Glavni meni

Septembar Djavolja Varos ili Zaovinsko jezero

Započeo UFF, 04 Septembar, 2012, 14:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mik

Kakve ste seronje!
Ja bar imam opravdanje (i to vidljivo), napio se do besvesti i osvanuo sa sjebanim laktom - buknuo k'o...

Lazic

©ta si uradio sa laktom crni sine...? A i mi imamo odlièan razlog, o¾drali se i zapili malo pre Tare, i nije nam ni¹ta buknulo...:D

Mik

Ma ...!   Otkud znam, nemam obicaj da pijem nego se napijem do obesvescivanja.
Al' proci ce! Jeb'o nam otac mater u neka dobra vremena, ako ne oborimo "Golfa"motorom, tata ima razloga da nas bije!

Lazic


Mik

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2012, 10:30
Oborio si golfa laktom...??? :o

Ne, nego si ti oborio Golfa, i, ako me pamcenje sluzi, prvog dana na KLR-u. (Bese to na nekom forumu.). Aj' sad ko je pijaniji?

A kad se ide na to Zaovinsko jezero?

(Pretpostavljam da je odgovor "Kad se otrezni", al' ipak da pitam.)

Major


Lazic

Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2012, 01:23
Ne, nego si ti oborio Golfa, i, ako me pamcenje sluzi, prvog dana na KLR-u. (Bese to na nekom forumu.). Aj' sad ko je pijaniji?

Gde se toga seti... [cheers]

U pitanju je bio i jo¹ je KLE, nije bio prvi dan, nego prva vo¾nja u januaru 2011-te i nisam ga bre oborio laktom, nego sam mu skinuo branik protektorom... [rofl] [rofl] [rofl]
A da nisam trezan, nisam... :D

Mik

Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2012, 09:04
Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2012, 01:23
Ne, nego si ti oborio Golfa, i, ako me pamcenje sluzi, prvog dana na KLR-u. (Bese to na nekom forumu.). Aj' sad ko je pijaniji?

Gde se toga seti... [cheers]

U pitanju je bio i jo¹ je KLE, nije bio prvi dan, nego prva vo¾nja u januaru 2011-te i nisam ga bre oborio laktom, nego sam mu skinuo branik protektorom... [rofl] [rofl] [rofl]
A da nisam trezan, nisam... :D

Ih, samo branik! Za to se nije vredelo ni truditi!

A da nisi trezan to se podrazumeva, jer kako bi smo se uopste sporazumeli? (Na primer ako kazes raspalio u Golfa a pri tom stradao Audi, sve je jasno. E sto mi se dopada ovo stanje otezanog rasudjivanja!)

(Nego jel' si menjao broj telefona? Mozda mi ustreba neka konsultacija za neki saobracajni prekrsaj - gazenje pune crte, to svi rade, samo mene 'vataju. Moze na SMS, moj broj je 064/3295-208.)

[cheers]

Mik

I jos sam hteo da pitam da li je Pancevo - Zaovine - Pancevo realna tura za dan? Koliko km ima od Kokinog broda do tih Zaovina?)

UFF

cela srbija od pocetka do kraja odakle os je realna tura za dan

MILJAN

Tura gde se samo vozi..To je njesra..Ode bulja a nisi video nista osim asvalta.Npr.idem u subotu u Nis na skup shadowsa ali idem mimo autoputa preko nekih sela.Udoban bajk i uzivanje u prirodi...Ovo vreme pogoduje pa mozete da pravite visednevne turw vikendom.
Cave ab homine unius libri

Mik

Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2012, 23:02
I jos sam hteo da pitam da li je Pancevo - Zaovine - Pancevo realna tura za dan? Koliko km ima od Kokinog broda do tih Zaovina?)


Sta li sam samo pitao, pa to potpuno ne drugoj strani u odnosu na Kokin brod! (Sad vidim na Google maps)

(Vec sam pominjao da sam u srednjoj sloli imao dvojku iz geografije, i to ne zato sto sam znao za dvojku, nego sto sam bio simpaticno dete, ponekad i trezno. Ali taj nedostatak osecaja za prostor me zeza celog zivota, jednostavno sam hendikepiran.)

Mik

Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2012, 23:16
cela srbija od pocetka do kraja odakle os je realna tura za dan

Ono jes' tako, tol'ko o silnoj Srbiji (za sta su zasluzni politicari)!

(Medjutim ja polupao loncice, prvo me Miljan zbunio, pa pogledao "Google maps", pa shvatio da sam tu nesto pobrkao. Hvala Miljane za post, ko zna gde bi ja zavrsio da sam krenuo po svojoj ideji.)

Lazic

Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2012, 22:58
Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2012, 09:04
Citat: Mik poslato 26 Septembar, 2012, 01:23
Ne, nego si ti oborio Golfa, i, ako me pamcenje sluzi, prvog dana na KLR-u. (Bese to na nekom forumu.). Aj' sad ko je pijaniji?

Gde se toga seti... [cheers]

U pitanju je bio i jo¹ je KLE, nije bio prvi dan, nego prva vo¾nja u januaru 2011-te i nisam ga bre oborio laktom, nego sam mu skinuo branik protektorom... [rofl] [rofl] [rofl]
A da nisam trezan, nisam... :D

Ih, samo branik! Za to se nije vredelo ni truditi!

A da nisi trezan to se podrazumeva, jer kako bi smo se uopste sporazumeli? (Na primer ako kazes raspalio u Golfa a pri tom stradao Audi, sve je jasno. E sto mi se dopada ovo stanje otezanog rasudjivanja!)

(Nego jel' si menjao broj telefona? Mozda mi ustreba neka konsultacija za neki saobracajni prekrsaj - gazenje pune crte, to svi rade, samo mene 'vataju. Moze na SMS, moj broj je 064/3295-208.)

[cheers]

063 222 000, superhik... :D

UFF


Mik

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2012, 00:29
rekoh ja da lazic ima jebacki br mob

Ne, to samo policija ima privilegije.
A ja bi se raspitao za neki saobracajni prekrsaj (ako se to svede na zalbe, a u Pancevu sigurno ide na to), pa kud bolje adrese!?

Hvala!