Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

ovaj megaidiot je  [kralj]

a odgovor za milosa je upravo ono gore pomenuto blato


da sam  kupio f800gs pa da me boli q samo pun gas kroz ovaj moj sljunak i blatiste... ali nisam

megaidiot

ne znam koliko bi se usrecio.
dr650 mozda.
ili 990adv koji bi uzeo sutra kad bi nasao po realnoj ceni.

Kostić

ljudi tuda teraju erove kad doðu na ro¹tilj po blati¹tu, a on ide pe¹ke da ne isprlja motor

Lazic

Jok bre, ako se izvali u blato motor ostaje tu do daljeg... ;D

UFF

ovaj kosta misli da svi ostali kao i on vole da im je motor zica-art fazon

PECA BMW

Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 00:07
ovaj kosta misli da svi ostali kao i on vole da im je motor zica-art fazon

pa jedino je to ono pravo " old school " pravi bajkeri voze stare krpljene motore , gvozdene (plastike skinuli) a fenseri i novopeceni klinci voze odrzavane i ispravne motore ( da en kazem nove)
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Navuko se, skinuo neki crack i zarazio racunar... antivirus nista, antimalware zato ovoliko... prvo skeniranje, drugo 7, trece 5, pustam ga opet... sad cekam... valjda cu da ga iscistim, mrzi me da dizem novi i instaliram sve ispocetka, poludecu... odmah sam video da nije to-to, krenuo izbacuje neke blanko stranice iz cista mira, odmah video da nije to moj racunar... a avast kaze nula... malware nalazi brda i dolina, vec proradio kako treba i sad iako ostalo jos malo gamadi... znaci antimalware cudo od programa :)


UFF


Glava Dole

I ostalo nekih gamadi koje nije hteo sam programcic da ocisti... al napisao lokaciju, pa trazenje rucno, rucno obrisao... shift plus delete, opet skeniranje i ostao jos jedan... nasao i obrisao i to... i to je to, krajnji rezultat... :)



Valjda nije nista ostalo, ako i jeste ko ga jebe, nek cunja u pozadini... u svakom slucaju ovi programcici ne nalaze vise nista, radi lepo, ne otvara sam tabove vise ko retardiran... trebalo bi da je to to :)

Andreja

Citat: Milos96 poslato 25 April, 2017, 02:34
Navuko se, skinuo neki crack i zarazio racunar...

Navuk'o se na crack? Leleeee...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 00:07
ovaj kosta misli da svi ostali kao i on vole da im je motor zica-art fazon

jok, kosta ne misli da svi vole ¾ica art fazon. zabole ga ðokica ko ¹ta voli, on voli ono ¹to voli i fali se time isto ko i oni ¹to vole ono ¹to vole. èka probljem?


Citat: PECA BMW poslato 25 April, 2017, 01:01
Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 00:07
ovaj kosta misli da svi ostali kao i on vole da im je motor zica-art fazon

pa jedino je to ono pravo " old school " pravi bajkeri voze stare krpljene motore , gvozdene (plastike skinuli) a fenseri i novopeceni klinci voze odrzavane i ispravne motore ( da en kazem nove)


takoe. èka probljem, ¹to kosta ima svoju teoriju o naèinu ¾ivota? i ti ima¹ svoju. mnogo si bre zajedljiv èoek. ¹ta si se uvatio za kostu ko pijan za fla¹u...

Citat: Laziæ poslato 24 April, 2017, 20:27
Jok bre, ako se izvali u blato motor ostaje tu do daljeg... ;D

pa i da se izvali, neæe da umre u blatu. mnogo ste postali fini u poslednje vreme.


Kostić

i kosta nije bajker, peco. kosta je obièan èoek. ogromna je razlika. a to ¹to vozi motor, koga bre za to zabole kurac? mo¾da vi bajkeri globalizujete i nagla¹avate taj bajkeraj, al mene to ne dotièe. ovde kenjam, jer mi je interesantno, da zgubidanim sa pojedinim frikovima sa ovog foruma. a od reèi bajker, old skul, stare kajle i slièno mi se prisere.

Lazic


Kostić

a i ti, zeleni zube - manijaèe, tamo fali¹ polomljene plastike na autu, kako ga tera¹ ko bog gre¹nu du¹u, a ovamo èuva¹ motor. ja volim da mi je auto ceo i ne tream ga po rupama, ne lomim, nego ga mazim i peruckam svaki èas. i glancam. motor saranjujem za sve pare. isti ti je to kurac. jel ti misli¹, da svi vole ko uff da lome auto po rupama?

Lazic


Kostić

onaj sa sliki ¹to gledam. svaki dan perem ekran i glancam ga

DebeliZmaj

kole koliko godina staza imash ?
jel dovolno za staracku penziju ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

nem sta¾ debeli, al imam unuèe. meni dosta.


Lazic


Andreja

OPET bu¹na zadnja guma. Nema, ili æu da skupim pare za museve ili nema vo¾nje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D