Glavni meni

Bmw boxer i ostali propeleri

Započeo pit, 22 Decembar, 2010, 12:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

velimlje

Ajde , drugi post ....

Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 20:52

                         Naravno da prihvatam izvinjenje mada nije ni trebalo jer si ti svojim drugim postovima dokazao da si ok lik.
                        E sad nije tolko problem u bmw u koliko u njegovim nadobudnim i prepotentnim vlasnicima ...cast izuzecima  koji su retki.
                        Meni je najsmesnija bila beogradska fenserska ekipa pojacana prekokeanskim pametnjakovicem.
                         

Hvala na razumevanju i lepim recima
Nadobudnih i prepotentnih pun svet prijatelju , ne dele se na vlasnike ovog ili onog motora . Siguran sam da znas nekog ko je prepotentan , a ne vozi BMW , ili ?


Citat: WOLVERINE poslato 22 Decembar, 2010, 20:19
Citat: velimlje poslato 22 Decembar, 2010, 18:45

Pored svih takvih ideja , evo vec dve godine kako vozim GS-a , tri na BMW-u , nekad davno sam imao Suzukija 1000 , ja sam jos uvek zadovoljan izborom . I jos danas tvrdim , da za to sto mi treba , nije bilo boljeg izbora .  Za mene i moje potrebe . A svi smo razliciti , pa prema tome nikome ne namecem moje misljenje .

Toliko

 Da li u bmw prodaju prikljucne masine,, tipa tanjiraca ili drljaca,,,  :D :D

Ocekivao bi nesto pametnije , ali svakome svoje zadovoljstvo , sta ja tu da kometarisem .
Nego mi nije jasno to tvoje konstantno pominjanje Googla ?
Jel ti imas neke deonice u Googlu ili si tek nedavno saznao za to pa da podelis sa nama ??
Ima i drugih pretrazivaca , nadrljacemo kad za njih saznas ...


Citat: Gaspar poslato 22 Decembar, 2010, 23:12
Realnost BMW-a pokazuju ove dve reklame.
Ko nije siguran na sta autori ciljaju, pojasnicu malo. BMW i Aprilija su u isto vreme usli u WSBK sampionat. BMW se i dalje trudi da sve bude idealno, dok je Aprilija uzela titulu ove godine. Ma uostalom, pogledajte pa cete shvatiti o cemu govorim...


Zaista nemam namere da se svadam , pa nemoj pogresno da shvatis , ali sta treba da se vidi iz ovih reklama ?
I kakve ima veze WSBK sampionat sa reklamama , pa i sa motorima u pitanju ?
Naime , poznato je da su motori u WSBK daleko od onih koji svaki smrtnik moze da kupi , a diskutabilno je dali je mogao Max Biagi da uzme titulu da je bio na BMW-u . Ja mislim da je mogao .
A reklama je zezanje , i meni se svidala , a ostali ( Aprilia itd .. ) su je shvatili suvise ozbiljno , pa zato tolike reakcije
Nemaju smisla za humor , izgleda ...


Citat: bokilic poslato 22 Decembar, 2010, 23:20
od starih bmw,a ..2 su mi prolupala jtreci  je pustio ulje na sve strane, i mislim da boxeri ipak nisu za nas silaedzije koji vole da zavrnu gas......
za nekog smirenog vozaca da,ko bi samo da se vozika bez nekog gasiranja,tako da bmw i nekupuje neko ko zavrce gas,,,
long live japan i sa cenom i sa kvalitetom  [klanjam_se] zavrci ga i traje,da moj suzuki ima 7.000obrtaja traja bi pola miliona verovatno, a ovako kad ga sinem u 12.000..bmw bi puko na parcice verovatno,
mada ko zna kad jos malko ostarim mozda,,samo mozda,imam tu nekog rt1150,duga prica,ide onako za 1150cm,,,,,,jako lose, ciklistika onako nemam neko poverenje,abs korisna spravica,ako radi naravno, za grad......bolje ici peske, na auto putu plivuska,udoban jeste,vizir na dugme,grejanje,podesavanje visine sedista i to je ok,ali ali,,za tu kubikazu iz navike ocekujem da se nesto desi kad ga zavrnem po gasu,a ono........jedno veliko nista se nedogodi....
tako izgleda moje vidjenje bmw,a...kilav nikakav,noviji malo bolje koce.....
i i dalje su ostali skupi za delove..
nemacka kola i japanski motor po mom misljenju,,
misljenje je kao dupe,svako ima svoje i svakom tudje smrdi,


Bokilicu , uz duzno postovanje prema ozbiljnom clanu ovog foruma , i izvinjenje , ali ipak ...

silaedzije  ??? mozda moram da upotrebim Wolverinovu omiljenu - cek da Googlujem sta je to ?

i gasiranja ??? jel to po Vuku ?

