Glavni meni

grad Beograd za bezbednost motociklista

Započeo Zverka, 25 Septembar, 2012, 22:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

pa zbog njenog drugog posta za redom u ovoj temi
trazila je da se aktiviramo
evo aktivirali smo se :)

Major


KIZA73

Citat: Borko_motorko poslato 27 Septembar, 2012, 11:49
Uop¹te ne razumem ovakve situacije, priznajem da sam oèigledno glup ali mi je definitivno jasno za¹to smo dru¹tvo kao dru¹tvo, tj. zemlja ovde gde jesmo. Devojka je lepo prenela molbu koliko sam shvatio, koja je jednostavno poziv i ni¹ta vi¹e, i ne znam ¹ta sad tu treba da se razglaba deset strana ko je organizovao iz kojih pobuda ili skrivenih interesa. Mislim da ovo nije nikakva teorija zavere veæ jednostavno poziv na manifestaciju, ¹to æe reæi kome se ide neka ide, kome se ne ide neka sedi kuæi i svima lepo. Ne znam za¹to se oko svega pravi nauka.
1:55
Mali veseljak !!!
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Major

Kizo mislim da je ipak ovo u pitanju:



[attachment deleted by admin]

dzimika


Major


Zverka

Citat: Borko_motorko poslato 27 Septembar, 2012, 11:49
Uop¹te ne razumem ovakve situacije, priznajem da sam oèigledno glup ali mi je definitivno jasno za¹to smo dru¹tvo kao dru¹tvo, tj. zemlja ovde gde jesmo. Devojka je lepo prenela molbu koliko sam shvatio, koja je jednostavno poziv i ni¹ta vi¹e, i ne znam ¹ta sad tu treba da se razglaba deset strana ko je organizovao iz kojih pobuda ili skrivenih interesa. Mislim da ovo nije nikakva teorija zavere veæ jednostavno poziv na manifestaciju, ¹to æe reæi kome se ide neka ide, kome se ne ide neka sedi kuæi i svima lepo. Ne znam za¹to se oko svega pravi nauka.
hvala  ku.da je  neko skonto ....
borko IMAS CUGU ...PRVOM PRILIKOM:)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

P.S
NE OCEKUJEM  NISTA  DR.NO  ETO ko sto  borko RECE...
prenela sam  molbu druga ... KO HOCE NEK DODJE ... jebo ti te teorije zavre...i ta sranja NISAM ja u tom  fazonu...
jbg ja  cem se potrudim MALO DA DODJEM...  gvirnem... vidim ...prodjiram se KOLIKO mi to moje  vreme  dozvoljava...
jbg  ... nista  dr.
Never ride faster than your angel can fly

:D

bokilic

jel mogu ja sa tobom,ja neregistrovan,,nemo da slucajno vozis brzo :P
brmmmm

Zverka

Citat: bokilic poslato 27 Septembar, 2012, 15:10
jel mogu ja sa tobom,ja neregistrovan,,nemo da slucajno vozis brzo :P
gle ja  ako  budem isla ...IDEM AL  NA KRATKO...
jbg  znas dete ovo ono ...bla bla...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Aussweis

Eto prilike da se skupimo u centru grada i regularno napravimo sranje, sta god uradimo, neæe proæi nezapa¾eno. Èuo sam da æe onima sa MM oznakama biti sve dozvoljeno i da ne mora motor da bude registrovan i da mogu da se prave prekr¹aji, onako za "kraj sezone" i da æe deliti besplatno èorbu za motor i pivo za nas. Ne verujem da je dezinformacija [rofl] cim da¹ krv dobije¹ pivo da se povrati¹!
Sve ima cenu ili čast!

Uncle Bob

Dati krv da bi se nekom poznatom ili ne spasio zivot svi komplimenti ali me kao pojedinca svrbi jo¹ vi¹e boli kada neko to iskoristi pa na tome hoæe da zaradi e tome boli.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Aussweis

Stvarno je do¹lo vreme da se krv daje iskljuèivo namenski, ja verujem da su slepci i da valjaju krv preko!
Sve ima cenu ili čast!

PECA BMW

Citat: WOLVERINE poslato 27 Septembar, 2012, 02:41
Citat: Zverka poslato 26 Septembar, 2012, 16:29
skup organizuje sekreterijat sigurnosti u saobracaju i grad beograd povodom zatvaranje sezone motociklista na lokaciji tc usce u 11.30 h subota 29 sept ,pa se posle skupa ide zajedno sa pratnjom policije do trga kod konja ili muzeja narodnog gde ce biti puno i svih medija srbije prisutni i nekoliko emisija kao sto je ekskluziv,eksploziv i moj prijatelj voditelj iz mototeke i ko zeli moze da daje krv .zvao sam nekoliko motokluba ,nocni vukovi,63 padobrNSKA VETEREANI,kosovski vitezovi ,cilj je da dajemo intervjue i da imamo kao motociklisti mogucnosti da pricamo o nasim problemima u saobracaju i da javnoscu se obratimo ,znaci dobar skup na nivou grada i drzave u korist


EVO VAM JOS DETALJNIJE  od  SALETA ...COPY PASTE

Kako ne pozva neki klub iz MOTO ASOCIJACIJE SRBIJE....  Bas zanimljivo...  [neampojma] [neampojma]

Nih ne zovu stolari i slicni vec dobijaju poziv od agencije za bezbednost saobracaja zvanicnim putem jer i sami uzimaju udeo u organizaciji ...

to kad bi ja pravio morao bi da zovem svaki klub i organizaciju ponaosob .. Sale je svoje drugare zvao jer oni nemaju drugi nacin da doznaju za tako nesto ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Panta Zemunac

©to se tiæe Saleta Mi¹iæa, znam da voli motore, da je pravi kulinarski maher za ove nabeðene Èankove i Èunkove sa Pinka...
Ideja nije lo¹a a sad, ko ¹ta misli..... [neampojma] [neampojma]

PECA BMW

ma ideja super .. malo voznja reklama i propratni sadrzaj .. jedno druzenje ...

lepo je sto i agencija postaje svesna da je srbija puna motora i da se i njima treba baviti ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

motori??? gde??? u srbiji??? nemoguceeeee?!!!!! pa ja nikad nisam videla motor u srbiji :P kao sto obicno kazu NISAM TE VIDEO  :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tihi_ZR

Rade Stuntoholic je isto dobio poziv da se pojavi sa skuterom tamo pa ako ga je neko uslikao neka okaci slike.

Zverka

bila...morala da letim kuci kad su krenuli...
slike ce cprnem sa fejsa kajsnije
bila lepa guzva gooooomila ljudi FINO SKROZ
veeeeliki pozz ZA BRATA RUZU :) i drugaricu  kojoj ni ime nisam zapamtila
Never ride faster than your angel can fly

:D

Ruza-Bandit

Evo mene. Nadoknadjujem izgubljenu krv pivom i uskoro i kobasicama. Inace drugarica iz MK Cruiser je najveci lik i moj idol Natasa