Glavni meni

Bmw boxer i ostali propeleri

Započeo pit, 22 Decembar, 2010, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kepo

Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 22:26
                 Iskreno za te pare sto ces da bacis na 1150 ima mnogo boljih i pouzadanijih motora tako da ....milim da si podlegao malo agresivnom marketingu ne toliko od strane bmw brenda koliko od starne recimo Lalajka i  njemu slicnih paljevina.
                    E sad ako ga stvarno kupis i budes stalno pricao o njemu u bilo kom drustvu da si onda ti nema pomoci a ako nastavis da se ponasas normalno onda si ok....od tebe zavisi sad.

Mislis da to ima veze, ili nema veze sa turbo folkom?

Gremlin

Do sada nismo nasli ni jednog kriticara na celu sa Pit-om koji je vozio pomenuti BMW...sve jebaci teroreticari...
Znam ja sta je kiselo grozdje, ali budite barem malo, malcice realni u kritikama, ili sto bi se reklo "Ne kritikuj konja koga nisi jahao"

Znam ja da je Pitu dosadno i da voli da se igra vatrom, ali ipak je sve ovo deja vu.

Ja nisam neki vozac, ali nisu ni ovi iz galerije experata koji napisase dve strane o necemu sto nisu probali...

Ajmo sad minusi, minusi, minusi....

;D ;D ;D ;D ;D




pit


           U bas sindrom kiselog grozdja,pre bih reko da je problem u kompleksu vise vrednosti.

Stevan

Ja verujem u BMW motore i njihov kvalitet... I ona serija X od 650ccm i GS-ovi... Vozio biih ih samo tako...

b2man

Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 22:26

             
Citat: b2man poslato 22 Decembar, 2010, 21:44
cini mi se da analogija ovome postoji i u kompjuterskom svetu: mac vs pc
jedni uvek misle da su pametniji od ovih drugih.
ja licno sam vozio 1150gs adv i sa njim presao nesto preko 500 km otvorenog puta. toliko sam se primio da cu da ga kupim. ako mislite da sam lozana, slobodno recite i udrite  [prebicute]!!!

                Iskreno za te pare sto ces da bacis na 1150 ima mnogo boljih i pouzadanijih motora tako da ....milim da si podlegao malo agresivnom marketingu ne toliko od strane bmw brenda koliko od starne recimo Lalajka i  njemu slicnih paljevina.
                   E sad ako ga stvarno kupis i budes stalno pricao o njemu u bilo kom drustvu da si onda ti nema pomoci a ako nastavis da se ponasas normalno onda si ok....od tebe zavisi sad.
matori, ne znam sta znaci to 'bolji i pouzdaniji'. daj neki predlog.
mislis da mi lalajko baca neki vudu sa gajbe?

Gremlin

Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 23:05

           U bas sindrom kiselog grozdja,pre bih reko da je problem u kompleksu vise vrednosti.

Ja sam pre ovog BMW-a vozio poodavno BMW R-45, pa onda 8 godina Yamahu Tenere i bio prezadovoljan...tako da nemam taj problem o kom pises...ne mlgu da verujem da opet pokreces istu pricu...niko te ne tera i ne primorava da vozis BMW ako ne zelis ili nemas mogucnosti.

Ja mogu reci da sam posle skoro 14,000 za godinu dana prezadovoljan i da za to vreme nisam imao nikakvih kvarova i problema. Uradio sam jedan servis koji je kostao ispod 200 Eura - i ja zadovoljan.

I time bi se moja diskusija u ovoj temi zavrsila, a jebacima teoreticarima ostavljam ostatak teme za prepucavanje...

[cheers]

Gašpar

Realnost BMW-a pokazuju ove dve reklame.
Ko nije siguran na sta autori ciljaju, pojasnicu malo. BMW i Aprilija su u isto vreme usli u WSBK sampionat. BMW se i dalje trudi da sve bude idealno, dok je Aprilija uzela titulu ove godine. Ma uostalom, pogledajte pa cete shvatiti o cemu govorim...

