Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


Kostić

Citat: UFF poslato 26 Februar, 2015, 02:29
[rofl]  ja vam samoi preneo sta se desilo pre neki dan
i to coveku bolesnom za odrzavabnje vozila, krenuo je u madjarsku na terraplazu a posle je trebao od mene da uzme zmiju

jebe mi se sta je bolje i kvalitetnije ne primaj se mada mislim da je freepartyman u pravu jer imam dva drugara koji drze moto servise i oboje tvrde da je audi generalno vise u servisu nego na ulici kad se poredi sa meckom i bmw-om
da li su pristrasni ili govore iz iskustva ne znam ali s'obzirom da drze srevise i ne voze audi rekao bih da je to iz iskustva (jedan je radio u jeep-ovom ovlascenom servisu pre toga i kaze da je skoro svaki ciroki tesko govno kvarljivo i preskupo za odrzavanje a gde ces iskusnijeg od njega po tom pitanju)

moj stari crveni audi 80 iz 1982, proveo par godina na putevima i nijednom u servisu. burazer imo nekoliko tih starih i sa svakim pre¹ao boga oca bez blama. mom ode dihtung a ja odem na more vratim se, preðem 22 000 i tako ga prodam. isto ko i stare meèke, bembare etc.  ljubi¹in stari 1602 smrvio klip pa i¹ao bez pardona, otpao mu toèak, kardan, al motor nikako. posle imo e36 be¹e, onaj 'marsovac' prvi model 90' be¹e ¹to je progla¹en za najlep¹i auto tog vremena. taj bmw i¹ao bez ulja na ¹ipci i tako je prodat. ra¹a tero staru meèku, palio je niz ulicu, pre¹o snjom iks...  sver s uto ista germanska govna na toèkovima, kao i sve ostalo na toèkovima, samo je pitanje presti¾a unas srba, koje govno manje smrdi i u koje æe pièke da uðu.

ima toliko lepih i dobrih automobila, koja ne pune d¾epove germanima....

Kengur

Citat: Zeljkamp poslato 26 Februar, 2015, 16:57
Nemanja, znas li nekoga ko ga ima ili je vozio ?

Naravo drugar iz kraja. Vozio je i stari model, a sad ima taj koji hledas ili diodu nisam siguran.... Samo nije matic.

Kengur

Izmedju ta dva imao a4 1.9tdi i vratio se na benzinjaru

Zeljkamp

Benzin je zakon. Dizel je za traktore i kamione.
TwinZ Auto & Moto

Kengur

On je decko zadovoljan, e sad, stvar ukusa i potreba, sve ostalo mozemo da razglabamo u nedogled....

castor

Zeljo, pogledaj na AutoBildovom sajtu ako mo¾e¹ da naðe¹ u kom je broju bio kao polovnjak, pa da ti iskopam kod mene u papiru, slikam i okaèim... Malo mi je mnogo da èeprkam po 100 brojeva...
It's the ride that matters, not the bike…

Zeljkamp

Jel bio na testu bas 2.4 benzin ili neki drugi A6 ?
TwinZ Auto & Moto

freepartyman

Najbrzi porodicni auto :)


I became a beast to rid myself the pain of being a man


Bori¹a

ruku na srce, ovaj bmw karavan je nesto najruznije sto videh... tj zadnji kraj... limuzina je mama :drka:

freepartyman

Bmw ruzan do zla boga a zato audiju stoji karavan [balavi]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

imam istog ovakvog, karavan, audi... samo 15 godina stariji i 500 konja slabiji [rofl]

castor

Citat: Zeljkamp poslato 27 Februar, 2015, 19:42
Jel bio na testu bas 2.4 benzin ili neki drugi A6 ?

Nemama pojma, ali oni spomenu i sve ostale modele motora i varijante karoserije, pa æe biti i taj 2.4 V6 benzinac...
It's the ride that matters, not the bike…

freepartyman

Posto smo konstatovali da je m5 mnogo ruzan u karavan verziji,, evo jos malo rs6 avanta u Beogradu. Klik za vecu sliku ;) Joker-u vidis da volim neke modele audija  :P













I became a beast to rid myself the pain of being a man

Mik

Citat: kosta66 poslato 26 Februar, 2015, 19:13
Citat: UFF poslato 26 Februar, 2015, 02:29
[rofl]

moj stari crveni audi 80 iz 1982, proveo par godina na putevima i nijednom u servisu. burazer imo nekoliko tih starih i sa svakim pre¹ao boga oca bez blama. mom ode dihtung a ja odem na more vratim se, preðem 22 000 i tako ga prodam. isto ko i stare meèke, bembare etc.  ljubi¹in stari 1602 smrvio klip pa i¹ao bez pardona, otpao mu toèak, kardan, al motor nikako. posle imo e36 be¹e, onaj 'marsovac' prvi model 90' be¹e ¹to je progla¹en za najlep¹i auto tog vremena. taj bmw i¹ao bez ulja na ¹ipci i tako je prodat. ra¹a tero staru meèku, palio je niz ulicu, pre¹o snjom iks...  sver s uto ista germanska govna na toèkovima, kao i sve ostalo na toèkovima, samo je pitanje presti¾a unas srba, koje govno manje smrdi i u koje æe pièke da uðu.

ima toliko lepih i dobrih automobila, koja ne pune d¾epove germanima....

Pa sta napisa? Ja te probleme nemam ni slucajno (ma ni pod razno) na Yugu '90, a (skoro pa) najbrzi sam na ibarskoj. Kakvi dihtunzi, smrvljeni klipovi, otpadanje tockova ... U jbt, sacuvaj boze!

(U jbt., a tek ovo : "al motor nikako"! K'o da je pravilo da motor treba da otpadne!)

(Nego evo ti + za nepunjenje germanskih dzepova. A pobice nas svakako.)


Radanovic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

kako se ovo otvara?

TEEfqd

dobijes pajser uz auto :D