Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 22:11
Ako se potrudis bar jedno 4 komada, mada nisam siguran pitaj cbrr1 :)

Ali ti tvrdim sigurno da dve picokare mogu na jedno sediste :)


ps Nemo' da pocnem da vam saljem komentare u kantu :P

          Moze al ako otvoris svoju temu o sranjima

Kengur

Ovo je moja tema, ja sam ljubitelj audija :P


UFF

Hahahhahaha ne znam da li mi je smesnije sto kengur jos uvek radi domaci ili sto ga je cuveni amg ispusio  :D

Kengur

Nemam ja sta da radim domaci, kad sav noramalan svet zna da je audi brzi. Zadnji pogon VS quattro moze da poredi samo imbecil i da tvrdi da je auto sa zadnjim pogonom brzi po krivinama... ;)

A sad cu da ti obrisem kom jer trolujes temu :P

pit

 [rofl]
Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 22:15
Ovo je moja tema, ja sam ljubitelj audija :P



  Pa onda kazi vec jednom koliko jagnjica staje u AUDI...AL POSEBNO ZA SVAKI MODEL. [rofl]

UFF

Auuu bre kako sam glup pa ne znam da je audi izmislio pogon na sva 4   uzmi uporedi neko bmw koji ima X oznaku sa audijem koji nije kvatro
posto si poceo da pravis relna poredjenja kao pit

Kengur

Pitao si KOJI JE TO BOLJI AUTO OD M5 Prosto, RS6!

Hoces da poredis najjace modele, eto ti poredjenje... RS6 vs M5

Jel ima uopste M5 x drive?

Kengur

Nemam jagnjice, kazem mogu za suknje da ti kazem...

Jbg, ipak si ti stariji covek, mozda si navikao da teras jagnjice, mi mladi stavljamo samo mladu picetinu u kola... :P

pit

Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 22:29
Nemam jagnjice, kazem mogu za suknje da ti kazem...

Jbg, ipak si ti stariji covek, mozda si navikao da teras jagnjice, mi mladi stavljamo samo mladu picetinu u kola... :P

       Ma da bre ja samo babe tovarim....

Kengur

Ne kazem ja da ti tovaris bake, samo ti kazem da nemam jagnjice :D

bokilic

zena moze i sa sela da bude,doduse i pozeljno je ,
motor iz japana,
auto nemacki..ili zamenski,,japanski....
koja marka,ma nevazno,,svabe i japanci to sasvim lepo odrade...
brmmmm

UFF

Pite ti rece da je amg bolji
sta bi?

Kengur

bokolic +

Vidi, dosta japanaca bih stavio ispred nemaca na jedan...
Prave to danas japanci vrlo lepo... Pre su pravili ocajan enterijer, ali zato auto ne mozes da unistis... Sada su popravili enterijer, ali ne znam bas kakav je kvalitet...

pit

Ako bi poredili Audi vs Mercedes vs BMW zna se ko bi bio pobednik.SLS je auto o kome pomenuta dvojica mogu da sanjaju a ako se izdzekirate sa nekom nafriziranom verzijom samo da znate da Mercedes ima i  Formulu 1 . [yahoo] [yahoo]

Kengur


Plazma Keks

ima jedna stvar. ti ces taj SLS moci da kupis u toj AMG varijanti i za nekoliko godina ces ga prodati za jos vise, a tom Audiju ce drasticno pasti cena jer je to najobicniji nabudzeni velikoserijski auto ;)

pit

Citat: Kengur poslato 26 Avgust, 2012, 22:40
Jel to ovaj sls? :D
1080p: Mercedes SLS AMG vs Evotech Audi RS6 Sedan 740 HP

FM4: Audi R8 V10 Vs Mercedes SLS AMG

   Evo ga u akciji sa najjj Audijem ....obrati paznju kako Audi ostaje u tackicu se pretvorio....i kako jadnik na kraju zamalo glavu da izgubi kad je SLS ukocio.

Plazma Keks

zasto si stavio klip iz igrice? sramoto...

UFF

Citat: pit poslato 26 Avgust, 2012, 21:23

        Neka je i oprao AMG bas me briga ...mnogo bitnije je da je opro najboljeg,najlepseg,najaceg ,naj,naj,naj, u vasioni.... bengvejca.


pa moze i jugo da ga odere meni je bmw opet najbolji a ko hoce nek vozi juga  jebe mi se bas
kao sto je tebi i dalje najbolji mercedes a kenguru audi pabsta se onda koji qrac raspravljamo? kad jedni drugima milkenja promeniti necemo

Plazma Keks