Glavni meni

FZ1S Fazer

Započeo davidoff, 03 April, 2012, 10:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Pola litre ide ko litra na pola gasa !!!  :P :P :P

boki68

svaki moj odgovor bi bio suvisan,,,,,,,,,,
vozite 600 ccm 300 km a ja cu 1000 cm 120 km na cas pa ko voli neka masturbira

Gavrolini

Ne moze 600 da ide 300 ,zato sam i kupio 1000  :)

Ostoja

Da kazem da ne mogu da vozim 280-300, mogu brate, ali neka mi neko kaze svrhu tog pilotiranja. Nabio sam tolike godine u dupe da je red bio da skupim neko iskustvo, i vozachko i zivotno, ko voli 300, shiroki mu putevi i mnogo srece... I da, volim litru zato shto sam pre svega visok, krakat i tezak pa na malom motoru izgledam k'o naguzen i neudobno mi je. Volim i zalihu obrtnog momenta a vozim lagano (slobodno pljujte). Obicno je iza mene supruga ili neko od balavurdije pa uvek razmishljam o nihovoj bezbednost pre svega. Posle obozavanog VFR-a, sledeci je XX ili FJR, i vozice se 120-140, bez obzira shto moze mnooogo brze. Ipak sam ja stari iskusni seronja...
:-* [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

freepartyman

Citat: Ostoja poslato 13 Oktobar, 2015, 15:55
Da kazem da ne mogu da vozim 280-300, mogu brate, ali neka mi neko kaze svrhu tog pilotiranja. Nabio sam tolike godine u dupe da je red bio da skupim neko iskustvo, i vozachko i zivotno, ko voli 300, shiroki mu putevi i mnogo srece... I da, volim litru zato shto sam pre svega visok, krakat i tezak pa na malom motoru izgledam k'o naguzen i neudobno mi je. Volim i zalihu obrtnog momenta a vozim lagano (slobodno pljujte). Obicno je iza mene supruga ili neko od balavurdije pa uvek razmishljam o nihovoj bezbednost pre svega. Posle obozavanog VFR-a, sledeci je XX ili FJR, i vozice se 120-140, bez obzira shto moze mnooogo brze. Ipak sam ja stari iskusni seronja...
:-* [neampojma]
Ta voznja na pravcu 300 je pointless skroz, uzmes hayabusu i das gas i cao. Debil sa malo vecim mudima to moze.. E ovo je vec nesto drugo..Skill ;)
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

meni krivine nikad nisu bile zanimljive, niti ce biti, vozim za svoju dusu i cao [rofl]

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 13 Oktobar, 2015, 20:17
meni krivine nikad nisu bile zanimljive, niti ce biti, vozim za svoju dusu i cao [rofl]

Sine Bori¹a samo ¾ensko sa krivinama je pravo ¾ensko. Aj sad u æo¹ak da se stidi¹ :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

ehhhh sad sam u neugodnoj situaciji... [rofl]
onu tamo sezonu nabavljam Ra i volim krivine!

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 13 Oktobar, 2015, 21:21
onu tamo sezonu nabavljam Ra i volim krivine!

...NSR-a...? [neampojma] ;D

castor

Citat: Bori¹a poslato 13 Oktobar, 2015, 21:21
onu tamo sezonu nabavljam Ra i volim krivine!
kuRac? [neampojma] [neampojma] [neampojma]
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a


boki68

skroz smo promasili temu i odlutali na 300 na sat

Djerma

Imao ja pre par godina gpz900..To je bio moped.Koliko god da mu sipam,na kraju ostane bez goriva..Jednom prilikom sa sunuo 12l ,presao oko 80km i onda se samo ugasio kada sam se vracao u rodno selo :) Sva sreca u lika koji prodaje bostan i njegov apn,izvadio mi covek pola litre mesavine da ne guram mrcinu do kuce.e,jeste pio..sta god da mu sipas  :violina: ...Cisto da jos malo odlutamo od teme  :D

Ostoja

Ma vi mladji bre ne umete da odlutate od teme, sachekjte popodne dok mi matorci pochnemo da polemishemo, veze sa vezom...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

boki68

ponovio sam fazera.............


boki68

spremam se za sezonu 2016  posto sam propustio 2015  nadam se ponovo lepoj i toploj godini............a i ako nebude vozacemo se

srbac

Prodato, moze LOCK