Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Milomir27

Citat: Kengur poslato 19 Avgust, 2012, 14:23
Kale gospodar vremena, i komsija miki travolta iz borca grede. :)

Gospodar Vremena i Travolta
hahahahahahhaha,a sto bre bas iz Borce

CBRR1

Kengure nabijem te na tuki... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj]

Kengur

Pa to je cuveni travolta iz borce grede, a zasto pojma nemam :) Kucaj n YT ima par klipova lik :)

[srednjiprst]

tuki je u kvaru, polizes nam karu...  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

CBRR1

ma vidim ga po kraju sa vremena na vreme..a i cerka Ana mu je luda..svi je zovu crazyAna....

Milomir27

pa takvi ste svi iz Borce "crazy" [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Pa kad doruckuju stako, a rucaju ugalj... Normalno da su krejzi :)

CBRR1

Citat: Kengur poslato 19 Avgust, 2012, 14:44
Pa kad doruckuju stako, a rucaju ugalj... Normalno da su krejzi :)
a vecera..?

Kengur

Tu mlate metale, samo prsti... :)

Major

Gospodar Vremena i Travolta su teske budaletine!

UFF

Citat: cbrr1 poslato 18 Avgust, 2012, 19:03
vozio par dana okvir mi pukao..

pa dodjes kod mene po motomanijacki ram  8)

Kengur


pit



   Pocepa ga Audi samo tako...kazem ja da je bendzo go kurac ali ovi sektasi ne veruju...eto vam sad.

Kengur

quattro IS magic?
why Quattro? - that's why :
Audi A8 4.2L Ice hill climb


Nemoj pit e nije bas tako, dobio ga jedva na kraju :)
Ali je zato oprao amg a muski :D

pit


        Neka je i oprao AMG bas me briga ...mnogo bitnije je da je opro najboljeg,najlepseg,najaceg ,naj,naj,naj, u vasioni.... bengvejca.

CBRR1

Citat: pit poslato 26 Avgust, 2012, 21:23

        Neka je i oprao AMG bas me briga ...mnogo bitnije je da je opro najboljeg,najlepseg,najaceg ,naj,naj,naj, u vasioni.... bengvejca.
juuuu sta si rekao za bmwejca....



Kengur

Sto se tice mog nekog nazovi iskustva sa audijem, to su A4 2003, i tt kabrio 2.0tfsi valjda 2008 godiste... Oba u vlasnistvu mog burazera.

A4, imam prilike cesto da ga vozim, u pitanju je 1.9 tdi koji je svima poznat. Od opreme ima skoro sve, jedino nije quattro i nema navigacuju...
Placen pre 6,7 god 16500e, sada na satu ima oko 200 000km mozda i preko. Od kvarova apsolutno nista osim nekog releja koji je zalepio pa ostala stop svetla upaljena... Turbo i dalje ne slini, ulje ne trosi...

Po meni odlican autic, gepek dovoljno velik, zadnja klupa malo manja za moj ukus, lepo ide, lepo se ponasa na putu...
Mane, sto nije quattro :D

TT, sam samo probao, unutra je drkanje kako je odradjen. Svetlo braon koza, siroki savovi na spojevima sedista, tabla volan, sve je drkanje. Nisam ga nesto stiskao preterano mada povlaci lepo. A i lepo trosi...

Realno je auto za hvatanje kurava, ja licno ne volim dvosede, ali da je dobar, dobar je :) Samo nikako za prvi i jedini auto...


ЯЭВОЛУТИОН

jel ovaj

http://www.arcar.org/fotos/vehiculos/4013-Auto-Union-DKW-1964.jpg

sa Vartburgom ispod haube ili onaj manji brat sa trabantom ispod haube >>>>>

nego koliko pecenih jagnjica staje u gepek od TTke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Ako se potrudis bar jedno 4 komada, mada nisam siguran pitaj cbrr1 :)

Ali ti tvrdim sigurno da dve picokare mogu na jedno sediste :)


ps Nemo' da pocnem da vam saljem komentare u kantu :P