Glavni meni

BMW C600sport

Započeo cika zuba, 05 Septembar, 2012, 09:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Konaèno stigao kod nas!! Na velikodu¹nost ljudi iz Delte nisam mogao da odolim pa sam seo da ga provozam!!  [yahoo]  [yahoo]  [free]
Utisak,pa ¹ta ja znam,svidja mi se snaga-ubrzanje i bord comp,pokazuje èak i pritisak u gumama  8)  8) Parkirna automatska koènica,èim se spusti æopa!  [thumb_up]  [thumb_up]
Malo bljak zavr¹na obrada,utisak koji ostavlja je da nekako taj skriveni Taiwan ipak izbija iz njega...  [neampojma]  [neampojma] 

[/

Lazic

I ko¹ta verovatno milion...[facepalm] Ali zato ima lanac i to trajno podmazan kao na Jawi...:D

Major

Da kosta kosta ;D
Nista specijalno nisu izbacili.

cika zuba

10700€
taj deo u kom je skriven lanac je tako jeftino uraðen,katastrofa!! [doh]  [doh]
[/

Major

Neko ce da ga kupi samo zbog znaka ;)
Na to najvise pucaju. Kao sto su pre kupovali one Pezo skutere od pitaj q koliko evrica :D

Lazic

Taèno sam znao, preko milion... [facepalm]

Hohštapler

Ja uop¹te ne svhatam taj trend ogromnih skutera... 600cc...
Po meni to gubi svoj smisao. Skuter je sjajna stvar i treba da je mali i okretan, da bude jeftin za vo¾nju, odr¾avanje i registraciju...
A o ceni ne vredi ni prièati, uostalom, nekome je i to malo tako da...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Pazi, da imam neku ruèno raðenu Bimotu od 40k, verovatno bi mi bilo skroz logièno da imam skuter od 10k, ali NEMAM...  ;D ©ta vi¹e, nemam èak ni motor, a tako bi voleo da imam... [facepalm]

Major

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 05 Septembar, 2012, 11:18
Ja uop¹te ne svhatam taj trend ogromnih skutera... 600cc...
Po meni to gubi svoj smisao. Skuter je sjajna stvar i treba da je mali i okretan, da bude jeftin za vo¾nju, odr¾avanje i registraciju...

To je zato sto si mnogo negativan ;D ;D ;D
Imao Burgmana 650, nije mali skuter ali je okretan i u njega moze da stane peceno prase i desetak piva bez da se gurkaju ;)
E sad cena, ako neko ima para da kupi skuter od 600cc i vise taj ima para i za gorivo, registraciju i odrzavanje.

Bori¹a

i po mom misljenju ko ima para za skuter od 600cc ima i za kombi kojim ce da tera prasiæe peèene

MILJAN

Cave ab homine unius libri

easy

stvarno jadno deluje zavrsna obrada i materijali su nesto bzvz.
najgroznije izgleda ovaj deo gde su farovi XD

MILJAN

aha.. i meni farovi lièe na kineza...ali su zato napucali cenu Varadera...ccccc
Cave ab homine unius libri

Major



Major


Jefta


El Jefe

BMW tvrdi da se pravi u fabrici u Berlinu?Mada ,oni su tvrdili da dobijaju rat kad su Rusi pili votku u tom istom Berlinu.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Citat: Jefta poslato 06 Septembar, 2012, 12:42
Ma Burgman je zakon... :)

To jeste! Burgman je ovde i mama i tata za ovu sklopociju ;)

El Jefe

Moram prvo da provozam BMW ,da se ne kaze da kudim konja koga nisam jahao.Valjda ce biti neka promocija.
Друштво за заштиту од животиња