Glavni meni

Zivotno osiguranje

Započeo mkt, 21 Septembar, 2012, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 18:51
Ako se ono sto organizuje Kepo zove Kepojebina onda ce ovo biti Pitojebina!


                   Haha ima logike ..mada je ovo prvo izvedeno iz vukojebina....

ЯЭВОЛУТИОН

Mislis !!!! Ili znas kakve sexualne navike ima doticni ili ti imas gresne misli......u svakom slucaju mene sada ne zanima....
@Pit
posto si mi slao pp rekao sam ti da cu te skinuti sa ignore i da cu te tovariti dok ne umres od visokog pritiska.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:08
Mislis !!!! Ili znas kakve sexualne navike ima doticni ili ti imas gresne misli......u svakom slucaju mene sada ne zanima....
@Pit
posto si mi slao pp rekao sam ti da cu te skinuti sa ignore i da cu te tovariti dok ne umres od visokog pritiska.


             Ma moz mio pljunes pod prozor da mi se zimi klizaju kokoske....a ako oces mogu da aktiviram tvoj dosije iz vremena kad si imao razne asocijalne bahanalije sa ciganima po stajgi.

bokilic

brmmmm

pit

Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


     Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:14
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:08
Mislis !!!! Ili znas kakve sexualne navike ima doticni ili ti imas gresne misli......u svakom slucaju mene sada ne zanima....
@Pit
posto si mi slao pp rekao sam ti da cu te skinuti sa ignore i da cu te tovariti dok ne umres od visokog pritiska.


            Ma moz mio pljunes pod prozor da mi se zimi klizaju kokoske....a ako oces mogu da aktiviram tvoj dosije iz vremena kad si imao razne asocijalne bahanalije sa ciganima po stajgi.
vidim opet saljes PP...reci bre sve sto imas ovde....tamo ne mogu svi da procitaju kako si elokvenan i pametan....a te tvoje price ostavi za neke druge prilike....
p.s.
Ja kokoske vidjam samo u mesari..otkud one pod tvojim prozorom....jel ti to gajis i kokoske....kakav si ti multipraktik....posto pilici....jaja su mi rekli da nemas, da si rasprodao.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


     Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


     Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!

                  Radi radi aj nemoj se foliras sad kad nisi izbivao iz  nje....nisu pomagale ni batine ni zatvor.Uslo ti u krv i ne samo tu.Picin park...dvoriste ekonomskog su ti bile omiljnene destinacije.

bucko

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:05
Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 18:51
Ako se ono sto organizuje Kepo zove Kepojebina onda ce ovo biti Pitojebina!


                  Haha ima logike ..mada je ovo prvo izvedeno iz vukojebina....
Jesi li pominjao Staru planinu,kud æe¹ veæu vukojebinu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:26
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


     Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!

                  Radi radi aj nemoj se foliras sad kad nisi izbivao iz  nje....nisu pomagale ni batine ni zatvor.Uslo ti u krv i ne samo tu.Picin park...dvoriste ekonomskog su ti bile omiljnene destinacije.

Pa odatle ja tebe znam...ti si Likana...pa kako si mi ti sreco !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 19:28
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:05
Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 18:51
Ako se ono sto organizuje Kepo zove Kepojebina onda ce ovo biti Pitojebina!


                  Haha ima logike ..mada je ovo prvo izvedeno iz vukojebina....
Jesi li pominjao Staru planinu,kud æe¹ veæu vukojebinu.

          To je vec malo jugoistocnije ali obilazio sa neke delove iz pravaca Svrljiga ka Babinom zubu....inace Stara planina je mozda najatraktivnija za posetiti dole.....tereni za voznji nisu prezahtevni moze se i tvojim motorom.....u svakom slucaju moze se organizovati voznja do tamo.Dovoljno je nekoliko ozbiljno zainteresovanih i odosmo .

bucko

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


    Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!
I ti si mi cveæka ,¾ivis na pola puta Bg- Ni¹ ,isti ti tuki dal ces do Slavije il do Pita na burek. :P

pit

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:31
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:26
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]





    Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!

                 Radi radi aj nemoj se foliras sad kad nisi izbivao iz  nje....nisu pomagale ni batine ni zatvor.Uslo ti u krv i ne samo tu.Picin park...dvoriste ekonomskog su ti bile omiljnene destinacije.

