Glavni meni

Bmw boxer i ostali propeleri

Započeo pit, 22 Decembar, 2010, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gremlin

To samo pokazuje da mi mozemo da napravimo nesto super kvalitetno, ali samo ako nas neko natera - u ovom skucaju BMW.

Svi koji imaju ovo odelo, a znam ih nekoliko kazu da je apsolutni vrh po svim pitanjima, osim naravno cene. Ali eto, ko ne voli BMW moze da kupi RUKKA koje je jos skuplje.

[cheers]


WOLVERINE

Citat: Gremlin poslato 24 Decembar, 2010, 09:55
To samo pokazuje da mi mozemo da napravimo nesto super kvalitetno, ali samo ako nas neko natera - u ovom skucaju BMW.

Svi koji imaju ovo odelo, a znam ih nekoliko kazu da je apsolutni vrh po svim pitanjima, osim naravno cene. Ali eto, ko ne voli BMW moze da kupi RUKKA koje je jos skuplje.

[cheers]



Pa da budemo iskreni,, retko mozes naci nesto da je jeftino a da je dobro.. postoji ona stara ..... nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.....

kepo

Citat: WOLVERINE poslato 24 Decembar, 2010, 09:47
meni se svidja ovaj model ali mi je glupo voziti na motoru koji nema tu oznaku,,,     

Skini zbak sa rukava pa ti mozda nece biti, a ako ti i dalje bude glupo ti ga onda posalji meni.

pit

Citat: kepo poslato 24 Decembar, 2010, 10:01
Citat: WOLVERINE poslato 24 Decembar, 2010, 09:47
meni se svidja ovaj model ali mi je glupo voziti na motoru koji nema tu oznaku,,,     

Skini zbak sa rukava pa ti mozda nece biti, a ako ti i dalje bude glupo ti ga onda posalji meni.

              Stvarno je ekstra odelo....ja bih ga nosio samo da zbunjujem bemvejase.

WOLVERINE


  Naj bitnije je sto na njemu pise MADE IN SERBIA. 

pit

Citat: Dzambo poslato 24 Decembar, 2010, 01:19
Jesu li bili novije generacije ili stari? npr do 2000god? Nemam pojma kome je stao motor.

                        Ne znam tacno ljude , bemveji su noviji svi putne varijante,ali informaciju mi je licno rekao Lancija jednom prilikom kad smo se pocackali za bmw ...a Lancija vozi bmw.

pit

Citat: WOLVERINE poslato 24 Decembar, 2010, 10:42

  Naj bitnije je sto na njemu pise MADE IN SERBIA. 

             Bez zezanja bila je tema o tome pre dve tri godine ineki likovi su imale seme da kupe jakne po 20-30 evra.Negde se sije u zapadnoj Srbiji zaboravio sam fabriku.

pedriic

Ubi¹e vola za kilo mesa.

To meni padne na pamet kad god se pomenu 'moderni' BMW bokseri. A dokaz da bokseri mogu ipak mogu da se naprave dobro su Subaruovi novi dizeli.

b2man

ako dobro zakljucujem: ko ne nosi bmw odelo - nije patriota?!?!

b2man

ja cu na mojoj jakni da skinem bmw znak i da prisijem serbische zastavu!

UFF

Ja bi rado nosio ono sto je wolverin okacio
Jebe mi se koji motor vozim
Al je cena mali problem :D

b2man

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2010, 13:43
Ja bi rado nosio ono sto je wolverin okacio
Jebe mi se koji motor vozim
Al je cena mali problem :D

ma naravno, kakve veze ima da li su ti jakna i bajk firmirani na identican nacin

Gremlin

Citat: pit poslato 24 Decembar, 2010, 10:43
Citat: Dzambo poslato 24 Decembar, 2010, 01:19
Jesu li bili novije generacije ili stari? npr do 2000god? Nemam pojma kome je stao motor.

                        Ne znam tacno ljude , bemveji su noviji svi putne varijante,ali informaciju mi je licno rekao Lancija jednom prilikom kad smo se pocackali za bmw ...a Lancija vozi bmw.