Da sam ja toliki veliki motorista , moto manijak , pa da ko sto ti volis da kazes akam motor , a nisam

Sigurno bi se slozio sa tobom i kupio nesto sto nije BMW  :D

Ali te ipak molim , uspori , kritikujes bez reda , levo desno i popreko ....

Slozit cu se samo sa jednom tvojom konstatacijom , da svakome tudje misljenje smrdi

Iz tog istog razloga ova razprava je totalno gubljenje vremena . Pa nemojte da ocekujete od mene da razpravljam !

----

Bez ljutnje , Simo
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 00:46
   ....a radi se o poluproizvodu koji je sklon kvarovima kojih nema kod japanaca.

Pretera ga prijatelju , malo ....

poluproizvod ???

Da se kvari vise od prosecnog japanca ? Mozda . I sta to meni treba da predstavlja , kad mi je motor pod garancijom ?   
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

Citat: velimlje poslato 23 Decembar, 2010, 00:59
Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 00:46
   ....a radi se o poluproizvodu koji je sklon kvarovima kojih nema kod japanaca.

Pretera ga prijatelju , malo ....

poluproizvod ???

Da se kvari vise od prosecnog japanca ? Mozda . I sta to meni treba da predstavlja , kad mi je motor pod garancijom ?   
Dobro aj mozda sam preterao za poluprozivod.
  E vidi sad ,voziti GS u Enegleskoj ili EU opste nije frka pogotovu pod garancijom.Ali na zalost to u Srbiji moze da predstavlja nocnu moru.
   Agresivni marketing je dao rezultat pa je bmw dobro prodavan u evropi.Naravno u slucaju bilo kakvog problema okrenes mob i dolazi slepka da ga odnesu a tebi da plate motel do otklanjannja kvara ili ako je u pitanju nesto ozbiljniji dobijes zamenskimotor.
          A sta cemo sa Srbijom i sa GS ovima koji nisu u garanciji....da placemo pored puta kad se pokvare....pa bili u garanciji ili ne.

WOLVERINE

#63
  Cekaj,, Simo,, vidim da si kao tikva ,,, imas dve rupe.
Da li sam je u jednom od postova lose okarakterisao BMW,,, za razliku od tebe koji kenjas kao foka,, jebote vi ste veci kompleksasi od trafikanata.
 Cak sta vise ima sam- uvezao sam jednog 1200 gs ( obican nije bio ADV zavrsio je negde na Banjci) ,,,   presao sa njim nekih 800-900km i odusevio se. Ima samo jednu manu,,, ako se vozi onako kako mi praznoglavi Srbi to znamo hoce da kace poklopci na glavama.. Motor solidno povlaci,, savrseno lezi,, kocnica moze mnogo bolje da koci- nisam zadovoljan,,, udobnost od 1-10 za mene 5-,,, dizajn vrhunski,,  kvalitet Kineski nije bilo srafa koji nije zardjao na ovom motoru.  Razlog prodaje ,, onaj sto je kepa naveo,,( ili visoko grodje ), znas koliko me boli  da vozi tandrlju koju niko nemoze da popravi u zemlji, svako lupanje jedan nov japanac a delovi stizu za sledecu sezonu,,,  sta da ga imam kao drugi motor?,,   zabole me bas kupio sam beverli,,,    A sto se tice gugla,,,   nemam deonice,, niti mi trebaju i ako ti koristis bmwpretrazivac,, pa podeli sa nama moda i nas smara gugl...  zato nemo da kenjas,,, nego nesto pametno za taj motor ako znas i imas,, nesto lose,,, ako ne hvataj se putopisa ili da ti otvorimo zensku rubriku,,,  Vamo se pravis pametan i fin a upadas i trazis prepisku,,,
 

 Sto rece Greca ,,, toliko od mene
 sto rece Simo  ,,,  bez ljutnje   i koristite www.google.com





velimlje

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 01:08
Citat: velimlje poslato 23 Decembar, 2010, 00:59
Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 00:46
  ....a radi se o poluproizvodu koji je sklon kvarovima kojih nema kod japanaca.

