Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Evo ga i peti... ja sam zapoceo, mali zmaj, mkt, ukii, sad hostapler ima problem sa kocnicama :D

A sto se yuga tice... ma kod njega su kocnice uopste dodatna oprema, samo sto nema lampicu, kod njega je greska "nizbrdopaubanderu failure" [rofl]

UFF

meni pre neku noc zaledila kljesta tj zalepila za disk, cak mi i servo nije radio 30 sekundi posle paljenja
nabo gas, popucao led i teraj dalje

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Januar, 2017, 16:23
meni jutros kad sam upalio auto na komandnoj ispisao EBD failure... kocnice... :D
Taj ebd je inaèe sranje, koja god sam vozio kola koja ga imaju, bilo je momenata kad se istripuje da ne koèim dovoljno jako pa mi "pomogne"... Èuj ja da n'umem da stisnem koènicu... :o ;D

Glava Dole

Nezahvalnice jedan, on ti pomaze ti mu tako vracas cccccc :P

Lazic

Æuti, e klasa 2005-to godi¹te, prèkao po kompu i ukljuèim dal' je za pomoæ na uzbrdici ili neki drugi andrak, èim pustim gas, on zakoèi i stane... :o Po¹andrcao dok nisam iskljuèio... I na tom je crkao ebd posle nekog vremena... ;D

Glava Dole


Cetnik011

izbaciilo me iz takta ..  jer me uvek seti na ovu muku  ! No longer available
Eto, srecan je covek koga Bog ukorava! Neodbacuj opomene svemocnog! Jer on zadaje rane, ali ih previ

balcan girl

ljudi koje znam na zdravo zdravo, a koji su naèuli nesto o mom zivotu i onda daju sebi za pravo da me uèe kako ja treba da zivim svoj zivot....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Mene ljudi koji se preko noæi obogate i odmah smatraju da su popili svu pamet sveta pa poènu da dele savete a pre toga su bili niko i ni¹ta.

Послато са HUAWEI G7-L01
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2017, 16:17
ljudi koje znam na zdravo zdravo, a koji su naèuli nesto o mom zivotu i onda daju sebi za pravo da me uèe kako ja treba da zivim svoj zivot....
Vidi...treba da prmenis svoj nacin zivota....da nosis haljinice i roze patikice...moze i neke cipelice sa manjom stiklom....da kultivises tu frizuru, da prestanes da se nalivas pivom i da predjes na vino  ili martini....da kupis neke naocare oje ce ti dati intelektualni izgled...ugradis silikone i to.....i da se udas i slusas muza...jel jasno...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

sreæom tebe znaaaam :D :D :D ti æes ionako to pivo da doneses kad dodjem u bg :D :D :D :D to isto kojim cu ja da se nalivam :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2017, 19:03
sreæom tebe znaaaam :D :D :D ti æes ionako to pivo da doneses kad dodjem u bg :D :D :D :D to isto kojim cu ja da se nalivam :D :D
ocu sto da necu....os malo il veliko....os pre li posle :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

javicu se ja vec kad dolazim :D pa gde æes malo pivo a ja ovolika zena :D :D :D veliko naravnoooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 23 Januar, 2017, 19:07
javicu se ja vec kad dolazim :D pa gde æes malo pivo a ja ovolika zena :D :D :D veliko naravnoooo :D :D
Sta znam da nisi na dijeti....ono chrono....na svaki pet minuta po malo pivo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahahaha :D :D ne, ne, u hrono dijeti nema piva :D nikad necu drzati tu dijetu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo


Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 23 Januar, 2017, 20:56
A pre ili posle?! ;D
pre ili posle kafe....perveznjaci...sta vam pada na pamet..ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nemam pojma o èemu oni to :D ko da je tebi prvi put da mi donosis pivo kad dodjem u bg :D mada obièno stignes sam i da ga popijes :D onaj fazon kuma donela kuma pojela :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!