Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Grof poslato 14 Januar, 2017, 10:49
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ja prespavao...e u kurac ... pomisliæe kom¹ije da sam pre¹ao u njihov tabor (hrvati).........
P.S. Ni¹ta, pustiæu im opus Baje Malog Knin¾e da tre¹ti iz kuæe dok sam na pijaci da ih razuverim ;D

Ne vredi sad, skontaæe da je to samo paravan, kaj si purger!  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Ne mo¾e ga sad isèupat ni "svilen konac"....
jin-jang

UFF

Citat: Slaninar poslato 14 Januar, 2017, 01:49
Preselio se u novu zgradu, a nisam ispucao ni jedan okvir za srpsku. Pomisliæe kom¹ije da smo mad¾ari!

ispucao sam ja nekoliko komada eto jedan je u tvoje ime :)

Slaninar

Citat: UFF poslato 14 Januar, 2017, 15:24
Citat: Slaninar poslato 14 Januar, 2017, 01:49
Preselio se u novu zgradu, a nisam ispucao ni jedan okvir za srpsku. Pomisliæe kom¹ije da smo mad¾ari!

ispucao sam ja nekoliko komada eto jedan je u tvoje ime :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Sad proèitao "tamo" da je Bokiliæ imao mo¾dani udar ali mu je (sreæom) oti¹lo samo na centar za govor.  :(

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole


viper

Da i ja sam video, kazu ne moze da prica.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Grof


mali_zmaj

jin-jang

bobangsxr

E jbg... culi smo se nekoliko puta telefonom i bas mi je pricao da ima neko zacepljenje krvnih sudova ( ne secam se gde) ali  pusi i zna da mu to uopste ne valja ali eto sta ce... nadam se da ce sve da prodje kako treba

MIGE


bora63

  Uz informaciju da je Bokilic dobro, kolko to moze da se kaze za sada, prenosim molbu njegove supruge Tamare da se on za sada ne zove posto mu svaki poziv otezava trenutno stanje. Za sad nije u mogucnosti da govori i svaki poziv i pokusaj da odgovori na njega, samo ga nepotrebno uzrujava i nervira. Po proceni lekara bi trebalo da se uspesno oporavi ali kad za sada je neizvesno. Par dana ili par nedelja ,vreme ce pokazati.
Za informacije o njemu i daljem toku lecenja mozete pozvati Tamaru na broj 063311316.

bigbad86

E a ja mu slao poruku na fejs i cudio se sto ne odgovara... :(

Lazic

Citat: bora63 poslato 16 Januar, 2017, 22:52
  Uz informaciju da je Bokilic dobro, kolko to moze da se kaze za sada, prenosim molbu njegove supruge Tamare da se on za sada ne zove posto mu svaki poziv otezava trenutno stanje. Za sad nije u mogucnosti da govori i svaki poziv i pokusaj da odgovori na njega, samo ga nepotrebno uzrujava i nervira. Po proceni lekara bi trebalo da se uspesno oporavi ali kad za sada je neizvesno. Par dana ili par nedelja ,vreme ce pokazati.
Za informacije o njemu i daljem toku lecenja mozete pozvati Tamaru na broj 063311316.
Prva reakcija malopre mi je bila da ga pozovem, a onda, èekaj bre kretenu, kako æe da odgovori... Mo¾da sad malo iskulira sa masnom hranom... Jebote, 44 godine... :(

mrle


Major


mi¹ko_kolo

Upravo sam se èuo sa Tamarom, Bokiliæ je bolje nego pre pet dana (kada se desilo) ali jo¹ uvek nije dobro. Kako ona ka¾e, lekari oèekuju potpuni oporavak ali æe mu trebati vremena. Eto...

mali_zmaj

Ajd bit ce sve u redu....

Posto sam prodao auto nedavno koristim se ocevim..  I sta mi se danas desi,propade mi kocnica... Dosao na fizikalnu terapiju,parkirao..,kad sam zavrsio i krenuo prc,jedva hvata..,ali sreca u nesreci,ovaj snijeg zapadao,pa se svi vuku,pa tako i ja,kocim motorom,kocnicom koliko moze,i ruka na rucnoj,za ne daj boze......  Stigao kuci,nema sanse naci parking...,zena zove kasni,ja pizdim na nju,ona na mene... Kad ce ljeto,bem ti zimu!!!!
jin-jang

Hurricane