Glavni meni

U SLO preko HU i AU...

Započeo davidoff, 22 Avgust, 2012, 13:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

davidoff

Bilo je tu jos setnje tu i tamo....sutra je dan za put ka Ljubljani pa se ranije leze ali ne ide da odem iz Beca bez da probam cuvena rebarca i pivo koje se sprema ispred gosta....odatle nemam slika jer sam bio umazan do lakata od rebaraca tako da morate da mi verujete na rec da je bilo vrh... ;D ;D ;D


Ujutru u 6 pokret.....samo gas do granice sa SLO....opet kisa i magla celim putem...uzas...nege u brdima oko Graza stajem na pumpu kad pored mene auto leti u suprotnom smeru i docekuje se na krov....ja stao spustam copavu i krecem da trcim preko bankina medjutim dok sam ja sacekao kamioncine da prodju u suprotnom smeru je vec stalo 3 auta i krenuli su sa izvlacenjem ljudi....niko nije povredjen sva sreca,covek zaspao za volanom....
We won't forget you Marco....


davidoff

Granica AU i SLO tj. njeni ostaci...magla kao sir prst pred okom se ne vidi..uzas...
We won't forget you Marco....


davidoff

Stizem u Ljubljanu...subota je oko 9 ujutru a meni gume na zicama...zovem Span-a da vidim ima li guma i odmah krecem na zamenu jer rade do 13h subotom...
We won't forget you Marco....


davidoff

#23
Zamena je brzo gotova,usluga je vrhunska,gume svezeg datuma,itd. .....

Evo kontakt kome treba:

http://trgovina.span-sp.si/index.aspx?source=lokacija

Sledeci je dan za reku....ujak ima camac za prevoz turista rekom Ljubljancom pa tu provodimo dan na vodi....
We won't forget you Marco....


davidoff

Prelep pogled sa reke....
We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

We won't forget you Marco....


davidoff

Sve u svemu jako kvalitetno provedena 4 dana i oko 2000km...video sam drage ljude,upoznao nove,video svasta lepo,potrosio sve pare  ;D ;D i nije mi zao....nadam se da cu sledece sezone moci da obidjem i Budimpestu i Graz i Maribor kad budem isao u AU ponovo....



Kraj....
We won't forget you Marco....


UFF

bio i ja sa dzimikom do tog luisa i hg u becu
ja bi sad za Prag..
zainetresovan neko?

davidoff

Ja jesam zaiteresovan ali nemam evrica vise ni do granice....mada ko zna tamo negde polovinom Septembra nikad se ne zna...
We won't forget you Marco....


davidoff

E da onaj Shell V-Power 98 oktanski benzin je lud skroz motor je podivljao posle ove nase krdze...dok sam ga sipao priblizim se da vidim koliko jos moze da stane a ono pece za oci kao vatra da gori iz rezervoara...motor trosio celu litru manje....
We won't forget you Marco....


Major

Citat: davidoff poslato 22 Avgust, 2012, 14:16
Bilo je tu jos setnje tu i tamo....sutra je dan za put ka Ljubljani pa se ranije leze ali ne ide da odem iz Beca bez da probam cuvena rebarca i pivo koje se sprema ispred gosta....odatle nemam slika jer sam bio umazan do lakata od rebaraca tako da morate da mi verujete na rec da je bilo vrh... ;D ;D ;D


Ujutru u 6 pokret.....samo gas do granice sa SLO....opet kisa i magla celim putem...uzas...nege u brdima oko Graza stajem na pumpu kad pored mene auto leti u suprotnom smeru i docekuje se na krov....ja stao spustam copavu i krecem da trcim preko bankina medjutim dok sam ja sacekao kamioncine da prodju u suprotnom smeru je vec stalo 3 auta i krenuli su sa izvlacenjem ljudi....niko nije povredjen sva sreca,covek zaspao za volanom....

Jesi mozda svracao u onaj restoran OLDTIMER?

UFF

znam sipao sam ga u italiji :)
svetlo plave boje mislim da je bio

davidoff

Iskreno pojma nemam kako se zove restoran ali je na par nivoa ima i neke prostorije i hodnike ispod zemlje gde je pusacki deo...sami prave pivo i rakiji kao i viski od jecma...sve sam to probao ali rebarca su da odlepis....
We won't forget you Marco....


Major

Citat: davidoff poslato 22 Avgust, 2012, 14:55
Iskreno pojma nemam kako se zove restoran ali je na par nivoa ima i neke prostorije i hodnike ispod zemlje gde je pusacki deo...sami prave pivo i rakiji kao i viski od jecma...sve sam to probao ali rebarca su da odlepis....

E pa to ;D
Ja sam bio kad su pravili ceo ulazni zid od cokolade ;D Deca su bila odusevljena.
Hrana je fenomenalna!

easy

ja bas hteo da te pitam de s' posh'o sa onakvim gumama jbt

davidoff

Citat: easy poslato 22 Avgust, 2012, 16:31
ja bas hteo da te pitam de s' posh'o sa onakvim gumama jbt

Posao da ih satrem na autoputu.... ;D ;D ;D ;D Kaze ovaj lik sto menja gume kod Spana kad je video gumu da sam dobro prosao mogla je da se rascveta negde usput jer sam je vozio do kraja skroz + sam bio natovaren ko konj... ;D
We won't forget you Marco....


zmiya

Nema taj pojma,mi ovde samo na takvima i vozimo..