E ako ti je licno Lancia rekao, onda mora da je jako ozbiljno...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


Dominik

Citat: b2man poslato 24 Decembar, 2010, 13:45
Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2010, 13:43
Ja bi rado nosio ono sto je wolverin okacio
Jebe mi se koji motor vozim
Al je cena mali problem :D

ma naravno, kakve veze ima da li su ti jakna i bajk firmirani na identican nacin

Ipak je malo bezveze, priznaces.

pit

Citat: Gremlin poslato 24 Decembar, 2010, 13:47
Citat: pit poslato 24 Decembar, 2010, 10:43
Citat: Dzambo poslato 24 Decembar, 2010, 01:19
Jesu li bili novije generacije ili stari? npr do 2000god? Nemam pojma kome je stao motor.

                         Ne znam tacno ljude , bemveji su noviji svi putne varijante,ali informaciju mi je licno rekao Lancija jednom prilikom kad smo se pocackali za bmw ...a Lancija vozi bmw.

E ako ti je licno Lancia rekao, onda mora da je jako ozbiljno...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



       Lancija je bio jedan od organizatora relija ,tako da nema razloga da laze,uostalom mozes da proveris ako e zanima ...posto vidim da bas smercujes u ovoj temi kad se pomene istina o bmw -ima.
      Gremlie znam da nije lako da vozis i nosis breme koje ima bmw ali samo lagano i opusteno...po gradu slobodno moze sam rizik je mali kad ti nesto rikne tu si naci ce se neko...ali van grada je vec nesto sasvim drugacije ..tu avanturisticki duh koji nosi sa sobom bmw dolazi do punog izrazaja...mislim nikad ne znas kad odes sa njim da li ces i da se vratis  na istom ...zbog toga nikad nemoj sam da polazis na duzi put sto je sigurno sigurno je.

Gremlin

Citat: pit poslato 24 Decembar, 2010, 14:30
Citat: Gremlin poslato 24 Decembar, 2010, 13:47
Citat: pit poslato 24 Decembar, 2010, 10:43
Citat: Dzambo poslato 24 Decembar, 2010, 01:19
Jesu li bili novije generacije ili stari? npr do 2000god? Nemam pojma kome je stao motor.

                        Ne znam tacno ljude , bemveji su noviji svi putne varijante,ali informaciju mi je licno rekao Lancija jednom prilikom kad smo se pocackali za bmw ...a Lancija vozi bmw.

E ako ti je licno Lancia rekao, onda mora da je jako ozbiljno...

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



      Lancija je bio jedan od organizatora relija ,tako da nema razloga da laze,uostalom mozes da proveris ako e zanima ...posto vidim da bas smercujes u ovoj temi kad se pomene istina o bmw -ima.
     Gremlie znam da nije lako da vozis i nosis breme koje ima bmw ali samo lagano i opusteno...po gradu slobodno moze sam rizik je mali kad ti nesto rikne tu si naci ce se neko...ali van grada je vec nesto sasvim drugacije ..tu avanturisticki duh koji nosi sa sobom bmw dolazi do punog izrazaja...mislim nikad ne znas kad odes sa njim da li ces i da se vratis  na istom ...zbog toga nikad nemoj sam da polazis na duzi put sto je sigurno sigurno je.

Pite,
ti svake godine otprilike u ovo vreme na nekom forumu pokrenes temu u kojoj opljunes po BMW-u, tako da je to vec vidjeno. Znam ja da bi ti zeleo da imas BMW, ali bice prilike. I ja sam vozio Yamahu pre BMW-a, doduse davne 1984 mi je prvi motor bio BMW, ali ajde da to ne racunamo. Tako da za tebe ima sanse, potrebno je samo da jako zelis BMW, i to ce ti se ostvariti.

Ja za godinu dana i 14,000 km nisam imao ni jedan jedini kvar, ne znam da li je to dovolno za tvoju srecu ?

A sad to sto BMW dosta kosta, i sto je na zalost "kiselo grozdje" za mnoge koji bi ga rado posedovali, to je vec druga stvar. Takodje, raspitaj se koliko je BMW motorcikala iz GS serije prodato u Evropi, pa uporedi sa ostalim proizvodjacima i videces razliku. A sve sto je napravila ljudska ruka moze da se pokvari, pa tako i motorcikl, tako da je broj kvarova uporedjen sa brojem prodatih motora stvarno zanemaljiv.