Pretera ga prijatelju , malo ....

poluproizvod ???

Da se kvari vise od prosecnog japanca ? Mozda . I sta to meni treba da predstavlja , kad mi je motor pod garancijom ?  
Dobro aj mozda sam preterao za poluprozivod.
 E vidi sad ,voziti GS u Enegleskoj ili EU opste nije frka pogotovu pod garancijom.Ali na zalost to u Srbiji moze da predstavlja nocnu moru.
  Agresivni marketing je dao rezultat pa je bmw dobro prodavan u evropi.Naravno u slucaju bilo kakvog problema okrenes mob i dolazi slepka da ga odnesu a tebi da plate motel do otklanjannja kvara ili ako je u pitanju nesto ozbiljniji dobijes zamenskimotor.
         A sta cemo sa Srbijom i sa GS ovima koji nisu u garanciji....da placemo pored puta kad se pokvare....pa bili u garanciji ili ne.

Jeste , to si dobro rekao i sa time se slazem

I ja , da zivim u Srbiji razmisljao bi u tom pravcu i postoje dobre sanse da bi odabrao neki drugi motor

Ali , tema nije koliko ima smisla imati BMW u Srbiji , tu tebi verujem vise , jer nemam dovoljno svog iskustva

BMW nije japanac , to je sigurno , neko ce da ga zavoli , neko nece , sta tu da se radi ...

Mi smo motoristi , i ta cinjenica bi trebala da znaci vise od toga sta vozimo , a mozda ja gresim ....

Sve najbolje !!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: WOLVERINE poslato 23 Decembar, 2010, 01:13
  Cekaj,, Simo,, vidim da si kao tikva ,,, imas dve rupe.
Da li sam je u jednom od postova lose okarakterisao BMW,,, za razliku od tebe koji kenjas kao foka,, jebote vi ste veci kompleksasi od trafikanata.
   A sto se tice gugla,,,   nemam deonice,, niti mi trebaju i ako ti koristis bmwpretrazivac,, pa podeli sa nama moda i nas smara gugl...  zato nemo da kenjas,,, nego nesto pametno za taj motor ako znas i imas,, nesto lose,,, ako ne hvataj se putopisa ili da ti otvorimo zensku rubriku,,,  Vamo se pravis pametan i fin a upadas i trazis prepisku,,,
 

 

  Nema potrebe da se nerviras ,

a vredanja ostavljam tebi , ja za to nemam vremena ni volje 

Sa putopisima sam zavrsio ,

a zenska rubrika ? nemam sta pametno ni tamo da kazem

pa se drzim po strani

Toliko , a i tebi sve najbolje !!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

WOLVERINE

#66
Citat: velimlje poslato 23 Decembar, 2010, 01:28

 Nema potrebe da se nerviras ,

a vredanja ostavljam tebi , ja za to nemam vremena ni volje  

Sa putopisima sam zavrsio ,

a zenska rubrika ? nemam sta pametno ni tamo da kazem

pa se drzim po strani

Toliko , a i tebi sve najbolje !!


 Kao spricer,,  [thumb_up] [thumb_up]       ice cool..    ;) ;) ;)  [hello]

UFF

Ebo vas 1200gs
ni njega ni afriku nikad ne bi kupio

F800GS je motor koji bi ja vozio a kome smeta zastita od vetra sto pominju kao jedinu manu u poredjenju sa 1200 nek se vozi u KOLIMA

WOLVERINE

Zamisli da je supermoto? IH,,, lego bi mi kao budali samar,,,

kawa ninja



  svako lupanje jedan nov japanac a delovi stizu za sledecu sezonu,,,


   Naopako , majko mila. A ja razmisljao o njemu, neka ostane kiselo grozdje mislim da je tako bolje. 8)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

farbach

@Pit
Svaki kvar u vrednosti nekog od mojih motora.
Pre dve godine je prijatelj kupio novog GS-a. Izasao ga nekih 16-17 hiljada kada je naslagao na njega sve sto misli da mu treba. Razmisljam sta sve moze za te pare. Moguda vozim R, jedan dobar supermoto, cross za sumu i jedan putn,i da idem tamo - vamo, + opreme za sve to, i da ostane da odem u slastu i najedem se tufahija.

pit

Citat: farbach poslato 23 Decembar, 2010, 08:26
@Pit
Svaki kvar u vrednosti nekog od mojih motora.
Pre dve godine je prijatelj kupio novog GS-a. Izasao ga nekih 16-17 hiljada kada je naslagao na njega sve sto misli da mu treba. Razmisljam sta sve moze za te pare. Moguda vozim R, jedan dobar supermoto, cross za sumu i jedan putn,i da idem tamo - vamo, + opreme za sve to, i da ostane da odem u slastu i najedem se tufahija.



