Glavni meni

grad Beograd za bezbednost motociklista

Započeo Zverka, 25 Septembar, 2012, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

guzi se zato sto nece?
neko ga prisilio?

Zverka

a uuu brate uffe idi  care kresni nesto... ZRACIS OVDE po 4rumu vidi se da  nisi prco od jutros :D utice to na tebe ...CARE uticeee:D :D :D
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

hmm...

to necu da komentarisem


nego nisi mi odgovorila na pitanje

sto to radi ako ne zeli?

primoran je?

Zverka

JA SAM SAMO REKLA DA JE NORMALAN LIK...
aman zaman ...
de keve ti idi pojee nesto...PA ONDA dodji da se SILJIS PO forumu
nekako mi zracis ...da nesi kreso
:D
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF


pit

Meni je Sasa skroz ok lik i vrhunski profesionalac u svom poslu.Posto se i sam bavim proizvodjom hrane pratio sam dosat njegovih ''Paklenih kuhinja'' i mogu vam reci da me covek odusevio po svim pitanjima i higijene na prvom mestu i naravno u umecu spremanja hrane.Naravno samo vodjenje emisije i komentari su mu bili ono bas bas na mestu i duhoviti.On je ono sto se kaze''zna znanje''
        Naravno da sam blize verovatno bi dosao ..ne sto smatram da akcija ima nekog smisla vec cisto iz zezanja. [thumb_up]

Zverka

joooj jbt znas ono ugovori ...CHUDA MUDA...bla bla
Never ride faster than your angel can fly

:D

Uncle Bob

Pa to onaj trovaè ¹to zamal nas nepotrova pupu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Gašpar

Evo dobili smo i zvanican poziv, ako hocemo da se odazovemo akciji.

CitatPo¹tovani,

Sekretarijat za saobraæaj organizuje AKCIJU DOBROVOLjNOG DAVANjA KRVI, u subotu 29.9.2012. godine, na Trgu Republike. Okupljanje motociklista je u 11 èas. i 30 min. na U¹æu, odakle u 12 èasova kreæe grupna vo¾nja ka Trgu Republike. Dolazak na Trg Republike je planiran za 12 èasova i 30 minuta.

Cilj akcije je da okupimo ¹to veæi broj motociklista i dovezemo do Trga Republike, kako bi u ¹to veæem broju dali krv.


Oèekujemo dolazak i znaèajnu podr¹ku veæeg broja poznatih liènosti, kao i veliki broj Moto asocijacija, pa bi nam bilo posebno drago da se odazovete zajednickoj voznji .

Molimo Vas da nam pru¾ite adekvatnu podr¹ku.



Uncle Bob

Svaka èast svakome moj roðeni brat je dao dobrovoljno neznam broj puta moj otac isto moji strièevi  i na kraju prc ovo prc nije public republic china nego na srpskom prc mojoj majci kada je trebala krv za operaciju  zvali su nas iz zavoda za transfuziju u s. save da se namenski da krv. od tada re¹io sam teènost koja zivot znaèi mogu da je dam samo mom sinu i nikome vi¹e za¹to zato ¹to sam radio u zavodu i znam gde je zavr¹¹avala teènost koja zivot znaèi za na bliskom istoku u zamenu za zelene novèanice.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

SERES?

prodaju krv koju damo?


kako znas za to a da nije rekla kazala?

pit



  Pa verovatno je bio prisutan kad su menjali krv za dolare.

