Glavni meni

surduk

Započeo balcan girl, 05 Septembar, 2012, 16:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

lik koji je poginuo se zove dzeger...vracali su se sa skupa iz herceg novog sa njim se vozio deki iz crusera iz bg moj drug  :'( :'( :'( :'(
http://www.ue.co.rs/vesti/5093/surduk-motociklista
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zmiya

dejan77Utorak 4. Septembar 2012.  17:18 h

alo bre ljudi ko pise ovo???? dali ste bre normalni vozio sam sa deckom , kakav bre kamion... put biio cist nigde bre nikoga.. dosta bre vise laganja i skrivanja majmuna i zataskavanja

Major


Landser

Isli smo zajedno u grupi dole decko je vozio lagano, oprezno, nije divljao ,on i Deki krenuli ranije zbog obaveza ,juce u povratku smo stali tamo...pored plastike delovi... Tri trake dve odozdo i jedna odozgo pre Uzica prvi motor se izvukao on nazalost nije udaren skroz duboko u svojoj traci...:(    neka ti je slava brate

ЯЭВОЛУТИОН

malo im tri trake za odozdo.....porod bi mu satro....da geni ne predju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ProjectLord

Sad sam saznao o kome se radi, i smorio sam se totalno... upoznas dobrog coveka, i sutra ga nema vise...
Decka sam upoznao pred polazak u HN, pili pivo kod Cruisers-a...
.
.
.

balcan girl

ja ga nisam upoznala ja sam dobra sa cruserima...jbg natasa mi je skroz sjebana :( deki isto...jbg deki je taj koga je omasio za dlaku i spucao se u dzegera...:(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Zverka

ja i dalje ne kontam o kome se radi...ima neki fotos???nesto ??
Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

nemam fotke zveri samo su mi javili sta se desilo ...ja nisam isla u HN
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!