Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

depicu nemas valjda nameru da proveravas? ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

despic

klasican divljak

Toma RR

Prvi put u kolima mi je bio u Opel Astri . . . kada se spuste nasloni ima sasvim dovoljno mesta . . . to se desilo prosle godine, a tada sam imao 16god. . . inace ove danasnje klinke se uopste ne zale na sex u kolima :)

UFF

pa ne zale se bas zato sto su klinke i jos nisu navikle na komfor

Toma RR

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 13:26
pa ne zale se bas zato sto su klinke i jos nisu navikle na komfor
I zato a i zato sto je neke blam da eventualno upoznaju deckove roditelje . . . .

UFF

opet zato sto si ti mlad
oni stariji uglavnom nemaju roditelje  [rofl]


tad ih je blam da upoznaju deckovu zenu i decu

Plazma Keks


castor

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2012, 13:32
opet zato sto si ti mlad
oni stariji uglavnom nemaju roditelje  [rofl]


tad ih je blam da upoznaju deckovu zenu i decu

A ¹ta ima koji kurac da mi upoznaje ¾enu? Bo¾e mili kakvog svijeta ima...

[rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

Major

Cuti gdjole cuce te zena nije jos otisla za Nemacku ;D ;D ;D

castor

S'kæe, samo ¹to nije... [rofl]

Ne prizivaj...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

djole nije ozenjen  [nono]

pa ne bih valjda njegovoj supruzi predlozio da odradjuje uslugama za stan

castor

Pa izgleda da bi. Zato æe¹ ti sad morati meni da ponudi¹ neke usluge. Koje - dogovoriæemo se kad ¾ena ode za Germaniju... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

MIGE

eve gi i nastavak...nekako sam vise devojaka izudarao bez kola...nije bas bez kola,dovodio sam ih kuci taksijem...uuu cek cek ,kad vec pomenuh taksi da vam ispricam ovo pa da nastavim dalje...Prica pocinje 90-ih,kad je bilo mnogo para,malo posla,mnogo drugarstva i malo facebook-a(tj,nija ga ni bilo,jelte).  [thumb_up]
Tada smo bas bili nerazdvojna ekipa Misa pekar,bata Lovra i ja..ziveli smo ko bubreg u loju...stalno se vozikali taxijem..tako jednom ,udjemo kod nekog ludaka koji je je vise voleo svoj 200d nego majku rodjenu..nalickanu,namirisanu ,sacuvaj boze.hvali se on tako skoro celu voznju..pekaru pukne kurac,okrene se ka meni i nasmeje se...ja se mislim ,sad ce da pravi neko sranje ali kakvo?  [neampojma]
kako taksista udje u krivinu,pekar pocne da imitira skripu guma...ovaj u cudu jer nam se hvalio kako je tek stavio nove gume  [rofl] [rofl] [rofl]
od sajma do pijace na b.brdu,setao je levo-desno ,misleci svo vreme da ga jebu gume..  [rofl] kakva budala...ja pozadi umirem od smeha a njemu nista nije jasno...na kraju,napalimo ga mi da mu je vulkanizer stavio stare gume..pozurio je istom da jebe mater..nisam ga nikad vise sreo a voleo bih da mu kazem da smo ga zajebavali  :D

despic

Kakve to ima veze sa karanjem? Prso si batice
klasican divljak

Major


MIGE

e sad zemske..upoznam slucajno jednu devojku iz bgd-a,okolina b.brda  :D lepa bese(i dan danas je ,sretoh je skoro)Dragana se zvase ...tada je bila premrsava za moj ukus al ko je u tim godinama gledao ukus....klao sam sve sto sam stigao  :D za dobru svinju,nema losih pomija...da se vratim na pricu..jela je na svakih sat vremena,imala je neki ludacki metabolizam...jedno nase vidjanje teklo je ovako:dodje kod mene,popije kafu,pojede sendvic,malo je naguzim,opet pojede sendvic,malo mi izduva,iskenja se,opet pojede sendvic i onda je ispratim kuci...nju naravno nije bilo blam da kenja bilo gde...ja i dan danas upalim sluzbeni i dovezem se kuci kad mi je frka,ne volem svuda da bacam blato  ;)
jednom tako,posle njenog kenjanja,malo se mi pomazismo i ona skide gace..poceh da udaram ja otpozadi,kad mi nesto ,onako,malo zasmrducka....gledam ja,ne vidim nista  [neampojma] [neampojma] tek kad je malo svetlosti obasjalo njenu lepu guzu,videh da joj  curkaju guzni sokici od malopredjasnje radnje....samo sam malo usporio ritam i skoro da je smrad nestao...i sad dok pisem,osetim u nozdrvama taj miomiris  [srce]...a ne cek...to sam ja sad upravo prdnuo  [povracanje]

MIGE


MIGE


CBRR1

Citat: MIGE poslato 11 Septembar, 2012, 10:01
e sad zemske..upoznam slucajno jednu devojku iz bgd-a,okolina b.brda  :D lepa bese(i dan danas je ,sretoh je skoro)Dragana se zvase ...tada je bila premrsava za moj ukus al ko je u tim godinama gledao ukus....klao sam sve sto sam stigao  :D za dobru svinju,nema losih pomija...da se vratim na pricu..jela je na svakih sat vremena,imala je neki ludacki metabolizam...jedno nase vidjanje teklo je ovako:dodje kod mene,popije kafu,pojede sendvic,malo je naguzim,opet pojede sendvic,malo mi izduva,iskenja se,opet pojede sendvic i onda je ispratim kuci...nju naravno nije bilo blam da kenja bilo gde...ja i dan danas upalim sluzbeni i dovezem se kuci kad mi je frka,ne volem svuda da bacam blato  ;)
jednom tako,posle njenog kenjanja,malo se mi pomazismo i ona skide gace..poceh da udaram ja otpozadi,kad mi nesto ,onako,malo zasmrducka....gledam ja,ne vidim nista  [neampojma] [neampojma] tek kad je malo svetlosti obasjalo njenu lepu guzu,videh da joj  curkaju guzni sokici od malopredjasnje radnje....samo sam malo usporio ritam i skoro da je smrad nestao...i sad dok pisem,osetim u nozdrvama taj miomiris  [srce]...a ne cek...to sam ja sad upravo prdnuo  [povracanje]
pa dal je moguce....au Mige bre... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]