Uncle Bob

Pite nisam bio na tom nivou da bih prisustvovao transakciji bio sam fizikalac koji je radio na suvoj sterilizaciji u zavodu prièam kako su meni prièali uz jutarnju kafu u ovaj mesec æe nam doznaèiti novac iz tipa iraqa irana itd. pred vojsku sam radio preko omladinske u zavodu za transfuziju krvi srbije i ruku na srce u zivotu legalno jaèu kintu nigde nisam zaradio èak sam morao da vodim majku u expozituru biv¹e beobanke da joj blagajnica potvrdi da sam pare tu digao za jedan mesec doneo sam u kuæu vi¹e para nego æale i keva
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

E da æale mi je tada bio pred penzijo keva isto tako imali su u ono vreme solidne platice æale je tada kupion gajbu na vidikovcu tada je to bila prtizanska 53 neznam sada kako se zove ulica pretpodstavljam da su promenili ime gajba je bilas od 99 kvadrata a ja sam je za tri meseca napunio stvarima bez dinara kredita pozajmice itd. i èak sam uspeo u beograðanci da pazarim  miniliniju stylandia  i mz 251
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

sad se zove vidikovacki venac
ja tu zivim

Uncle Bob

Eto vidi¹ da sam juèe umro nebih znao nekada je tu vozio solo mercedes zadnja stanica  bila kod hemijskog èi¹æenja a moja biv¹a draga stanovala blizu cafea semafor ¹to je i za nas sa vidikovca bila provincija ej morao si èak iza posluge da proðe¹ oi da se pazi¹ da te nepojedu dzukele
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

KIZA73

Dodjes na Vidikovac i pitas nekog za Vidikovacki venac xx, svi ce ti reci, pa ne znam bato, sve je ovo vidikovacki venac.
Nova kletva: Dabogda trazio adresu na Vidikovackom vencu.
Sto se krvi tice, dajem je jednom godisnje, u Ljermontovoj kad registrujem motor. A jos kad treba da registrujem auto nestane mi hemoglobin pa krvariiiimmmm...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

WOLVERINE

Citat: Zverka poslato 26 Septembar, 2012, 16:29
skup organizuje sekreterijat sigurnosti u saobracaju i grad beograd povodom zatvaranje sezone motociklista na lokaciji tc usce u 11.30 h subota 29 sept ,pa se posle skupa ide zajedno sa pratnjom policije do trga kod konja ili muzeja narodnog gde ce biti puno i svih medija srbije prisutni i nekoliko emisija kao sto je ekskluziv,eksploziv i moj prijatelj voditelj iz mototeke i ko zeli moze da daje krv .zvao sam nekoliko motokluba ,nocni vukovi,63 padobrNSKA VETEREANI,kosovski vitezovi ,cilj je da dajemo intervjue i da imamo kao motociklisti mogucnosti da pricamo o nasim problemima u saobracaju i da javnoscu se obratimo ,znaci dobar skup na nivou grada i drzave u korist


EVO VAM JOS DETALJNIJE  od  SALETA ...COPY PASTE

Kako ne pozva neki klub iz MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE....  Bas zanimljivo...  [neampojma] [neampojma]

serbduck



  Kako god bilo - dobro je skupiti sto vise motora i provozati se gradom. Svaka promocija u medijima moze da nam koristi. Jedino sto bih predlozio organizatorima je da ovakve i slicne manifestacije prave cesce. Nije dovoljno otvoriti i zatvoriti sezonu.

  Krv daje ko hoce - ko nece - ne mora.

   Inace - istina je ( javna tajna ) da se krv prodaje i to bar 40 godina unazad.

  Wolverine - nisi obavesten... Pozvali su sve. E sad, znas kako MAS funkcionise, pa nemoj da se cudis.

    [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Borko_motorko

Uop¹te ne razumem ovakve situacije, priznajem da sam oèigledno glup ali mi je definitivno jasno za¹to smo dru¹tvo kao dru¹tvo, tj. zemlja ovde gde jesmo. Devojka je lepo prenela molbu koliko sam shvatio, koja je jednostavno poziv i ni¹ta vi¹e, i ne znam ¹ta sad tu treba da se razglaba deset strana ko je organizovao iz kojih pobuda ili skrivenih interesa. Mislim da ovo nije nikakva teorija zavere veæ jednostavno poziv na manifestaciju, ¹to æe reæi kome se ide neka ide, kome se ne ide neka sedi kuæi i svima lepo. Ne znam za¹to se oko svega pravi nauka.
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!