BMW 1000 RR Commercial

Aprilia RSV4: Tablecloth Trick - Motoroids.com

bokilic

od starih bmw,a ..2 su mi prolupala jtreci  je pustio ulje na sve strane, i mislim da boxeri ipak nisu za nas silaedzije koji vole da zavrnu gas......
za nekog smirenog vozaca da,ko bi samo da se vozika bez nekog gasiranja,tako da bmw i nekupuje neko ko zavrce gas,,,
long live japan i sa cenom i sa kvalitetom  [klanjam_se] zavrci ga i traje,da moj suzuki ima 7.000obrtaja traja bi pola miliona verovatno, a ovako kad ga sinem u 12.000..bmw bi puko na parcice verovatno,
mada ko zna kad jos malko ostarim mozda,,samo mozda,imam tu nekog rt1150,duga prica,ide onako za 1150cm,,,,,,jako lose, ciklistika onako nemam neko poverenje,abs korisna spravica,ako radi naravno, za grad......bolje ici peske, na auto putu plivuska,udoban jeste,vizir na dugme,grejanje,podesavanje visine sedista i to je ok,ali ali,,za tu kubikazu iz navike ocekujem da se nesto desi kad ga zavrnem po gasu,a ono........jedno veliko nista se nedogodi....
tako izgleda moje vidjenje bmw,a...kilav nikakav,noviji malo bolje koce.....
i i dalje su ostali skupi za delove..
nemacka kola i japanski motor po mom misljenju,,
misljenje je kao dupe,svako ima svoje i svakom tudje smrdi,
brmmmm

pit

Citat: Gremlin poslato 22 Decembar, 2010, 23:10
Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 23:05

           U bas sindrom kiselog grozdja,pre bih reko da je problem u kompleksu vise vrednosti.

Ja sam pre ovog BMW-a vozio poodavno BMW R-45, pa onda 8 godina Yamahu Tenere i bio prezadovoljan...tako da nemam taj problem o kom pises...ne mlgu da verujem da opet pokreces istu pricu...niko te ne tera i ne primorava da vozis BMW ako ne zelis ili nemas mogucnosti.

Ja mogu reci da sam posle skoro 14,000 za godinu dana prezadovoljan i da za to vreme nisam imao nikakvih kvarova i problema. Uradio sam jedan servis koji je kostao ispod 200 Eura - i ja zadovoljan.

I time bi se moja diskusija u ovoj temi zavrsila, a jebacima teoreticarima ostavljam ostatak teme za prepucavanje...

[cheers]

          Uh oceikvao sam dosta ljuci odgovor ,ako izbacimo ono o jebacima teoreticarima moze se reci cak i kultivisam.Dobro je Gremline iscupao si se cini mise iz kanzdi agresivnog marketinga.....vozi i uzivaj.

kepo

Ima jedna kvaka kog tog GS-a, al najvise dolazi do izrazaja kod ljudi koji poslednju kintu daju na motor. Automatski ti popusta koncetracija kada ga nagaris ko covek, jer u podsvesti imas rovca koji ti non -stop sere da ako samo isklizas, ili nedaj Boze geknes u neki jendek na offu, moras ga parkirati dok ne isplatis kredit koji si uzeo ze njega, pa tek onda da podignes novi za popravku izgrebanog BMW-a jer ne ide da ga onako sjebanog vozis po gradu.

pit

Citat: b2man poslato 22 Decembar, 2010, 23:07
Citat: pit poslato 22 Decembar, 2010, 22:26

               
Citat: b2man poslato 22 Decembar, 2010, 21:44
cini mi se da analogija ovome postoji i u kompjuterskom svetu: mac vs pc
jedni uvek misle da su pametniji od ovih drugih.
ja licno sam vozio 1150gs adv i sa njim presao nesto preko 500 km otvorenog puta. toliko sam se primio da cu da ga kupim. ako mislite da sam lozana, slobodno recite i udrite  [prebicute]!!!