Pa odatle ja tebe znam...ti si Likana...pa kako si mi ti sreco !!!



          Hahah  kako se vi prepoznajete i druzite.Inace Likanu sam stvarno legitimisao jednom.....zajeba me kolega kaze idi legitimisi ovu u minjaku.Na prvi pogled ....dobra riba, trsava...beo minjak.
           ''Daj licnu kartu'' ...kad ono Milutin jbt....koji si ti Milutin u pm.Posle mi rekla-(o) da je s tobom najbolja drugarica i da si se savetovao sa njom kako da promenis pol.ILikanu sam posle 10-ak godina gledao na TV ....i stvarno promenila pol....sad je stvarno zensko.Ne znam ti dokle si stigo sa pripremama ...ali ocigledno da te drmaju hormoni....bori se u tebi i musko i zensko....ko ce pobediti ja znam...ali da li znas  pitanje je. [rofl] [rofl]

Boban_m

Pored vas dvojice Petar Pan osjeca da ga drma kriza srednjih godina.

pit

Citat: Boban_m poslato 14 Januar, 2013, 19:43
Pored vas dvojice Petar Pan osjeca da ga drma kriza srednjih godina.

           Ma zezamo se bre malo izmedju redova...pa ti me bar znas...a Revolucija sto se prima sta da mu ja radim...naviko valjda.
           A i pokusavamo da organizujemo neku voznju na prolece....ti obeca odavno da ce dodjes da me preslisas po krivinama sa afrikama .......Bobane ,Bobane.

Boban_m

Zelju imam, a za ostalo cemo da vidimo druze Pite.

mareskin

Mene za Picin park vezuju lepa seæanja. Nekad su me tamo od èopora pasa spasile dobre dame i gospoda u suknjicama :D
Pocepali bi me ko ¹arulja masan d¾ak da ih nije bilo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 19:38
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


    Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!
I ti si mi cveæka ,¾ivis na pola puta Bg- Ni¹ ,isti ti tuki dal ces do Slavije il do Pita na burek. :P

Ja pobegao iz centra na periferiju....hteo kucu i dvoriste....na Dedinju me nisu primili jer nisam krao, na Bez. kosu jer lose pevam, a na Visnjicku banju jer nisam varao....ostal ili Borca ili Petlovo brdo...ja od dva zla izabrao manje....a i zdraviji vazduh...neki ce da zivimo a neki ce da umrete :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mareskin poslato 14 Januar, 2013, 19:52
Mene za Picin park vezuju lepa seæanja. Nekad su me tamo od èopora pasa spasile dobre dame i gospoda u suknjicama :D
Pocepali bi me ko ¹arulja masan d¾ak da ih nije bilo :D

Tamo je uvek bio po copor pasa...zna Pit
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:55
Citat: bucko poslato 14 Januar, 2013, 19:38
Citat: revolution poslato 14 Januar, 2013, 19:24
Citat: pit poslato 14 Januar, 2013, 19:18
Citat: bokilic poslato 14 Januar, 2013, 19:16
[rofl] [rofl] [rofl]


   

     Samo se ti smej ali tvoj drugar je bio glavna zvezda pre 20-0ak godina na stajgi.....
Pa tebe nisu obavestili da stajga ne radi ima vec 30 godina...sad je akuelan plavi most....jel znas ti gde je Beograd uopste...!!!
I ti si mi cveæka ,¾ivis na pola puta Bg- Ni¹ ,isti ti tuki dal ces do Slavije il do Pita na burek. :P

Ja pobegao iz centra na periferiju....hteo kucu i dvoriste....na Dedinju me nisu primili jer nisam krao, na Bez. kosu jer lose pevam, a na Visnjicku banju jer nisam varao....ostal ili Borca ili Petlovo brdo...ja od dva zla izabrao manje....a i zdraviji vazduh...neki ce da zivimo a neki ce da umrete :)


           Ja bi reko da si u selendri tj periferiji teskoj na obodu sume pre svega zato sto nisi bio sposoban za bolje...tu si gde si jer si tako zasluzio...da si umeo bolje sigurno je da ne bi imao nista protiv da si na boljoj lokaciji.....mada budi srecan i tu sto si uspeo s obzirom kolko si'' pametan''.