Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Pogledajj u Settings pa Extensions da li imas neki dodatni program ubacen. Idi na Remove sve sto ti ne treba. Ako i sa tim ne uradis nista onda reinstaliraj Firefox.. Mozes da pokukas i sa nekim addblocker ali ne znam koliko ce ti to pomoci..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

meni na tapatalku iskacu reklame, na kompu jok

PECA BMW

Adblocker instalirao i nije pomogo ,, moracu reinstal firefox..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Joker

MOLBA

za sve koji postavljaju sliku... KORISTITE dodaj.rs ili imageshack.com, ma bilo sta drugo sem ovog naseg sto imamo... Otvorim neciji putopis, brdo zanimljivih slika koje zelim da vidim i sta se desava. Kliknem na prvu, otvorim u novom prozoru, sacekam da se ucita, pogledam i zatvorim. Sledeca.. Pa sledeca.. Pa u jednom trenutku ne znam gde sam stao... Izludim uvek... Verujem da pricam u ime vecine koji dele sa mnom uzivanje u citanju i gledanju putopisa (i svega ostalog) ali ovo kliktanje me nervira... Nazovite me lenjim ali mi nekako nije to ta car kada moram stalno da klikcem kao ludak... A mozda i jesam lenj... Cuj mozda..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks


Bori¹a

www.dodaj.rs napravite nalog to je minut vremena ali je mnogo dobro, ja odavno sve uploadujem tamo

zVuk

Citat: Joker poslato 22 Avgust, 2014, 12:49
MOLBA

za sve koji postavljaju sliku... KORISTITE dodaj.rs ili imageshack.com, ma bilo sta drugo sem ovog naseg sto imamo... Otvorim neciji putopis, brdo zanimljivih slika koje zelim da vidim i sta se desava. Kliknem na prvu, otvorim u novom prozoru, sacekam da se ucita, pogledam i zatvorim. Sledeca.. Pa sledeca.. Pa u jednom trenutku ne znam gde sam stao... Izludim uvek... Verujem da pricam u ime vecine koji dele sa mnom uzivanje u citanju i gledanju putopisa (i svega ostalog) ali ovo kliktanje me nervira... Nazovite me lenjim ali mi nekako nije to ta car kada moram stalno da klikcem kao ludak... A mozda i jesam lenj... Cuj mozda..

lenj si...:D...ja zato odmah otvorim 10 slika i 10 novih tabova, pa razgledam.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Uploadujete lepo slike u galeriju na fb, moze tamo i da bude zakljucana, i ovde samo linkujete.... Nema ogranicenja, odma vidis velike slike, nema smaranja foruma...
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Taraba

imgur.com
Ne treba nalog, brz, pouzdan i ima opcije za thumbnail razlicitih velicina.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


zagadjenje

Imam ja predlog, ne znam da li je bio mo¾da, nisam listao.

Bilo bi super (bar meni :D ) da se ubaci dugme "vrh" koje te automatski baci na vrh strane da ne mora¹ da skroluje¹. Na nekim forumima se nalazi na dnu strane, ¹to je lo¹ija opcija, a na dosta njih se nalazi u okviru svakog posta, ¹to je bolja.

Pa sad, mo¾e - ne mo¾e, ja sam samo izneo predlog :)
Tjuning bud¾ing

eclipse4

Citat: PECA BMW poslato 20 Avgust, 2014, 05:19
El zna neko kako da ugasim ove gluposti koje mi iskacu po forumu ?   





istaliraj teamViewer pa mi daj sifru i resicemo

UFF

Citat: zagadjenje poslato 11 Oktobar, 2014, 14:55
Imam ja predlog, ne znam da li je bio mo¾da, nisam listao.

Bilo bi super (bar meni :D ) da se ubaci dugme "vrh" koje te automatski baci na vrh strane da ne mora¹ da skroluje¹. Na nekim forumima se nalazi na dnu strane, ¹to je lo¹ija opcija, a na dosta njih se nalazi u okviru svakog posta, ¹to je bolja.

Pa sad, mo¾e - ne mo¾e, ja sam samo izneo predlog :)


moze i vec ga imas na tastaturi  ;D

http://stockarch.com/files/11/04/home_button.jpg

zagadjenje

Tjuning bud¾ing

UFF


eclipse4

Citat: zagadjenje poslato 12 Oktobar, 2014, 23:55
A ako sam na mobilnom ili tabletu....?

zalepi dugme iz gornjeg priloga na ekran telefona ;)

p0peye

Има ли неко представу шта се десило са мојом темом
"Парада и Путин - ко планира да дође?"

нема је, а нисам добио никакво обавештење да сам урадио нешто "но-но"...

поздрав
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +