne i da bez imalo mozga sedne na dva tocka....da ga je otac na vreme naucio sta moze da se desi, da ga je uveo u pricu to bi bilo mnogo teze da se desi....ali sad je kasno pricati...tuga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

U ovoj temi stvarno ne znam koji komentar da postavim...

A ajde da ne pravimo raspravu u njom... Ovde svacije misljenje pije vodi u zavisnosti iz kog ugla gledas...

Bugi

Koliko sam ja èuo ovaj deèko koji je ostao bez noge je prodavao motor a taj koji je poginuo je bio kupac i krenuli su da probaju motor . Vozio je kupac . E sad to je neka informacija od æaleta klinca koji je i¹ao s njim u ¹kolu pa ako je on izlupetao ne¹to ¹to nije tako onda sam i ja lupetao

UFF

To bas i nije logicno jer ako kupac hoce da proba motor nek ostavi pare pa nek proba sam
Ili tako ili ja da ga provozam na motoru koji prodajem

Da sednem na svoj motor on da me vozi nece da moze