                 Iskreno za te pare sto ces da bacis na 1150 ima mnogo boljih i pouzadanijih motora tako da ....milim da si podlegao malo agresivnom marketingu ne toliko od strane bmw brenda koliko od starne recimo Lalajka i  njemu slicnih paljevina.
                    E sad ako ga stvarno kupis i budes stalno pricao o njemu u bilo kom drustvu da si onda ti nema pomoci a ako nastavis da se ponasas normalno onda si ok....od tebe zavisi sad.
matori, ne znam sta znaci to 'bolji i pouzdaniji'. daj neki predlog.
mislis da mi lalajko baca neki vudu sa gajbe?
Garant te lozi .ko sto je nalozio poal foruma sa afrikama pa sad mi imamo muku da se objasnjavamo sa afrikamanerima jeste li ili nije za off.
           E sad bolji i pouzadaniji od gs 1150 ...ima ih mnogo ,al ajde eto ti Varadera ,,,u svakom pogledu je bolji i pouzadaniji .Jos nisam cuo da se neko zalio na  VARADERA dok bi ti za gs mogo pisati do ujutru.

WOLVERINE

Citat: kepo poslato 22 Decembar, 2010, 23:57
Ima jedna kvaka kog tog GS-a, al najvise dolazi do izrazaja kod ljudi koji poslednju kintu daju na motor. Automatski ti popusta koncetracija kada ga nagaris ko covek, jer u podsvesti imas rovca koji ti non -stop sere da ako samo isklizas, ili nedaj Boze geknes u neki jendek na offu, moras ga parkirati dok ne isplatis kredit koji si uzeo ze njega, pa tek onda da podignes novi za popravku izgrebanog BMW-a jer ne ide da ga onako sjebanog vozis po gradu.

  _+     [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

kepo

E do k...a kad doèekah da mi Manijaci udeli¹e plusiæ.

farbach


pit

Citat: kepo poslato 23 Decembar, 2010, 00:17
E do k...a kad doèekah da mi Manijaci udeli¹e plusiæ.
Pa to znaci da i ti polako pocinjes da manijacis,,,osetili su te pa da te ohrabre malo

b2man

@pit
za varadero znam da je odlican motor, medjutim po mom shvatanju je ruzan.
mislis da je sva ekipa sa advrider.com u zabludi i nema pojma??? a stvarno, koje je tvoje negativno iskustvo sa tim motorom kada ga patoloski mrzis?

kepo

Citat: pit poslato 23 Decembar, 2010, 00:26
Citat: kepo poslato 23 Decembar, 2010, 00:17
E do k...a kad doèekah da mi Manijaci udeli¹e plusiæ.
Pa to znaci da i ti polako pocinjes da manijacis,,,osetili su te pa da te ohrabre malo

  [nono]

pit

      Cuj patoloski ga mrzim.Samo hocu da stvari postave na svoje mesto,Ne moze motor kome pukne kardan an 30000 km ili puz u kardanu da bude pouzadan.U Nisu ima dva gs 1100 i 1150 kod oba je crko neki puz u zadnjem tocki jbml ga.Kvar vredan 1700 evra,Mislis li da je to slucajno.Ako hoces mogu ti dam telefone tih momaka da proveriss.Dalje kod obojice je crko izadnji i prednji amortizer i to je jos po jedno 1500 evra.I to sve na oko 30000 km.Srecom pa su siromasni elektonikom al zato je tu veliki 1200 koji uz sve te mehanicke kvarove puca i sa elektronikom .E sad ti manje veruj forumima ...... to je uglavnom propaganda.Nemci su imaii Gebelsa ne zaboravi.
       Poenta je sto napaljeni bemvejasi kuju isti uz zvezde a radi se o poluproizvodu koji je sklon kvarovima kojih nema kod japanaca.

WOLVERINE


b2man