Glavni meni

Roðaci stradali kod Baèke palanke

Započeo zmiya, 13 Avgust, 2012, 12:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Te¹ka saobraæajna nesreæa, u kojoj je poginula jedna osoba, dogodila se preksinoæ nedaleko od Baèke Palanke.

- Udes se dogodio na lokalnom putu, gde je Mile M. (20) vozio motocikl marke „jamaha“, dok je iza njega sedeo Miletov roðak Bo¹ko M. (19). U jednom trenutku Mile M. je, najverovatnije usled prebrze vo¾nje, izgubio kontrolu nad motorom i sleteo s puta. Od zadobijenih povreda on je izdahnuo na licu mesta, dok je Bo¹ko M. zadobio te¹ke povrede. On je prebaèen u novosadsku bolnicu, gde se lekari jo¹ bore za njegov ¾ivot - rekao je izvor Kurira.

Zelen


UFF


Zelen

#3
I to, naravno. Zajedno su smrtonosna kombinacija.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 13 Avgust, 2012, 12:23
A nije neiskustvo?
otkad ti potenciras iskustvo....ranije si kenjao kako to nema veze sa znanjem voznje motorcikla, a sad je neiskustvo krivo za pogibiju....os da te citiram :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

A gde sam to rekao da je to razlog?
Nisam ja vidovita zorka otkud znam sto su pali
moze da bude rizla, mozda ih neko isekao, ko zna.. iskustvo sam pomenuo zato sto imaju 20god i zato sto je zelen napisao da je brzina u pitanju ko da je bio na licu mesta

Zelen

Pa, da je vozio 50 km/h onda mu neiskustvo ne bi pravilo problem, da je neko izleteo ispred iii sta vec, lepo bi ukocio. A da ima 30 godina iskustva, na preko 120 km/h tesko bi stog'o da reaguje.

UFF

ma da bre garant je neprilagodjena brzina usliovima puta ;)

Major

Sta god da je sad nije bas vazno.. decko je poginuo i to niko ne moze da ispravi.

Simon69

#9
Organizovao sam sa par drugara moto show u mom mestu i momci su,kao i mnogi iz okoline,krenuli kod nas.Par kilometara ih je delilo od nas kad im se to desilo,desnu krivinu su ispravili i uleteli u dublji kanal pored puta.Na mestu nesrece,po meni,nista ne ukazuje da su vozili prevelikom brzinom i mislim da pravi razlog znaju samo oni.Da se razumemo,100-120 po meni nije prebrzo i mislim da nije bilo vise od toga.
        Momci su rodjena braca i sinovi mog drugara,jako mi je tesko i vec treci dan ne prestajem misliti na njih.
  Mladjem zelim sto brzi oporavak a Miletu neka su siroki putevi Gospodnji i vecna mu Slava.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

prpa_zr