Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sremac

TDI ?
TDI je raga to se ne kvari
-Be¾i od simensove elektronike
-be¾ od 2.0 16v
-be¾i od 2.5
-be¾i od 1.6 preslabo ti je
1.9?
-e to ti je dobro samo oæe dizne da odu

sve je to isto ljudi moji, pitanje je samo znaèke ¹ta se kome svija :D

Lepi prevozi  Serpente i Joker  [clapp]
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

vozim sad 1.6 tdi u polu cipovan na 120hp

nije preslabo :)


mada evo plus za post

sremac

opet neka gradska zujka za off ?

a ¹to si ga èipovao kada nije preslab :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

pa jebi ga iskreno bio je

pre njega imao prosli model 1.9tdi i to ne sa 5 brzina i 101hp vec 6 brzina i 131hp

posle seo u ovo i ne ide, ja pun gas ono govno i dalje ne ide jbt  :wtf:


a to je najjaca kubikaza kod dizela koju mozes da kupis, danas malo restilizovan isti model je najjaci 1.4tdi  [govance]

Bori¹a

ja u 1.9tdi 90ks pumpa dizna samo loz ulje, ne odrzavam nista spec, malo troskara ulje al ko ga jebe, sipam na agro karticu, kosta me 135 din litar i manje trosi nego evro dizel 😁

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Kostić

bolje sipaj ulje iz mek donaldsa, ni¹ta ne ko¹ta, daju d¾aba. da lap¹e potruje¹ srbiju. srbine. posle ka¾u, ne valja nam vlas. pa kad vide vas take, ja¹taæe pa æe i oni isto.

Lazic

Ne izmi¹ljaj Kostiæu, vo¾nja na ulje iz Meka ili bilo koje drugo restoransko je mnogo manje otrovna nego na eurodizel... :o [facepalm] Prièam o starijim agregatima koji mogu bez problema da rade na ta ulja... Farbaè vozi suzu dizel na staro motorno ulje, e to je kancerogeno za medalju... Al' vozi se d¾abe... :D Dodu¹e ima i HHO pa mu je potro¹nja sme¹na, ali kad bi svi vozili na stara ulja... :o

Ivicat

A5 2011. Popravka menjaca 2000e. Kupljen od prvog vlasnika iz Nemacke (distributer za Audi).

Lazic

Pa dobro, nije skupo kad poredi¹ plate¾nu moæ nekoga ko je za A5 tresnuo 50k, sa proseènim Srbinom i srpskim kolima od 1500e... Zamena menjaèa nije ispod 200...

Hurricane

..taj menjac je cudo od tehnike, ne cudi s obzirom da je za onu prvu staru a8-icu tesko naci tiptronik i ugraditi ga ispod 2000 eur

Jedan poznanik je bukvalno poklonio majstoru auto za neke smesne pare kad mu je ovaj zamenio menjac i ispostavio racun..

Kostić

hho majka d¾abane, al je pretnja po izvore pitke vode. ni struja nije dobra, a to æe da se poka¾e za 50 godina, kad se nagomilaju baterije.

OKi

Zato ja vozim ovaj  :)

Audi B4 1993 jo¹ imam dzep za njega [neampojma]


Kostić

audi je i valjo samo do b4 ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 24 Septembar, 2017, 12:03
hho majka d¾abane, al je pretnja po izvore pitke vode. ni struja nije dobra, a to æe da se poka¾e za 50 godina, kad se nagomilaju baterije.
Opet zuji¹, za HHO je jo¹ bolja morska voda... ;D

A baterije æe morati da se recikliraju svakako...

sremac

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2017, 01:44
pa jebi ga iskreno bio je

pre njega imao prosli model 1.9tdi i to ne sa 5 brzina i 101hp vec 6 brzina i 131hp

posle seo u ovo i ne ide, ja pun gas ono govno i dalje ne ide jbt  :wtf:


a to je najjaca kubikaza kod dizela koju mozes da kupis, danas malo restilizovan isti model je najjaci 1.4tdi  [govance]

pro¹li je bio skroz korektan mala masa , jak motor skoro pa hotheè

ni meni se ne svidja to poveæanje te¾ine novih automobila a smanjenje kubika¾a, verujem da itekako utièe na vek motora
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

neki poznanik kupio x5 sa 2.0 motorom... [samoubistvo]

Lazic

Uffe, koliko si dobio konja overklokovanjem?

bobangsxr

Citat: Bori¹a poslato 25 Septembar, 2017, 13:41
neki poznanik kupio x5 sa 2.0 motorom... [samoubistvo]

Ali jeftinija registracije... I on ima blizu 200 konja... Sa remapom samo puca

UFF

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2017, 14:34
Uffe, koliko si dobio konja overklokovanjem?

ovaj 1.6tdi se pravi u varijanti 75 i 90hp
iz oba izvlace 120hp a veca korist (registracija i dalje niza zbog manje konja) i vidna razlika u voznji je ako imas slabju varijantu

Joker

Citat: FJCharlie poslato 21 Septembar, 2017, 12:34
Joker, gde je fotkan audi?
dobra lokacija

Moras Njanju da pitas, ja stvarno ne znam...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...