I za kraj, kompanija BMW Mottorrad ti ovim linkom oprasta sve gluposti koje si napravio u 2010, i zeli srecnu novu 2011 godinu, sa zeljom da konacno ispunis zelju i postanes vlasnik BMW motora:

http://www.bmw-motorrad.com/com/en/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.com/com/en/fascination/specials/christmas_concert_2010.html&h=913d7182ea2f969cddea9743b8ebf924&lng=en

;D ;D ;D ;D ;D


vudu

 [clapp] [rofl] [thumb_up]

Jbg, Pite , ili ces da kupis BMW ili ces posle ovoga negde na salivanje strave  [rofl] [rofl] [rofl]
VALJEVSKA  PODVALA

b2man

ili ajmo svi po neku kintu, pa da mu kupimo barem neku majicu (jos ako se zalomi sa etiketom made in serbia)

velimlje

 Da vam ispricam istinitu pricu ,

Ovog leta spremamo se ja i zena za put u Pireneje i rekoh da provozam veliki motor , uzeh da ga vozim na posao , radim nocne smene . Zadnje jutro , dolazim kuci , da odspavam par sati i poslepodne krecemo . Mrtav umoran , stajem pred kapijom , misleci da sam ''otvorio'' copavu , silazim sa motora i motor ''pljoos'' po asfaltu . Bas sam popizdeo :D

Dizem motor ( vrlo lako , sam , mada mnogi misle da je to nemoguce ... ) i odlazim da spavam

Ustajem ranije nego inace , stavljamo torbe i pravac trajekt , oko 200 kilometara . Cim izlazimo na autoput ucini mi se da kvacilo proklizava

Pocinjem da psujem pod kacigom , pomisljam , mozda su ipak svi ti ljudi u pravu ....

Srecom , na tom istom pravcu je i moj diler , imamo oko sat dva ekstra vremena , rekoh da pitam sta je , pa ako sam te proklete srece , da znam i trazim dilera negde u Spaniji da menam kvacilo

Dolazim , objasnjavam situaciju , u roku 3 minuta izlazi jedan od mehanicara , stavlja kacigu i da provoza motor . Vratio se brze no sto je krenuo .

Kad mi je motor lupio na zemlju , leva strana , iskrivila se vrlo lagano zastita za ruku i dodirivala kvacilo ....

Trebao sam da znam , ali imam izgovor , bio sam umoran ...

Inace , ja i moja zena putujemo sami , ove godine 3 ture , motor je kod mene vise od 2 godine i to je jedini problem koji sam imao

-------

Sve moze da se pokvari , pa i BMW . Mozda i vise od proseka u moto svetu . Ali , to nije citava slika o tim motorima

Neko jih jednostavno ne voli i to razumem . Zodiak je rekao pre 3 strane da nikad nebi vozio BMW, i da je jedini motor na svetu . Ja mogu isto da kazem i za KTM , ali necu nikad reci da KTM ne valja .

Malo realnosti nebi bilo lose ...
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 24 Decembar, 2010, 10:45
Citat: WOLVERINE poslato 24 Decembar, 2010, 10:42

  Naj bitnije je sto na njemu pise MADE IN SERBIA. 

             Bez zezanja bila je tema o tome pre dve tri godine ineki likovi su imale seme da kupe jakne po 20-30 evra.Negde se sije u zapadnoj Srbiji zaboravio sam fabriku.

Mislim da je Uzice u pitanju

Inace , nekad davno sam radio na Sentilju , 9 godina , starija generacija ce da se seti carinika kad se ide u Minhen ( nadam se da se niko ne seca mene , bar ne u losem :D 0

Vecinoma delovi za sivenje dolaze na izradu u Srbiju ( tada dok sam ja radio u Jugoslaviju ) i kad izadu na carinskoj deklaraciji upisuju i skart ... tako da nemoze puno tu da se ''igra''

Koliko mi je poznato , u toj fabrici rade belo Rallye 3 odelo , mislim da i Air jaknu , a koliko mi je poznato siju i sami svoju kolekciju , jer imaju hvala bogu iskustva sa tim materijalima i krojevima , cak sam njihov sajt jednom gledao , cudi me da to nije popukarnije kod nas
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b