                 E   al kad te neko pita sta vozis ,sta ce kazes .....vozim R -a .A zamisli ponosnog vlasnika bmw koji jedva ceka da ga neko pita sta vozi ...pa kad on ponosno razveze sta je bmw i zasto oje kupio isti i ... japanska konfekcija .... i nemoz svako da vozi bmw ....a gde je ono cuveno " kad stanem svi se okupe da gledajui moj bmw.... ili hteo sam da se razlikujem od ostalih.
             Malo mozda preterujem al mislim da u moto svetu ponosnijih na svog ljubimca nema od bemvejasa.
             Tufahije jede bmw.

despic

imam samo nekoliko reci za bmw...
ruzno do jaja :D                                                                   (isto ko afrika) :P :P :P :P
morao sam da se upisem ;)

klasican divljak

bajone

mi smo brate siroma¹na zemlja u kojoj su veæina ljudi iskompleksirani ¹to je i normalno u ovakvim sredinama kao ¹to je na¹a..i tako neko kad god ima ne¹to "vredno" mora da ide okolo i da pokazuje svima kako mu se tuki di¾e na tu njegovu stvar, u ovom sluèaju motor. tako je i za kola, stanove, brodove i ¹ta ja znam. svi bi voleli da voze automobil bmw-a, svi bi evropske novèanice. i vi svi ovde. jel motor prodajete za evre ili dinare...?

ljudi, to ¹to smo mi siroma¹ni kompleksa¹i nema veze sa bmw-om. to je samo problem dru¹tva a ne motora. bmw je samo auto-moto kompanija. i ¹ta ako su prodali koj motor vi¹e zbog dobrog marketinga..pa u tome i jeste fora. ¹to neko odavde ne napravi dobar marketing i proda 100 000 litra rakije godi¹nje..
Æuti i saraðuj..

serbduck


  Ja probao GS 1100 - stari model.

  Ko kamion jbt !

  Na reliju ga vozio rumun.  O motoru prica sve najbolje.

E sad, jako bitan detalj...ispratim njega i jos jednog rumuna za Grcku.  Dva BMW-a. Dva GS-a. Jedan stari 1100 i jedan novi 1200ADV.

Stari se vratio iz Grcke...novi nije...pokvario se ! Kazu da ima previse svega na njemu, a da je to sve jako lose. Stari model svi hvale.

Neko je vec napisao da je to za duga putovanja i razgledanje okoline, tako da - ko voli nek izvoli. Ja cekam Varadera  ;) ...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

kawa ninja



   Eeee i ja bi Varadera al kako da prodam bubreg kume ne moza se jaooooo gle te ovo kako je dobar  aaaaa [thumb_up] [yahoo]

   

    :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P [srce] [srce] [srce] [srce] [srce_puklo] [srce_puklo] [srce_puklo] [srce_puklo] [srce_puklo] :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

vudu

 Moracu da otvorim temu o clanstvu u moto klubu !
Jebes forum na kom se "suprotni" izdrkavaju samo u jednoj temi!

Ne vozim BMW,niti sam ga vozio,ali cu da se izdrkavam po njemu i njegovim vlasnicima,iako me niko nije provocirao,niti ista pisao o tim motorima sto bi bilo u domenima opsesije,snobizma...

Nisam clan kluba,niti sam bio,ali znam da je to sranje,da su clanovi zavedeni,novcano izmanipulisani,da rade samo za par rukovodilaca,nemaju licne slobode ...
VALJEVSKA  PODVALA

pit



            Sto si se pa ti naso prozvan....nije valjda da sam ti povredio osecanja koja gajis prema propeleru.Evo otvori temu i  izdrkavaj se kolko hoced po Jamahi ili Hondi ako te neko uzme za ozbiljno ili se naljuti ja placam klopu i pice ,kad sam pomenuo hondu ovo naravno ne vazi za afrikanere jer su oni uvredjeni i povredjeni uvek kad se pomene afrika.

kepo

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 14:20
povredjeni uvek kad se pomene afrika.

Povredim ti svaju ako imas !

farbach

Lako je tebi Kepo, mi matori ne mozemo tako da pretimo.