Glavni meni

V-Strom 650 delovi

Započeo soony, 17 Septembar, 2012, 23:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

soony

pozdrav ljudi,
trebaju mi delovi za v strom 650 iz 2009 ali kontam da pa¹u i od starijih pa ako znate nekog ili jo¹ bolje vi imate cimajte na
065/279-4719 Igor

spisak potrebnih delova:

Far+nosaè fara
Poklopac auspuha
Nogostup desni + nosaè suvozaèki
Nogostup levi + nosaè suvozaèki
Pvc oklop prednji (oko fara )
Bocni oklopi  levi + desni
Hladnjak
Blatobran
Konstrukcija repa
Dekl levi + desni
Blok motora
Trouglovi
nogostup levi za vozaèa


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MILJAN

Citat: Taraba poslato 17 Septembar, 2012, 23:34
Au bre... ¹ta to napravi crni ti? :o
udes..bila je tema ako ne gresim...
To sto si napisao a pogotovo blok motora, bolje je da trazis preko grane isto neki  manje havarisani pa da pakujes..Ovde slaba vajda..
Cave ab homine unius libri

Gvozden

Imas jedan na avto.net.
Slupan ali dosta delova celo, blok sigurno...

soony

nisam ni¹ta napravio, tek æu  ;D   hvala na dojavi za avto.net, poslao sam im mail pa cu videti...
@miljan  nisam ni sam pametan sta da radim druze, napravi ti budala posao a ti krpi...  cuo sam od jednog majstora da se nas par polupalo na stromovima u poslednje vreme pa reko da probam i sa oglasom ovde a uporedo trazim i preko pa sta ispadne

MILJAN

Citat: soony poslato 18 Septembar, 2012, 02:07
nisam ni¹ta napravio, tek æu  ;D   hvala na dojavi za avto.net, poslao sam im mail pa cu videti...
@miljan  nisam ni sam pametan sta da radim druze, napravi ti budala posao a ti krpi...  cuo sam od jednog majstora da se nas par polupalo na stromovima u poslednje vreme pa reko da probam i sa oglasom ovde a uporedo trazim i preko pa sta ispadne
Probaj obavezno kod Gagija u Balosavi..On ti je ovlasceni servis ...mozda zna nesto o havarisanim dl650
034515475
Cave ab homine unius libri

ts.marko

Te¹ko, mnogo te¹ko za delove. Ja sam se skoro namuèio za jedan DL. I da zna¹ cene delova su  [veryangry]. Samo za far sam dao 320.-

Havarisan

mogu ti ja naci far za 250e

soony

zvao gagija.... nema pojma o lupanim ali cene novih delova su mu daleko pristupacnije nego euro sumar tako da ono sto ne mogu naci polovno uzimam kod njega svakako....

@havarisan ajd daj neki kontak, ako je far ceo i bez naprslina uzimam sigurno.... mada mora biti bas u dobrom stanju jel je nov kod gagija mislim 340€

Havarisan

nema naprslina. moze stici za dve nedelje, ali mi moras dati pare unapred ili bar pola zato sto nemam nameru da gomilam gluposti koje mi netrebaju.
nemoj me pogresno shvatiti, ali imam gomilu stvari koje su mi neki porucili i sad mi stoje. 0641980814

easy


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

cveja87bgd

Majstor kiza iz Sremcice ima delove za sve tipove. 063219100

MILJAN

Ali nije jeftin da zna¹ :D Zvali su ljudi pa je bilo klepanje..Samo po 10 eu jeftinije od originala a po negde i skuplje..Zavisi od njegove procene.. :)
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cveja87bgd poslato 26 Septembar, 2012, 18:13
Majstor kiza iz Sremcice ima delove za sve tipove. 063219100
Treba mi znacka desna za Hondu goldwing 1000 iz 1976....aj pitaj ga posto je...majke ti :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

kako ti izgleda ta znacka?

MILJAN

znaèka ima iglu i kaèi se na tkanine isto kao i bed¾.. Valjda misli na plastièni stiker...
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 29 Septembar, 2012, 18:25
kako ti izgleda ta znacka?
Zakrivljena je kao rezervoar, nema rupe na njoj vec se kaci na iglice koje su odlivena na njoj....i zlatne je boje sa ofarbanim crnim delovima. i pise HONDA...

http://www.randakks.com/Joe%20Furth%201977%20GL1000%2021.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11