Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


mkt

kako da ozivim oglas tj. da ga vadim iz arhive

UFF


joka

I to, pivo sa ekrana, koje postavi datog dana!   ;)   [thumb_up]   [cheers]

Mik

A jel ima na forumu neka tema za medicinsku pomoc, konsultacije ... nesto?

(Izgleda da sam pocep'o ahilovu tetivu, to mi pre 30-tak godina okrpise posle nekog udesa motoricem, bio ispravan do skoro, onda poguram vw (u djavolju mater da se nosim) i osetim prasak. I sad sam sepavac.)

aæimo

Pitaj na¹eg druga popsy-a. Imao skoro identièan problem i relativno brzo re¹io terapijama.

Popsy

Citat: Mik poslato 19 Oktobar, 2014, 00:13
A jel ima na forumu neka tema za medicinsku pomoc, konsultacije ... nesto?

(Izgleda da sam pocep'o ahilovu tetivu, to mi pre 30-tak godina okrpise posle nekog udesa motoricem, bio ispravan do skoro, onda poguram vw (u djavolju mater da se nosim) i osetim prasak. I sad sam sepavac.)


Ja sam proletos pokidao ahilovu na fudbalu... da je po doktorima iz Urgentnog tek sada bi skinuo gips... isao sam privatno u http://fitnessmedico.com/ i prohodao sam posle nepuna 2 meseca. Imaju odlicne aparate i vrhunske fizioterapeute i doktore... trenutno je Zex kod njih na oporavku...

sto se mene tice mogu da ih preporucim od srca...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Mik

Citat: Popsy poslato 19 Oktobar, 2014, 13:22
Citat: Mik poslato 19 Oktobar, 2014, 00:13
A jel ima na forumu neka tema za medicinsku pomoc, konsultacije ... nesto?

(Izgleda da sam pocep'o ahilovu tetivu, to mi pre 30-tak godina okrpise posle nekog udesa motoricem, bio ispravan do skoro, onda poguram vw (u djavolju mater da se nosim) i osetim prasak. I sad sam sepavac.)


Ja sam proletos pokidao ahilovu na fudbalu... da je po doktorima iz Urgentnog tek sada bi skinuo gips... isao sam privatno u http://fitnessmedico.com/ i prohodao sam posle nepuna 2 meseca. Imaju odlicne aparate i vrhunske fizioterapeute i doktore... trenutno je Zex kod njih na oporavku...

sto se mene tice mogu da ih preporucim od srca...

Hvala  [thumb_up] [cheers] !

Nego jes' ti to nacisto otkin'o ili delimicno? Jel si imao neke mogucnosti pokreta stopala posle toga? Kakav je osecaj bio pre sanacija?

(A ovo pitam zato sto mi izgleda da je (opet, posle 30-tak godina) nisam skroz pocep'o, jedino sto ne mogu da idem normalno, nemam osecaj, nogu koristim k'o staku (a "u mestu" sve radi). Seo na motor pre par dana, da bar malo sedim na njemu (jer ove godine 0km  [veryangry]), postalo neprijatno posle par minuta. Ako je dotle stiglo da ne mogu motor da vozim, onda metak u blesavu glavu i zdravo svete  [samoubistvo].)

Radanovic

Jel se mo¾e podesiti da kad se prijavim da to bude automatski za stalno , da ne moram klikati na ovaj kvadratiæ ili mjenjati broj minuta ??? ( uvijek zaboravim , al' nije bilo ne¹to ni potrebe jer rijetko kad budem online preko 60 minuta )




jebem ti ... 25 minuta pi¹em temu za MotoGP , i taman da je postavim , ono mi izaðe ovo da nisam prijavljen .
ja se vratim nazad , kad ono mi izbrisano sve ¹to sam pisao  [veryangry]

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Radanovic

Ma znam za to , al' uvjek zaboravim kliknuti na to ( napisao sam gore ) ... nego jel ima negdje u pode¹avanjima da se todesi za stalno ?

Joker

Kada oznacis polje da budes prijavljen za stalno, ti si prijavljen za stalno sa tog racunara.. Ne moras vise (osim ako se rucno ne izlogujes) da se ulogujes.. Ako ti to ne treba onda nemam pojma sta ti treba.. :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Radanovic

 [cheers]

e vidi¹ to nisam ni skontao zato ¹to upravo nisam ni oznaèavao to polje  [samoubistvo] , ... mislio sam da ima u pode¹avanjima ne¹to da se radi , ma ne znam ni ja ¹ta sam mislio  [slomljenzid] ... ajd zaboravte da sam i¹ta i pitao  ;D

Plazma Keks


eclipse4

Citat: Joker poslato 23 Oktobar, 2014, 08:13
Kada oznacis polje da budes prijavljen za stalno, ti si prijavljen za stalno sa tog racunara.. Ne moras vise (osim ako se rucno ne izlogujes) da se ulogujes.. Ako ti to ne treba onda nemam pojma sta ti treba.. :)

ako mu je podeseno u fajerfoksu da ne cuva istoriju,reset pasvorda itd.....kao na primer meni,onda mu ni to ne pomaze.

:)

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 23 Oktobar, 2014, 10:08
Citat: Joker poslato 23 Oktobar, 2014, 08:13
Kada oznacis polje da budes prijavljen za stalno, ti si prijavljen za stalno sa tog racunara.. Ne moras vise (osim ako se rucno ne izlogujes) da se ulogujes.. Ako ti to ne treba onda nemam pojma sta ti treba.. :)

ako mu je podeseno u fajerfoksu da ne cuva istoriju,reset pasvorda itd.....kao na primer meni,onda mu ni to ne pomaze.

:)

Mo¾da nije o¾enjen kao ti ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

aaaaaaaa ,  meni to samo za fejs vazi ... hi hi hi

eclipse4

Citat: mareskin poslato 23 Oktobar, 2014, 10:33
Citat: eclipse4 poslato 23 Oktobar, 2014, 10:08
Citat: Joker poslato 23 Oktobar, 2014, 08:13
Kada oznacis polje da budes prijavljen za stalno, ti si prijavljen za stalno sa tog racunara.. Ne moras vise (osim ako se rucno ne izlogujes) da se ulogujes.. Ako ti to ne treba onda nemam pojma sta ti treba.. :)

ako mu je podeseno u fajerfoksu da ne cuva istoriju,reset pasvorda itd.....kao na primer meni,onda mu ni to ne pomaze.

:)

Mo¾da nije o¾enjen kao ti ;D


brate za sex uzivo postoje kondomi...za wirtualni sex "never remember history" je mama,ni ebola ne probija kroz to  [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin


Siguran si od svega osim od ljubomorne ¾ene. Seti se Sekule i njegove ¾ene ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4