Glavni meni

Septembar Djavolja Varos ili Zaovinsko jezero

Započeo UFF, 04 Septembar, 2012, 14:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dusankobgd


zmiya

Nisam i¹ao do same Djavolje varo¹i ali sam prolazio tim putevima od Prolom banje ka tamo,klasièni ¹umski putevi,malo ¹ljunak,malo zemlja..

MILJAN

Citat: UFF poslato 07 Septembar, 2012, 12:57
Citat: AndreyRR poslato 04 Septembar, 2012, 17:54
Kako si kontradiktoran u Rumuniji po punom gasu,boli me kurac da obilazim zamkove
i picke materine a sad u Srbiji bi obisao svaki kontejner u selu.

i dalje me boli qrac za zamkove
pogotovo u drugoj drzavi
i ovo nije zamak i tako nesto ne postoji u drugim drzavama

ne razumem tvoj post, ako ti ne odgovara niko te ne tera da ides

miljane jebes moto skup ako mi se vozi do mora tj grcke vozicu bio neki skup tamo ili ne, valjda idem zbog voznje i mora a ne zbog skupa na kojem ni ne znam nikog
samo sam dao predlog. Ja inaèe idem sa mojom ekipom tamo.Ne trebaju mi manijaci da bih do¹ao do ostrva....TAsos je lep¹a atrakcija od Ðavolje varo¹i jer æe¹ videti da je ni¹ta posebno..NIje u pitanju moto skup..Ma¹i¹ poentu..Pla¾e na tom ostrvu se fenomenalne...Zato i idemo... Ti idi gde oæe¹..Slobodna zemlja.-.. Cene u kafiæu kod ÐAvolje varo¹i su astronomske pa obrati pa¾nju na cenovnik.. Inaèe to je par stena èudnog oblika i ni¹ta vi¹e..Nièega nema tamo...Videæe¹..
Cave ab homine unius libri

UFF

Pa mogu da otvorim tema voznja do grcke a znas koliko ce da ih ide?

ko ima zelju, motor za put, kintu i slobodno vreme i sve to da se poklopi

eto zasto djavolja varos (odgovor i za sabanarr i milljana)

zato kad mi se ide negde preko lepo odem sam - ni za rumuniju se nismo svi poklopili da idemo zajedno a kamo li negde dalje

Taraba

Na tasosu ti je pivo 3e skoro svuda osim u prodavnici, a tamo je 1.5. Ne verujem da u Ðavoljoj varo¹i deru vi¹e od toga.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MILJAN

ma opu¹teno... na skupu nije ta cena...Ali mene ne zanima to...napomenuo sam da znate kada odete tamo...
Cave ab homine unius libri

perlx

Djavolja varos nije nesto ostavlja bez daha, u stvari cak pogled sa Avale ka jugu ostavlja veci utisak na posmatraca nego Djavolja varos.
Nije losa za posetiti ako ste u blizini ili u prolazu, ali tuci put do tamo je, po meni, bez veze.
Plus put je iz vise deonica, onaj deo koji su pravili lokalci je sasvim ok, onaj koji je pravila drzava je ocaj od koga se Jugo i endurace smore a bilo sta nize ostavi sajtne, branike, kartere i organe putnika usput.
Jedino ako se ove godine nesto promenilo.


jevta

Bio prosle godine put sasvim normalan za zemlju srbiju.Mesto koje  treba obici neizostavno.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,5146.msg135055.html#msg135055
Svi nesto seru kako je tamo negde lepo i dobro zbog nas samih ta destinacija nije uvrstena u svetska cuda a bila je u zestokoj konkurenciji.
Ne cenite sebe i ono sto imate samo vam je nesto tudje dobro.

UFF

iskreno ja sam hteo da odem bas zato sto je u nasoj drzavi a puca nam qrac
dok nam je jebeni transavganistan popularan a put/asfalt je kantastrofa

temu sam otvorio samo kao predlog
ne moramo tamo
ako imate bolji ideju ili lokaciju gde je zainteresovano vise clanova da ide hajde recite pa idemo tamo

ja dzavolju varos uvek mogu i sam da obidjem, sto cu i da uradim

jevta

Ako sve bude kako treba ja u nedelju idem ovo
[bejzbolka] [bejzbolka]za bosnu treba zeleni inace bi isao i u stanisic,Necu da ga platim iz principa.

https://maps.google.com/maps/ms?msid=213595650122434619270.0004c91639b55a35d8399&msa=0

Taraba

Gde je ona karta ¹to je Ga¹pareviæ obele¾avao predloge za vo¾nje u 2012?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

ona mapa sa kucicama koje se zovu dvorci?
koji ce ti to qrac?

daj neku predlog kao sto je uvac ili bar kao srebrno jezero

Taraba

Ma ne to bre. Davali smo predloge gde će da se vozimo, a gaša je turao motoriće na kartu... ne ona njegova bljuvotina.
Edit: Meni pola foruma ne radi od kad su stavili Trend Micro Web Security u firmi... ne vidim slike, ne radi search... 1000 kuraca ne valja, pa ne mogu da nađem di je to.

Edit2: Borsko jezero?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

bili vec na borskom jezeru

daj nesto drugo

kod fenixa na rostilj? :D

zVuk

perucac na tari, tj. zaovinsko jezero....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

jevta


zVuk

ili recimo rtanj......u svakom slucaju lokacija kolko hoces, samo da se dogovorimo....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

vala ja bih najradije na zaovinsko
odlican predlog
sta kazete?

jevta

Uvek lepa destinacija samo ne znam kaoko je sad posle ove vatre

UFF

Eto par njih me forsiralo da otvorim temu i zakazem sledecu voznju a sad se niko ne javlja
ili su na moru ili su se tek vratili i sve pare potrosili ili sta?

alo ljudi kraj sezone ce jos malo aj se vozimo dok jos mozemo