Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole


UFF

kosta ne seri auto nemas a i da imas onu alfu opet nije nikakava steta polupati to govno kao ni moj vw kao ni tvoj usrani kantasaki
zasto moj motor ne drkam i ne lupam?

pa zato sto je to honda :)


eto jesam li ti sad objasnio? :D

PECA BMW

sva sreca izbilo sranje u Makedoniji pa ce proci ispod radara da su nasi povodom ne izrucivanja Haradinaja uputili " protesnu notu "  [rofl]  kao i uvek  [doh]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

zajebavaj se ti ali je lavrsov vec izrazio duboko zaljenje.....sad kad brat putin povuce opet neki sahovski potez,francuzi ce ekonomski propasti za 3657 godina!
a vucic ce mozda iz inata pustiti onu crkvu na sinama za stanicu duze da saobraca kosovu!

nego...zar bese nisu juce ili prekjuce nasi otvorili/posetili/postavili cvece na nekom srpsko-francuskom spomeniku (spomenik prijateljstva) ?
i posle trebam da zalim teroristicke napade u francuskoj?ma ko im jebe mater u picku,nek ih tamane!usrale se picke da ce mozda i kosovari jos da ih pobijaju na sred pariza.jer znaju da mi srbi sigurno necemo.

a novine vise pisu o onim bugarcicima sa kraja srbije nego o protestima u beogradu.

DebeliZmaj

a samo kad se setim kad krenu da boje
fb profilne slikice sa francuskom zastavom...
na q ih nabijem ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ne znam da li ste u toku, zahtev nije bio ispravno sastavljen... Sluèajnost...? av izjavio da ni nama ne bi odgovaralo da ga izruèe jer bi se naru¹ila bezbednost u regionu... Sve mi se èini da se onaj Musliu zajebao sa izborom predsednika...

Blokirala mi zadnja klje¹ta, ostao sam bez nove ploèice posle 2000km... Sad video...

Kostić

Citat: Laziæ poslato 28 April, 2017, 09:46


Blokirala mi zadnja klje¹ta, ostao sam bez nove ploèice posle 2000km... Sad video...

a ti se pita¹, ¹to si jedva usro audi od 3.6l ;D

Kostić

Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 23:34
kosta ne seri auto nemas a i da imas onu alfu opet nije nikakava steta polupati to govno kao ni moj vw kao ni tvoj usrani kantasaki
zasto moj motor ne drkam i ne lupam?

pa zato sto je to honda :)


eto jesam li ti sad objasnio? :D

ne æuje baba sine, gluva ;D

lord_oblivion

©leperi na autoputu. Kao da su svi operisani od mozga. Èekaju da im se neko u levoj traci primakne na pola du¾ine i onda sa svih njihovih 90 na sat bez ikakve najave saseku krenuv¹i u preticanje.
Od sledeæe plate kupujem dashcam i ¹aljem snimke policiji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

A policija æe da se nasekira u tri lepe...



@Kostiæ:
Kamo lepe sreæe da je 3.6, 3.0 tdi traktor... ;D

Kostić

#22570
Citat: Laziæ poslato 28 April, 2017, 11:56
A policija æe da se nasekira u tri lepe...



@Kostiæ:
Kamo lepe sreæe da je 3.6, 3.0 tdi traktor... ;D

tim gore ;D

Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 11:40
©leperi na autoputu. Kao da su svi operisani od mozga. Èekaju da im se neko u levoj traci primakne na pola du¾ine i onda sa svih njihovih 90 na sat bez ikakve najave saseku krenuv¹i u preticanje.
Od sledeæe plate kupujem dashcam i ¹aljem snimke policiji.

