Glavni meni

Cao ja sam Marina imam 26 god...

Započeo ml, 10 Avgust, 2012, 16:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ml

Cao ja sam Marina imam 26 god..volim motore,volim momke koji voze motore... :D :D :D ... ja sam MARKO cbrrov drugar,i cuo da ovde ima dosta njih koji deluju normalno,ali ja iz pouzdanih izvora znam da nisu,to mi je rekao cbrr1...a i ja cim se druzim sa njime znaci da sam  [ludak] tako da..jel me primate medju MM..  [cheers] [cheers] [cheers]

aleks89rd


Alex

#2
Cao Marko, dobrodosao medju  [flashing] ;D

CBRR1

Citat: Alex poslato 10 Avgust, 2012, 16:35
Cao Marina, dobrodosla medju manijake. Mi tebe primamo sigurno, a ti nas? Znas, ovde imamo jedno nesluzbeno pravilo, nova clanica mora da dostavi barem 1 svoju sliku.



evo ti marinina slika http://2.bp.blogspot.com/-X6ojExD__lA/ToCCYMXPQTI/AAAAAAAABcM/60Dzu5bk6jg/s320/debele%2Bzene%2B1.jpg

aleks89rd

 [rofl] [rofl] [rofl] marina daj jos neku, cisto za  :drka:  [rofl] [rofl]


CBRR1


aleks89rd


ЯЭВОЛУТИОН

al ce da bude postova ovde.....ako se druzis sa cbrr1 imas neki feler
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 10 Avgust, 2012, 17:00
al ce da bude postova ovde.....ako se druzis sa cbrr1 imas neki feler

on samo trpi moje budalastine...  :P :P :P..a inace on je bio sa mnom na motoru kada su se lamele rasule...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Slusaj Marina....Vlajko nam je u problemu....otisla je Nency pa ga pritisak testosterona u jajcima tera na protuprirodan blud.....ovcice i kozice su se bacile u ladan Dunav.....a on voli te mladjane srednjoskoljke.....mogla bi bar malo da mu das...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Alex

nije bitno sto si elegantno popunjena, njemu ce to biti lepa promena.

CBRR1

Citat: revolution poslato 10 Avgust, 2012, 17:21
Slusaj Marina....Vlajko nam je u problemu....otisla je Nency pa ga pritisak testosterona u jajcima tera na protuprirodan blud.....ovcice i kozice su se bacile u ladan Dunav.....a on voli te mladjane srednjoskoljke.....mogla bi bar malo da mu das...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Alex

Ja mislim da nam se Marinica uplasila, ne sme vise ni da pridje kompjuteru.

CBRR1


Major

Sta mislis kume 'el ona pirgava po celom telu? Aj u 20 marke da jeste ;D

Dobro dosao medju manijake [hello]

goranvojska

koliko vidim da je zensko u pitanju.D DOSLA ili vec kako.

NesaFZR

Citat: goranvojska poslato 10 Avgust, 2012, 22:04
koliko vidim da je zensko u pitanju.D DOSLA ili vec kako.
vodi je kuci  ako ti se svidja,ja ne bi

goranvojska