Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Tema o BMW...ALFAMA...aj sad i za nas koji volimo AUDI...Evo moja makina...Fabrikana 225 konja i jos koji preko dodat...qvattro pogon,6 brzina... [yahoo]

[attachment deleted by admin]

MIGE

uuu bre,lep ki upisan  [clapp]
elem,ti li se vozis ovih dana bez prednje tablice?  [zvizdi]
sto ti svetli air bag?zatezac pojasa ili je stvarno iskakao?ili strucnjaci iz perionice??  [neampojma]

CBRR1

i jos...

[attachment deleted by admin]

CBRR1

to je to...

[attachment deleted by admin]

CBRR1

Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2012, 18:57
uuu bre,lep ki upisan  [clapp]
elem,ti li se vozis ovih dana bez prednje tablice?  [zvizdi]
sto ti svetli air bag?zatezac pojasa ili je stvarno iskakao?ili strucnjaci iz perionice??  [neampojma]
vozio par dana okvir mi pukao..a airbag mi nekada svetli pa nestane..a to mi je pocelo da se desava kada sam stavio18tice felne...nije iskakao kod mene nikada,a pre mene ne bih rekao,sve mu je fabricko farovi itd itd..

CBRR1

i nisam ga ja vozio,nego drugarica jedna ovih dana po gradu...

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 18 Avgust, 2012, 19:03
i nisam ga ja vozio,nego drugarica jedna ovih dana po gradu...
aaaa,kakvo oko imam za dobre automobile?  ;)

CBRR1

Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2012, 19:05
Citat: cbrr1 poslato 18 Avgust, 2012, 19:03
i nisam ga ja vozio,nego drugarica jedna ovih dana po gradu...
aaaa,kakvo oko imam za dobre automobile?  ;)
sto jeste jeste...dobar je auto i ide dobro za te konje sto ima,s obzirom da je tezak 1480 kg...

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 18 Avgust, 2012, 19:03
Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2012, 18:57
uuu bre,lep ki upisan  [clapp]
elem,ti li se vozis ovih dana bez prednje tablice?  [zvizdi]
sto ti svetli air bag?zatezac pojasa ili je stvarno iskakao?ili strucnjaci iz perionice??  [neampojma]
vozio par dana okvir mi pukao..a airbag mi nekada svetli pa nestane..a to mi je pocelo da se desava kada sam stavio18tice felne...nije iskakao kod mene nikada,a pre mene ne bih rekao,sve mu je fabricko farovi itd itd..
tako isto i kod mene svetli....uzrok:pomeranje sedista u perionici do kraja(prekid kontakta ),zatezac pojasa(vremenom se zaprlja)itd...uglavnom banalna stvar,prikaci ga na dijagnostiku ako imas vremena i ako te ne mrzi

MIGE

meni se iskljucivo od audija svidja tetka i R...al sam mutav ...

Plazma Keks


CBRR1


Mige,kacio i ponistavao ali dzabe...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 18 Avgust, 2012, 19:24

Mige,kacio i ponistavao ali dzabe...
kakvu ti gresku pokazuje?

DaChaS


CBRR1

ma nikakvu,greska senzora i obrisem,i nema pa se pojavi ...ali je tako na svim tetkama...isti problem,pitao momke koji voze tetke...u stvari nema problema...

Kengur

Ja sam ljubitelj ali ga ne vozim.

Po meni je prave najbolje automobile jer u jednom imas sve sto ti je potrebno.
Prostor za putovanje i trpanje stvari.
quattro pogon za zimu i najbolje drzanje u krivini.
Dovoljno tvrd i dovoljno udoban...

Naravno pricam o malo vecim modelima, a ne TT... :)

Da imam kintu to je jedini Nemac kojeg bi stavio ispred bilo kog japanca kojih sam inace ''fan''...

Sto se tice air bag a, ako ga imas u sedistima, nadji kabal i stegni ga vezicom. Zna on da pravi problem od truckanja i pomeranja sedista kao sto rece mige. Mene drkao na seatu, doduse boleo me tuki tako sam vozio... Pa kad mi prekoraci turbo ugasim ga u voznji i ponisti sam sve... :D

MIGE

Citat: Kengur poslato 18 Avgust, 2012, 21:13
Ja sam ljubitelj ali ga ne vozim.

Po meni je prave najbolje automobile jer u jednom imas sve sto ti je potrebno.
Prostor za putovanje i trpanje stvari.
quattro pogon za zimu i najbolje drzanje u krivini.
Dovoljno tvrd i dovoljno udoban...

Naravno pricam o malo vecim modelima, a ne TT... :)

Da imam kintu to je jedini Nemac kojeg bi stavio ispred bilo kog japanca kojih sam inace ''fan''...
imas na netu test honda civic type R vs audi R 8....pogledaj malo kako se djoraju po krivinama,ne na pravcu  ;)

MIGE


Aussweis

Opet ka¾em: "KRU®IÆI SU KRU®IÆI!" Uvek biram Audi od tri ponuðena! Nemam svoj ali sam vozio razne modele i godista i uverio se u kvalitet, pouzdanost, brzinu, kod nekih i u pozama¹nu potro¹nju  [cheers]
Sve ima cenu ili čast!