dd¾aba æe da kreèi¹ novèanik. ja umalo pogino na novosackom kad se ¹leper ukljuèivao, aj da je u desnu traku bez gledanja, al u levu ;D skoro sam ostrugao ogradu, mislim da mi jo¹ stoji farba tamo. a iza mene panduri, nit stali nit ga tukli, o¹li poslom dalje ;D

al to i nije tako stra¹no, zabije¹ se zgazi te ko maèu i æao. treba da oseti¹ kad zimi krenu na put a ne otresu led sa cirade, ne kamiona, nego ¹lepera.... pa ne zna¹, dal da igra¹ spidvej ili da ping pong iza njega... ;D ako nema¹ ki¹obran, mo¾e da bude i gore i dole ;D

mrle

vracam se iz Kraljeva, isao po jedan kombi Ducato. Mnogo vise para od planiranih, ali kao prvi vlasnik, utegnut... Ono dresina!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Pa cim kaze utegnut, odmah treba da ti je jasno :D

Dukags

...i pao sa nogare dok je stajao u mestu pa su zato farbane plastike i rezervoar, a nalepnice su ionako precenjene pa zato nema  [rofl] [rofl]

A kombi ostavlja crni trag da bi zavarao protivniku svoj polo¾aj?

Hurricane

Citat: lord_oblivion poslato 28 April, 2017, 11:40
©leperi na autoputu. Kao da su svi operisani od mozga. Èekaju da im se neko u levoj traci primakne na pola du¾ine i onda sa svih njihovih 90 na sat bez ikakve najave saseku krenuv¹i u preticanje.
Od sledeæe plate kupujem dashcam i ¹aljem snimke policiji.


neam pojma ali ja prema ¹leperima imam full respect, prvo, crnjeg leba nema od njihovog, drugo odnos njihove mase i ubrzanja prema

malenom motociklu, ravno beskonaèno - nula..

jednog ¹lepera u mojoj biv¹oj firmi stigao neki mercedes sa 150+, uni¹tio se jedva pre¾iveli, vozaè vozio jo¹ 50 km dok ga drugi vozaè nije stigao

da ga zaustavi i da mu isprièa ¹ta mu se desilo, ka¾e èuo je samo ne¹to ali mislio da se roba pretura po prikolici...

Kostić

#22576
stigla mi èestitka iz prekr¹ajnog. èlan 29, stav 1 taèka 2. ako sam dobro shvatio, ne¹to oko prodaje i posedovanja anti radara? stigo go papir, moje ime moj jmbg, nema ni¹ta ono zapisnici, vozilo tsblica vlasnik etc murija?

dal je neko mogo da napravi ne¹to sa sradom, prodao sam ga na ovla¹æenje? jedini se vodio na mene

al ima taèka 2, znaèi ja sam prodavao ili reklamirao anti radar?  :o :o

megaidiot

prodaja antiradara i prekrsaji? zvuci jako nepovezano...

meni stigao svapski dopis da se izjasnim ko je vozio motor dana tog i tog... a ne znam sta je problem, a ne kazu. inace za brzinu i kamere stizu popunjene uplatnice tako da nije nesto tako benigno.

Kostić

#22578
ja nem pojma kako ta sprava izgleda. jedino ako ne èitaju forum, pa im 'reklamiranje' te sprave zalièilo na neku zajebanciju, ako sam je ikad i pomenuo. al ja se ne sseæam. opet mi je èudno da je stigo go papir samo moje ime i jmbg. ne¹to tu ne ¹tima.
a de me je negde radar uhvatio, mogo je samo sa sradom, al srad je prodat u januaru pro¹le godine, pa bi to malo zastarelo.
èek bre, al ako sam optu¾en da sam imo anti radar, tj prodavao iili reklamirao, onda nije mogo da me uhvati?

ok, sad sam kriminalac trgovac i reklamator  [neampojma]  [ludak] ;D

Gavrolini

Moguce da je uslikan motor koji se vodi na tebi a da je jedan deo tablice prikriven pa se ne vidi lepo broj. Lupam, nemam pojma ali kontam da ima logike samo nesto sto je ometalo jasnu sliku radara. Taliban budem li video neku izolirku preko tablice najebao si :)